סימניות
משחקי בנות

משחקי בנות

לפני משחקים שאתה מקוונים חינם לנערות: בישול, אופנה, צעצועים, בתי חולים, עסקים ועוד. בכל משחק מעניין ושימושי, כי איתם אתה מקבל ניסיון לא יסולא בפז. כל משחק מכיל עבודה נוספת או עצמו הופך למיני משחק. אתה מחכה להרפתקה עם מפלצת גבוהה, מעללים ווינ, יצירות מופת הקולינרית עם סו, רקמה עם קטיפה ד"ר. דורה תעזור לך למצוא פריטים עם כיף מלא מרץ חזיר מתיז סביב בשלוליות. דואגים לילדים וzveryata, לבנות את החווה ולגלות את המקצוע של רופא, מורה, מזכירה, מוכר, מעצב ומעצב.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

משחקים משחקי בנות לפי קטגוריה:

משחקים מקוונים עבור בנות – אזור של רומנטיקה ואופנה

משחקי בנות משחקי בנות

כמובן, בנות מודרניות מתעניינות בהיבטים שונים של חיים, יש להם הרבה תחביבים חדשים, והם אינם נחות נערים בספורט, בנייה, אהבה של הרפתקה. עם זאת, הם לא לשכוח את הדברים הרגילים: בישול, אופנה, גנדרנות. יתר על כן, באזורים אלה הפכו מגוונים יותר, ולשלב כמה כיוונים. לדוגמא, איסוף גיבורת איפור כונני קדילאק ורוד בשטח הררי, מחסומים להתגבר, ולאסוף את התכשיטים, היא הייתה צריכה להשמיד את כל המפלצות.
משחקים עבור בנות חשבון מקוון עבור מגוון רחב של טעמים ואינטרסים של הדור הנוכחי של האמזונות שיכול לעמוד על שלך, להציל אחד את השני ולהיות מצב מבלבל היגיון גמיש. זכור פיות & ndash וינ; דוגמה מובהקת לנערות מסוגננות מוכנות בסכנה לזרוק מפלצת, להציל את תושבי העולם, ולאחר מכן ללכת ליפי סולון ומניקור נכון, לצבוע שיער, האיפור ולבחור את עדכון בגדים אופנתיים.

מגוון רחב של נושאים לטבע רב פנים

משחקים חינם עבור בנות מלאים בסיפורים על נשות עסקים בעתיד ועקרות בית. זהו אזור מצוין להתאמן בגידול ילדים, אפייה, בניית רשת של חנויות, בעלי חיים רבייה, חתונות. כל אירוע דורש סיבולת, עמידה מדויקת בכללי היגיון ותגובה טובה. אנו מציעים אוסף עשיר של כיף לכולם.

  • סימולטורים כלכליים הם הציגו לצד הפיננסי של העסק. על דוגמאות פשוטות, תוכל ללמוד מה הקונספט שנקבע בעיקרון הבסיסי של העסק מצליח. כמובן, זה לא בית ספר לעסקים, אבל זה חשוב לא רק לכלכלת הידע, חשוב להבין את הרצונות של האנשים שפונים אליכם למוצרים או שירותים. בית קפה אטרקטיבי, מסוגנן ומעוצבים בתפריט מגוון, חיוך מסביר פנים לכל אחד ודיוקו של הצו הוא גם חשוב.
  • אנו יודעים איך נהנים לשחק את המשחק עבור בנות חלומיות. הפנטזיות שלך מתעוררות לחיים באגדה וירטואלית שבו אתה הדמות הראשית. להפוך לנסיכה, בת ים, תלמידו של מפלצת התיכון, פיות או גיבורה של הסדרה. יש לנו יצרתי עבורך הרבה שמלות וקישוטים, ואתה צריך לנסות אותם בלבד.
  • כאן הוא משחק רומנטי. אם אתה אוהד של הארי פוטר או אדוארד קאלן, למה לא לצאת איתו ולא מרגיש את הנשיקה של האדם אהוב? גם אתה יכול לבוא עם הבגדים והתספורת שלהם.
  • משחקי בנות משחקי בנות בנות הן רחומות ולא יעזבו בשעת צרה אלה שהם רעים. משחקים מקוונים עבור בנות עם כיוון רפואי של מחשבה ומוכנים להפוך אותך למנתח מנוסה או אחות צעירה, סקסית עם מזרק מוכן. כרופא, ולהסיר את השיניים מפונקות דלקת התוספתן פצעי חולים להטליא, להסיר רסיסים, נותן מראה, להפחית מפרקים וליישם טיח לשברים.
  • המשחקים
  • פאזל יחזקו את דעתך ולעשות את זה אפילו יותר פופולרי בחברה. ללמוד עם אלה כיף לך ללמוד מילות חדשות, בשפה זרה, למשוך את המתמטיקה, תוכל למצוא פתרונות גם במצבים המורכבים ביותר ולחץ על חידה בזמנים.
  • אוכל טוב יציל את העולם, אבל קודם יש צורך להשתלט על המשחק עם מגוון רחב של מתכונים קולינרית. &Nbsp;

בעולם של צבעים בהירים

איפה יש ילדה, הוא בשלל צבעים ונוחות. הם הופכים חדר, לתפור בגדים, וזה יפתיע לחתוך, לערוך את השולחן. פתח צעצוע כל בנות, ואתה מוצא את עצמך בקשת של צבעים, לקבל חיוכים חמים. כל מיועד למצב הרוח הטוב, הרבה כיף, מגוון רחב של תמונות, סיפורים ונושאים.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more