סימניות

המערב

שמות חלופיים: מערב פרוע

מערב פרוע & nbsp; באינטרנט & ndash; משחק מרגש שלוקח אותנו בזמן של קולוניזציה של צפון אמריקה. זוהי סימולציה דפדפן חיים גדולה של הקאובוי. משחק מקוון המערב בהחלט ראוי לתואר וlaquo; משחק הדפדפן הטוב ביותר בשנת 2011 וraquo;. & Nbsp;

הצטרף במשחק המערבי הוא פשוט ואינו דורש מאמץ רב. כדי לעשות זאת, לחץ על הרשמה מערב פרוע. אז אתה צריך לבחור שם מסך, סיסמא וכתובת הדוא"ל שלך. רישום מלא במשחק המערב פרוע ייקח לך לא יותר מדקה או שתיים. במשחק המערב מקוון הנוכחי כתריסר שרתים. הם נבדלים רק במספר השחקנים. בשביל זה אתה יכול לבחור בשלום כולם ולהתחיל לשחק את המשחק באינטרנט המערבי. משחק נהדר מערב פרוע & nbsp; רישום שיאפשר לך לטעום את העידן המרגש ביותר בהיסטוריה של אמריקה. & Nbsp;

מה היית המערב הפרוע & nbsp; לא צריך לשחק חיבור למחשב או במהירות גבוהה חזק במיוחד. עם זאת, המשחק יש הרבה דימויים חזותיים שניתן לטעון במשך זמן רב אם יש לך אינטרנט איטי.

מערב הפרוע & nbsp; משחק מקוון, שיצר מערכת מצוינת של ניהול קרב, אשר מחייב אותך לא רק הפצה מוסמכת של כישוריהם, אלא גם דיוק ותגובה. קרבות כדי לאפשר באופן מלא טעם של המערב הפרוע. & Nbsp; המשחק יכול לגוון, אם אתה לוקח את מגוון משימות בסלון. על ידי ביצוע אותם, אתה לצבור ניסיון ותגמולים הנדרשים ללימוד מיומנויות חדשות. & Nbsp;

ידוע פגשו & laquo; על בגדים וraquo;, & nbsp; משחק מקוון מערב פרוע לתשומת לבך כתריסר פריטים שונים של בגדים וכלי נשק, בהצלחה שילוב שאתה יכול ליצור דמות חזקה מאוד.

משחק המערב פרוע & nbsp; באינטרנט כדי להגיע לשלב 10 של פיתוח, פותח ארבע דרכים אפשריות לפיתוח שמתאים עם ארבעה סוגים של דמויות. & Nbsp; אתה צריך לבחור בזהירות רבה, משום שהיא תשנה את דעתך לא יצאה. & Nbsp;

הרפתקן & ndash; סגנון נהדר עבור מי שלא יכול לשבת בשקט, שתמיד מוכן להרפתקה ובקלות להתחיל דרך חדשה בקלות ולוקח את העבודה החדשה. ומי התחיל לשחק את משחק המערב פרוע & nbsp; באינטרנט כדי מגיע התהילה של בחור שובב כיף ו.

Duelist & ndash; סוג של אלה שאוהבים רוח לחימה וההתלהבות שבאה אחרי קטטה טובה. סוג זה יהיה מעניין למי שהחליט לשחק את המשחק באינטרנט מערב פרוע, בגלל שהוא אוהב לירות.

מכור לעבודה & ndash; בחירה של שחקנים שקטים, חולה שמתאימים יותר עבודה כנה וכביש לא מאובק, את הסיכון של קרבות ותרגיל צבאי. טוב לסוג של שחקן שאוהב & nbsp ל; לשחק במערב הפרוע הוא לא רק הקרב וירי הנצחיים, זה עבודה קשה.

חייל & ndash; הסוג הרביעי של פיתוח ללוחמים אלה, מוכן לשרת ותוכל לפנות לסוגים השונים של כלי נשק.

השלב הבא של פיתוח יהיה הבחירה של אחת מארבע עסקאות אפשריות: לבשל, ​​איש רפואה, נפח ורצען. לכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלה. כמו כן, חשוב לא לעשות טעויות, כי אבוי מערב פרוע & ndash; מקום קשה, ולשנות את המקצוע הוא כבר לא אפשרי.

נסיעות וndash; חלק חשוב של המשחק, אתה יכול לעבור בין הערים השונות במערב הפרוע. בכל עיר יש כתריסר בניינים שונים, אתה יכול להשיג עבודה, לעשות את העבודה, לחדש תחמושת ולהירגע. הבניין המעניין ביותר הוא ללא ספק הכנסייה, כי על פי הכללים של המשחק אסור קשה לדבר על מה שקורה בבניין הזה. גלו על זה רק בכוחות עצמם על ידי ביקור בשירות כנסייה.

אתה יכול פשוט להתיישב באחת הערים ולעזור לה לפתח, ליזום ולהשתתף בבנייה של מבנים, מבצרים כדי להגן על העיר מפני התקפות והפך לאגדת חיה.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more