סימניות
משחקי אסטרטגיה

משחקי אסטרטגיה

משחקי אסטרטגיה – עמודים הפופולריים ביותר. כאן אהבה היא חופשית לשחק, בנים ובנות, הורים הם גם לא בחלו בצבאות הקרב הווירטואליים, המשקפים את האויב. בנוסף לסימולטורים הקלאסיים, מוצרים מבוססים פלאש על ליהנות מתשומת הלב. הפעולה מתחילה מייד לאחר ההתאמות קלות, והאירועים צוברים תאוצה באופן מיידי. לארגן רובוטים בבניינים, וסגר את האויב בדרך למטרה העיקרית, להרוס כל מיני מפלצות וחייזרים, אבל אפשרויות שלום לך ליצור, שליטה מכשירים, בניין, אנשים – גם כאן, אנחנו צריכים אסטרטגיה.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

משחקים משחקי אסטרטגיה לפי קטגוריה:

משחקי אסטרטגיה

משחקי אסטרטגיה משחקי אסטרטגיה מאז דבר מסוים, תמיד יש לי תכנית, איך להתחיל ומה שיבוא. אחרת, אין דרך, כי אז מתחיל הכאוס, ולא ניתן לשחרר שום דבר. משחקי אסטרטגיה פתוחים בחינם, כדי להפוך את תהליך התכנון מפורש יותר, ודוגמא של משחק כדי ללמוד לשלוט במצב, מבקש כיוון שלה.
יש לנו סימולציות מצוינות של אזורים השונים כדי לשרת בנים ובנות מכל הגילים. והם עצמם חלוקים באסטרטגיה

  • אסטרטגיה צבאית
  • אסטרטגיה כלכלית

התיאטרון צבאי מעמיד מחזותיו

המלחמה היא לא רק יורה ומנגנון מורכב, שיהפוך להמכונאי. מלחמות מתנהל צבאות וצבאות צורך להכשיר, לצייד, להלביש, להאכיל ואכסניה. אבל מוצרי הקצה, בגדים מתבלים, הנשק יורד. אז אתה צריך גישה קבועה לכל האלמנטים כדי לשמור על כושר הלחימה של החיילים. איך עושה את זה? לשחק אסטרטגיה מקוונת, וללמוד.


משחקי אסטרטגיה משחקי אסטרטגיה בהתבססו בסיס צבאי, לאמן את החיילים על ראש הגשר, כריית Naladte, לפתוח את הייצור של נשק, להתיידד עם השכנים. יחסים עם שכנים – זה הוא מרכיב חשוב להצלחה. איתם תוכלו למכור או להחליף דברים, אבל ההתקפה של האויב, אתה יכול לסמוך על העזרה של בעלי ברית. גם אתה יכול לגייס אחר לנחות חייל בצבאו, ואם הרמה של הכלכלה שלך תהיה מספיק כדי לקבל אותם מעוניינים, הם ישאלו אותך.
אתה תמיד צריך להיות הון, אבל זה צריך להגדיל כדי להעלות את הרמה של נשק ויש להם השפעה על השכנים – למי יש יותר האוצר, ששולט בכדור.


החל מפעולות פשוטות וזמינות, להקצות משאבים כראוי, תוכל להשיג תוצאות מצוינות בעתיד. העיקר הוא לחשוב במהלכים שלך, במיוחד הראשונים, כי זה משפיע על כמה טוב אתה עושה דברים ילכו ב. הפוך אריה חזקה אתה תנצח אויבים ולצרף אותם לארצם שוב לעבוד על איך לחזק את הגבול וכדי להבטיח את השגשוג של האוכלוסייה.
האסטרטגיה הצבאית יכולה להיות כלכלית ללא צבע. אז המשימה שלך היא להגן על העיר או מבנים. אתה חייב לשים את החיילים בנקודות שהאויב תמיד נופל תחת מטח האש שלך.

אין שום דבר מיותר, רק ההיגיון ועסקי

משחקי אסטרטגיה

אסטרטגיה מקוונת שלום במטרה הבנייה ופיתוח של העסקים או הגיוניים. אלה עשויים לכלול:

  • מלונות
  • מסעדות
  • חנויות
  • בתי חולים  
  • חוות
  • העיר

לצעצוע הזה אתה יכול לשבת כל היום. כל רמה הופכת את ההקמה או בנייה של יותר חברות יוקרה. בחווה יש כלים חדשים שימושיים ובניינים בעיר של בתים קטנים מוחלפים בקוטג'ים, ולאחר מכן את הארמונות וטירות. מסעדות מתחילות משרתות מגוון רחב של מאכלים וטכנולוגיה מודרנית מאיצה. החנויות הפכו לאטרקטיביות יותר לקוני פנים ומגוון, ותושבי מלון נהנים משירות משופר.


עם זאת, כדי לקנות פריט נוסף, יש צורך לעבוד בסדר: הקציר, לשרת את הלקוחות, כדי לרפא את החולים. היתרונות נרכשים בהדרגה, ומי יודע, אולי אתה יהיה הבעלים של הרשת הארגונית והרווח שלך יהיה באמת מרשים. נסה את עצמך בתחומים שונים, כי אתה יכול להתמודד עם כל דבר: דגים, לחפור לזהב, איסוף דבש, למלא את המכונה לבשל המבורגרים, לבנות כבישים של רומא. אסטרטגיה יכולה לשמש במשחקי שולחן, כמו קרב לים, דמקה, שחמט, איקס עיגול.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more