סימניות

מלחמת Z

שמות חלופיים: מלחמת Z, Z המלחמה, המלחמה W

משחק W ar Z הוא סוס שחור, וזה כמעט כל מה שנאמר בפורום הרשמי של המשחק. למרות כל ההצהרות, רב מאוד סקפטי המלחמה Z הוא משחק חופשי של אולפן ידוע במדויק הודיע ​​משחק בשיא הפופולריות של האופנה של המשחק עם שם דומה מאוד יום ז ' אבל כפי שהתברר, מלבד השם דומה, נבלות הליכה ולא מפסיק את המאבק להישרדות, יש את המשחק Zombimaniya כמה תכונות ייחודיות של ז 'הימים

לפני ההצגה W ar Z, ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת, כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp;

אתה יכול ליצור חשבון במשחק W ar Z בחינם, זה לא ייקח הרבה הזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; להירשם וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן את שם המשתמש;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת, ולחזור עליו;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר & laquo; עד & raquo; ו[ 2] המלחמה Z לרשום על.

המלחמה באינטרנט Z לזרוק אותך לתוך עולם אכזרי ענק מלאים בשחקנים וזומבים. & Nbsp; בעוד מלחמת Z המקוון חסר זהות משלה, חזון ברור של מה שהוא יכול להציע כז'אנר, גישה אחראית למייקרו-עסקות או היישום הנכון של הרעיונות שלהם. לדוגמא, משחק מלחמת Z באינטרנט טוען כי הכרטיס הוא 100 קילומטר וsup2;, אבל אתה תופיע באופן קבוע באותו המקום, בין ניצולים אחרים.

החסרון הגדול של המשחק & nbsp; W ar , Z הוא היעדר התקשורת קולית. אפילו יותר מאשר ביורים תחרותיים, משחקים מרובי משתתפים כמו הישרדות המלחמה Z מקוון לסמוך על קול משולב וכדי להקל על ניסיון geymleya מעניין, אקראי בין זרים חסרי פנים. זה כלי חברתי חשוב, כמו אחד שיכול להפיג את המתח, כאשר לך ולניצול האחר להתמודד באסם על מוצב נטוש, ביערות, וכן הלאה.

לצליל המלחמה נוכחות מקוונת Z, אבל באותו הזמן, הקרבה של צ'אט טקסט גורמת לך למשוך את הידיים שלך לעכבר, עוזב אותך חסר הגנה. זה בלתי נסלח שHammerpoint המלחמה Z הוא מוכן למכור באינטרנט במדינה זו. אלמנט ממשק משתמש המציג דבר עולמי כשבט, ואת קרבתו של הטקסט הוא לא נוח כי & nbsp; המלחמה Z לשחק.

חבל שחטאי אודי מלחמת Z באינטרנט, כדי לקלקל את המשחק. לדוגמא, כאשר הנגיף מדביק זומבי, אבל החי"ר שלהם, יצורים אחרים יהיו לא נשמעו לחלוטין בעת ​​מעבר. ברוב המקרים, שחקנים המלחמה באינטרנט Z לא עושים צעדים בקול רם הם זוחלים באופן בלתי מוסבר שקט בבוץ, הדשא עבה, שטחים פתוחים עירוניים, והמדרכה, למעט ספרינט (וגם אז המוזיקה שקט).

לא להיות מסוגל לשמוע זומבי או תנועת שחקן, & nbsp; המלחמה Z הוא משחק חופשי הופכת את זיהוי של איומים קשים מתסכל ומבטל כל אפשרות של האזנה, למשל, ב& nbsp; Counter-Strike.

ללא מקורות הצליל באינטרנט המלחמה Z קשה לשמוע את השעות מאיימות כנסיית קרב, והזמזום של המטוס, אשר גדל בהתמדה בתחום. קשיים אלה עם הקול, והרעש מסביב, אתה יהיו חשוף לכל כמה דקות במשחק המלחמה Z מקוון ולא, הם לא יכולים להיות מורד או ביטול. למה לסמוך על גירוי מזויף כזה? האיום של נהרגים (במצב Hardcore) או פסק הזמן (ברמה נורמלית) ואובדן הציוד שלך בשניהם מעוררי כאב טבעיים. בכל מקרה, הכללת ההשפעות מוזרות האלה במלחמה Z המקוונת בוגדת לחלוטין אמון קטן ביכולת של המשחק להפחיד אותך.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more