סימניות
המיחל יקחשמ

המיחל יקחשמ

האפשרויות הן משחקי לחימה רבים, ואתה יכול לשחק אותם בחינם. אתה יכול להילחם מיד ליד או להתחמש לשיניים. האויב תמיד יהיה ראוי ל– לא להירגע. לאתגר את עצמך בזירת הספורט, גלדיאטורים טבעת, במאבק רחוב. מאז הקרב, יש לך את הכישורים המינימליים, אבל לא לזמן רב – בקרוב יהיה לכם הזדמנות לשפר את הביצועים. אחרי כל המשחק אתה מקבל חשבון סכום מסוים, אשר תלוי בתוצאה של הקרב. קח את זה כדי לחדש את בריאות, כריזמה, ביטחון ונשק. עכשיו זה זמן לפעול, בהחלט לנצח.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

משחקים המיחל יקחשמ לפי קטגוריה:

לחימה משחקים בחינם – הבידור הכי טוב שיש

םינווקמ םיקחשמ המיחל םינווקמ םיקחשמ המיחל במשחקים שלנו, הכל אפשרי והכל מותר. לחם עם אגרופים ורגליים, שימוש בכלי נשק, להילחם עם בריונים עצמם או לתקוף את העוברים והשבים. כאן אתה לא מאשים את העוול, משום שכוח אחד הוא נכון. אפילו פוליטיקאים וכוכבי קולנוע הם לא בעיה גדולה, אם יש לך משהו נגד התמונה שלהם. התחל מאבק בלשחק את המשחק, פשוט לבחור את האויב.

עבור דרך הסעיפים

הצטרף Ninja ומאומן nunchaku רשות, חרב, והאלמנטים של אומנויות לחימה. חיילים חמקמקים אלה להכשיר במשך שנים רבות כדי להפוך לרוצח מכונית אמיתי. אתה רק צריך לקחת כמה רמות פשוטות, כדי להגיע לשלמותם. האם אתה Ninja Turtles, אשר מלמד ספלינטר סנסאי. הוא לא סרב לטפל ואתה, וכשאתה מוכן, ללכת עם ארבעה הצבים אמיצים פינה של מבוכים תת-קרקעיים אויבים וערבה עירונית.

 

לחימה גיבורי מרגש, כי הם בעלי כוחות בלתי רגילים. משחקים להילחם פתוחים ברציפות והפכו לדמות קומיקס חזקה, זריזה, מהירה וחסרת פחד. לחוות את כוחו של האל הפטיש ת'ור, קפטן אמריקה עסקת עזרה עם הרובוטים, ואטמן כדי להביס מפלצות. אנימה ומאנגה תווים מוזמנת גם לשחק במאבק. Megamen, נארוטו, בן 10 וצעירים רבים יצאו להילחם ולנצח. בארסנל שלהם בנשק מודרני וקסם, אבל הכי חשוב – הם מלאים עקשנות אצילית נגד שלא להתנגד לאויב הערמומי.

םינווקמ םיקחשמ המיחל
םינווקמ םיקחשמ המיחל החייזרים תוקפים! האם אפשר להישאר בשוליים כאשר העולם שלך הוא על סף הקריסה? ישיר שלך מרדני נגד הפולשים, ויש להם הוסר בכדור הארץ הנחשלת שלהם. וכדי להתמודד עם משימה כה קשה, ללבוש כפפות וללכת לזירת האגרוף שבו אתה תיגר על המתחרה האימתנית ביותר. &Nbsp;

 

ספורט משחקים לקרבות חופשיים כמו אלה שעוסקים באומנויות לחימה או פשוט בוחר את דרכו לגבהים אולימפיים. כאן אפשר לחזור על הפעלולים של ג'קי צ'אן, רמבו, לארגן אגרוף עם זומבים, שלג ופרות. היאבקות סומו וכל כך שונה, אבל מעניין באותה מידה. במקרה הראשון, דוחף את האיש השמן בשני – משתתפים יציגו תכנית אמיתית.

 

נושאים עם זאת, רבים מכוסים בחלק שלנו, ויכולים להיות מחולקים לקטגוריות:

 

  • קרבות העתיקים: אנשים פרימיטיביים וגלדיאטורים
  • קרב של אבירים מימי הביניים
  • בדיוני, פנטזיה וקרב מיסטי
  • אמנויות לחימה
  • קרבות מודרניים

לשחק קרבות משחקים אף פעם לא נמאסו

הבנים תמיד אהבו להיות בהשוואה כוחות, גם כאשר לא היו להם את ההזדמנות לשחק במשחקים על מאבק המחשב. בנים פרימיטיביים לנשוך ולשרוט, שקלו אגרופים אחד על השני באלות. בנים עתיקים נלחמו עם חרבות עץ, תרגול לחימה לא חמושה, ולכן הכנה להיות חיילים. ימי קרבות & ndash כמעט ללא שינוי; הגיע שוב לחרבות משחק, שרביטים ואגרופים. אולי משהו השתנה בעידן מודרני? תתפלא, אבל כמעט כל מה שנשאר אותו הדבר, רק עכשיו מעדיפים להילחם בעולם וירטואלי בו השחקן לא נפגע מזה וסובל רק את הרובוטים.

 

בחר סימולטור עם פעולות מציאותיות ומוצרי פלאש. בכל מקום יש צד אטרקטיבי והזדמנויות שונות. כמה סיבובים או רמות צריכים כדי לשרוד במשחק, וגרמו נזק ליריב וכדי לצבור נקודות משחק המרביות וקבעו השיא.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more