סימניות
העוב יקחשמ

העוב יקחשמ

מגרש המשחקים מלאים של בועות צבעוניות, ממתקים, תכשיטים, תמונות – הוא מאותת לך לשחק כדורי משחקים ברשת בחינם. הם מופיעים בחלק העליון של אזור המשחק, או לסובב על ציר בריחת הנחש. כל משחק דורש היגיון, מהירות ודיוק. כדורים יברחו ממך במבוך, אבל אחרים זקוקים לעזרה כדי לצאת מהמלכודת. לצורך זה הוא למצוא דרך להרוס אותו – להכות את המבנה במקום הנכון, תראה איך שאר הפרטים, מדי, נופלים. כאן תוכל למצוא אפשרויות לזומה, קווי 98, האוצרות של אטלנטיס, וfuzzies ההרפתקה.

4.2 1 2 3 4 5 (Total 12)

משחקים העוב יקחשמ לפי קטגוריה:

משחק כדורים – זה כל פילוסופיה

טנרטניאב העוב יקחשמ טנרטניאב העוב יקחשמ כל זמן רב ידוע כי הכדורים לשחק כולם מכורים מקוון שהוא באינטרנט. הם יכולים לשחק לא רק באינטרנט, אלא גם להוריד לטלפון מחשב, מחשב הלוח וטלפון נייד שלך, כדי לכלול את הרגע הנכון. המטות כבר זמן רב ידועים כי עובדיהם עובדים במשרד לכמה לבזבז זמן על אוהב של צעצועים ויש לי שום דבר נגד זה, אם העבודה אינה סובלת. יתר על כן, הבוסים עצמם שמחים לבלות ירי זמן וסדרו את הכדורים על המגרש. תקוע בקו מעלית או – עד שיגיעו הזמן לשחרר או לקנות, למה לא לבזבז זמן תוהה, – גולות לשחק ברשת? חבר הוא מאחר לפגישה? לבוא לעזרתם של כל כדורים.

זה פשוט בכיף מהותו שיכולה ללכוד את תשומת הלב. הכל מתחיל בפעולות יסודיים, אבל בהדרגה הרמות הופכות מורכבות יותר, ובונוסים הרוויחו להביא הזדמנויות חדשות. כל משחקי הכדורים בנויים על מספר עקרונות לזיהוי:

  • נחש בדמיון של משחק זומה
  • יצירת קווים של כדורים
  • ההרס שלהם באמצעות האקדח

בחר את דרך המשחק

כפי שראית, אתה יכול לשחק בדרכים שונות, וכולם גילו באותה מידה באתר שלנו. זה לא שכמה גרסה של מעניין, כי לכל אחד יש ייחוד משלו. כדורים יכולים לרוץ נחש, מתפתל ומנסה להסתיר בבית. שמתנהג כמו זומה והכיף לה. אבל אתה לא צריך לתת את הכדורים בשורה בשרשרת, הגיעו למקלט. האם יש לך אקדח, טעון עם בועות צבעוניות, ולכן הם יורים בך ובקבוצה, שתעלה בקנה אחד עם הצבע של הקליפה שלך. וכאשר יהיה להרוויח קצת הרשאות, אתה יכול להשתמש בכדורים-פצצות, מערבלים, ואחרים.
אתה יכול לשחק כדורים בחינם, ארגון מחדש שלהם באתר כדי לבנות קבוצה של אותו צבע. זה יכול להיות ישר והקו השבור. נטוי תיקון מתנגד, להעביר אותה קרוב יותר לכדורי הצטברות מונוכרום. רצוי כי אשכול זה היה רב יותר – כך אתה מרוויח יותר נקודות, לבצע משימות נוספות ולהגיע במהירות להשלמת התכונות שימושיות שלו. כאובייקטים כאלה יכולים לא רק לשמש כחרוזים, אבל רוב תמונות. ואם כמה צעצועים נראים פשוט, המשחק באמת נחוץ במוח האנליטי אחר. דוגמה לכך היא הגרסה של קווי 98.

 

טנרטניאב העוב יקחשמ טנרטניאב העוב יקחשמ

ושוב, במהלך כדורי משחק מקוון, אנחנו צריכים אקדח או משהו כזה האקדח הזה. אבל עכשיו הכדורים שלנו סטטי ומופיע בחלק העליון של המסך. יש צורך להרוס את קבוצת צבעים אחת, כמו חדש. זריקה לא מוצלחת רק להחמיר את המצב, את כל הפירות של האובייקטים החדשים. אבל הצלף לנקות את האזור ולהרוויח הרבה נקודות. במקום כדורים יכולים לשמש מגוון רחב של פרצופים, פירות, לבבות, בעלי חיים קטנים, קוביות, תכשיטים.

תנו לכל כדורי משחק מחשב!

כצורה כזאת כדי שתהיה כיף כמו כל דבר, אפשרויות משחק רבות מספור. אתה יכול אפילו להתמכר לגרסות שאינן מסורתיות בכדורי כיף. אתה יודע, אי אפשר להתנתק מהתהליך של טריקת אריזת פלסטיק בועות, וכעת הוא מוצג בגרסה המקוונת.
ניתן לתפוס את הבועות עם בתולת הים באוויר – בלונים, לשחק עם כדורי החלל, דיסקי ניאון וביליארד משחק או גרסה קיצונית של באולינג. זה יכול להיות גם כדורי שלג, פצצות וכדורי זומבי. אשכולות מיועדים לסביבה שונה ביותר: המקדשים העתיקים, עולמות אבודים, מדינות אקזוטיות, העיר העתיקה, אולימפיה, ואלים אחרים.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more