סימניות
תוירי יקחשמ

תוירי יקחשמ

משחקי יריות באינטרנט משתנות במידה רבה, ואתה יכול לשחק בחינם הרוצח, צייד ראשים, לארגן צבאות קרב אמיתי, ללכת ירי ציד או יעד. נלחם כל – וצבוע גברים ודמויות, מפלצות לגו וחייזרים. בחר את הנשק שלך: מקלע, רובה, מטול רימונים, או gorohostrel. ואם אתה על לוח לייזרי שימוש מעבורת החלל. יחידות קרביות, זה גם הרובוטים, ואפילו כלי הנשק החזק ביותר שלהם. לאחר שאיבה זה הופך להיות אפילו טבח, ואתה תהיה מסוגל להגן על המערכת של ההתקפה על ידי תוקפים.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 11)

משחקים משחקי יריות לפי קטגוריה:

במה לשחק? כמובן במשחקי יריות באינטרנט!

תוירי יקחשמ תוירי יקחשמ אין זה סוד שהבנים אוהבים לשחק במשחקי ירי באופן מקוון. הם יכולים לעשות את זה בבוקר, עד שהאמא שלי הייתי קוראת בערב לישון. תשוקה זו מוסברת על ידי זיכרון גנטי, ירשה מאבות פרימיטיביים, שלא ידעו בנשק חם, אבל שולטת בצורה מושלמת קשתות וזריקת אבנים.
בהדרגה שיכלל נשק. היו קשתות, אז רובים ורובים עם pyzhami. כך בא לאמץ רובים אוטומטיים שנורו צווארונים נפרד, ושלא היה צורך לטעון מחדש אחרי כל ירייה. בספרות, העלילה משמשת disintegrator המולקולרי, לייזר, הקפאת נשק.
היופי של ירי משחקים שאתה יכול אז בקלות ליישם את כל התפריט ולשנות את הנשק למצבים שונים. אבל קודם אתה צריך לעבור כמה רמות כדי לקבל גישה לעדכונים. נוסף לך ללכת, חזק יהפוך הארסנל שלך. ואת היורים שונים:

  • צבאי
  • פנטסטיים
  • ספורט

תוירי יקחשמ תוירי יקחשמ האפשרות של טעימות משחקי יריות

נגד כל אויב השתמש בנשק מסוים, וזאת בשל התנאים שנקבעו בתסריט. גם כלי נשק פשוטים יכולים להיות שימושיים נגד רובוטים, רק הכדור חייב להיות כוח מיוחד לחדור שריון ופגע פחיות ברוב של הלב האלקטרוני שלהם.
אבל יש מפלצות שונות יצטרכו להילחם בדרך יצירתית יותר. מתברר שזומבים לא יכולים לפחד של כדורים, אבל למות כשנפגעו מאש מgorohostrela ההשפעה. צמחים נגד זומבים – מה שנקרא משחק, שבו החקלאי נאבק עם חיים מתים, השמדת יבולי הירקות שלהם. בתחילה, זה מספיק אפונה, אבל כאשר זומבים הסתגלות להם, יש צורך לעבור לצמחים חזקים יותר.
במלחמה, כל המכונות הן טובות, במיוחד אם הם עוזרים בזוקות, מקלעים, רובים, אקדחים, משגרי רקטות, טנקים, חיל אוויר וחיל ים. לפרוס מלחמה בקנה מידה מלאה בעולם הווירטואלי העצום של גיימרים מיליטנטיים המעדיפים לשחק במשחקי יריות. הם לגייס את התמיכה של בעלי ברית ומוקפים באויב, לפתח תכנית ערמומית להשתמש בנשק המודרני ביותר ובנצחון לבוא. כאן כולם מרגיש בכלל, ולפעולות רק האישיות ההצלחה או כישלון עופרת.
המלחמה שנערכה בעומק של מים ופני השטח, לוחמים להטיל פצצות, חיילים לצלוף. אתה יכול להיות צלף ולכוון ליעד המיועד. משחקי יריות התנגדות מקוונת הפכו פופולריים ביותר בקרב בנים, כך הגרסה של הכיף המפורסם, יש לנו גם סיפקו בעודף.

יורים עקיפה בלי מלחמה

אתה גם יכול לירות בזמן הציד בסימולציות המתאימות, או לארגן ירי ספורט, באמצעות יעד ופריסבי קבועים. זה גם ירי מרתק והימורים בחינם, דורש עין חדה.
דורש מיומנות ונע בכדורי השדה, שיש להשמיד על ידי ירי תותח. כאשר אתה רואה צבע אחד, לירות בם, כך שהם נפרדו. בנושא אחר, להחיל היגיון – כדי לשחרר את מבנה הפסקת האובייקט נורה סביבו. רק צריכים להגיע לנקודה מסוימת, לפרטים הבנייה התמוטטה ברצף. לפגוש אותך ורובין הוד, חיסכון חף מפשע להעניש את תושבי העיר. ניתן לשחרר כל גרדום אם חץ להרוג את החבל. זריקה זה דורש דיוק מיוחד ואזרחים עניים סומכים עליך.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more