סימניות
טיסת משחקים מקוונים

טיסת משחקים מקוונים

אתה יכול לעוף בחלום, ואתה יכול לפתוח את זבוב משחק המקוון ולשחק בהם בחינם מההיקף והגיוון. אתה יכול בקלות להפוך לציפור, וכנפיים פרטיות יתפסו זרמי רוח. או לחוות את השמחה של הטיסה על כנפי הדאון. השקת מטוס עפיפון או מודל. יש לנו ספורט ומטוסי קרב, כמו גם רקטות חלל ואמצעי נהדר של טיסה. ההאצה ניתן להגדיר מעוט או לקפוץ על טרמפולינה. קפיצה עם מצנח ומנסה לתכנן במעגל על ​​הקרקע – זה היעד שלך. וניסוח תרסיס מסוק כדי לכבות את האש.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

משחקים משחקים מעופפים לפי קטגוריה:

משחקים & ndash המעופפים; מרגיש בחור חופשי

טיסת משחקים מקוונים

איש כבר זמן הגשים את חלומו לטוס, אבל עדיין מחפש דרכים חדשות להתעלות מעל הקרקע. עף משחקים, הוא חלופה לבחור הזה ונגיש לכל. אז כולם יוכלו להיות טייס של המטוס, או להפוך לציפור להיות בעלי כנפיים לנתח את החלל מעל הקרקע.
גרסה של משחק מקוון טיסה עימנו מספיק, כך שתוכל ליהנות חלום ארוך שנים של האנושות.

  • טיס מטוסים, מסוקים וטילי חלל
  • צניחה
  • להמריא על כנפי הדאון
  • אנא השתמש מעוט
  • הפעל ליצירת הזרוע
  • טיסת מבחן עם מאיץ חזק

נולד ללכת, גם רוצה, לטוס

טיסת משחקים מקוונים

טיסת משחקים מקוונים לא כל ציפורים יכולות לעוף, גם אם יש להם כנפיים, כגון פינגווינים, עופות ונציגים של "ציפורים הרעות". אבל אז, הם רוצים לחוות את השמחה של טיסה. אז הם באים עם דרכים לטפס. ציפורים כועסים משמשות לקלע זה, ומאוד בהצלחה. כל ציפור הופכת קליע כאשר חבריה לתת לו מואצים בעזרת מכשיר זה. Yeti פינגווין כועס, ועכשיו הוא זורק אותם במחבט האוויר.
בעלי חיים אפילו יש להתאים לטוס שצריך ללכת רק על הקרקע. שכנים נושאה משמשים למעוטים זה, אבל הם צריכים לשקול את הטיסה מגובה של לא התגנבו אם יער חוטב העצים שלהם עם הגרזן החד שלו.
לשמור על הקשר עם כיתה ואנשים & ndash כגון; קפיצה על טרמפולינה, טרמפולינה או באמצעות מעוט, אתה יכול לחוות את השמחה של טיסה קצרה, ובמהלך קפיצה באוויר כדי לתפוס פריטי בונוס לאסוף.
המשיך לשחק המעופף באינטרנט, ולהמריא לחלל עם גיבורי העל כדי לעזור להם ליפול אל הקרקע כדי לעצור את כוכב השביט או להדוף את החייזרים. אבל הם אוהבים דרקונים לתקוף את תושבי הכפר, ואתה יכול לנהל את הטורפים אגדיים אלה במהלך הצליפות שלהם. או ללכת לכיבוש של כוכבים עם בלקה וStrelka – כלב-האסטרונאוטים הראשונים.
כמובן, יש לנו והמשחק המעופף במטוסים, זה הדבר הראשון שאתה שם לב לבנים בקטגוריה זו. יש לנו לוחמים ומטוסי נוסעים. ניהול ציוד צבאי, אתה צריך לבצע משימות סיור ופצצות ירידה באויב ולהשאיר את אש האויב. &Nbsp;

טיסת משחקים מקוונים

טיסת משחקים מקוונים ולנהל את המטוסים האזרחיים הוא גם אחראי, כי אתה ביטחון של נוסעים רבים. כשמזג ​​האוויר יהיה גרוע, אתה מקבל לתוך השלג, סופת הרעמים או הסערה, לשמור את המכונית הכבדה לא תהיה קלה.
במסוק אתה צריך לכבות שריפות, הפינוי הפצועים, אנשי הצלה מנגעים מסוכנים ריסוס דשנים, ואפילו להילחם. אפשר גם כדי לספק את המסוק הראשון לנקודה הרצויה, ולאחר מכן לעבור לצנחן ולקפוץ למקום המיועד, נלחמים באוויר עם הרוח, שמנסה לשאת אותך משם.

משחקי טיסה מעל הרישיון של טייס הנושא

פיילוט של כל טכנולוגיה שיכולים להפוך לאחד. כן יש טכנולוגיה – אתה יכול לטוס פיות, פגסוס, ציפור קטנה, דבורה, סוסי פוני מכונפים, כי לפני משחקים בחינם אתה עף. בנוסף לטיסה, לכל משחק משימות נוספות שלה, וזה הופך את המשחק למופע מרגש. דמיין את עצמך באותו הזמן הימנעות אש צולבת, במטרה לסוג של חפץ, מפחד להיפגע על ידי בר של אסטרואיד, ומנסה לירות יותר יחידות אויב. ולמען נקודות משחק ושיא חדש. ואם אתה משחק יחד, ההתרגשות וההתלהבות מובטחת. לא יכול להאמין לזה, פשוט לנסות בעצמך.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more