סימניות

Rulimony

שמות חלופיים: Rulimony

במשחק מקוון Rulimony & ndash; משחק דפדפן מרובה חופשיים נוצר כדי לפתח את הכישורים ונטיות של ילדים. משחק ייחודי יהפוך תהליך למידה משעמם וכואב בניסיון מעניין ונעים. יותר מ -40 מיני משחקים שונים לא רק להעשיר את שעתי פנאי של הילדים שלך, אלא גם להביא תועלת רבות.

משחק מקוון Rulimony מיועד לילדים בגיל רך ושל גיל בית הספר מוקדם. אבל גם הורים לשקול את זה כיף ולהיות מסוגל לשחק Rulimony עם צאצאיהם. הפוך תושב עולם פיות יוצא דופן הוא די פשוט.

Rulimony מספק רישום מקוון & nbsp; אפשרות כזו. תידרש למלא את השדות הבאים:

 • שמו של הילד
 • סיסמא
 • דואר אלקטרוני
 • גיל
 • רצפה
 • המדינה

הרשמה Rulimony במשחק גם מציע מבחר של אופי משחק. אז אתה שם את צ'ק שאתה מסכים עם כללי המשחק, לתת לילד שלך לשחק Rulimony ולא אכפת לי מקבל חדשות שימושיות. הרשם להסתיים Rulimony לאחר שתקבל הודעת דוא"ל עם הוראות כיצד להפעיל את החשבון שלך ובצע את השלבים.

זכור כי חשבון אחד יכול להיווצר רק דמות אחת. אבל אם הילד שלך רוצה לנסות לשחק עם מישהו אחר, אף אחד לא אסור ליצור חשבון חדש עם בחירתו של גיבור אחר. אז zverushki המשעשע קיים באופן עצמאי.

מה הם, תושבי Rulimondii? איך עושה את המהלך של המשחק הוא שאתה בחרת חתול, או, למשל, שועל?

במשחק יש שישה סוגים של דמויות. לכל אחד יש תכונות ייחודיות משלה.

הכלב לעולם לא לאכזב אותך אם אתה רוצה את הידידות חזקה האמיתית. עם הטיסה של אופטימיות המפוארת והבלתי הנלאית שלו לא להשתעמם.

דוב לב יציגו את כל רוחבה של נשמתו. עזרה שן מתוק זה להגשים חלום יקר: לראות את העולם.

פוקס זורח התושייה והידע שלו. אדם חברותי זה מבין כולם, ותמיד דואג.

בול עשויים להיות הנשמה של כל חברה. היא אוהבת את הנוחות שלה משפחה והבית. המשחק שואף להיות הראשון, משום שהיא מתייחסת לרצינית מאוד.

חתול & ndash; היא ההתגלמות של הנימוס והמודיעין. לעולם לא יהיה נגד לדבר עם מישהו, ואת הכשרון שלהם לזרוח. למרות שהמערכה היחסים עם עכבר המחשב בחברויות שלו, לפעמים משחק את עצמו.

זריז באני מעולם לא היססתי ולהפתיע מתמצא. מאוחר לא בכללים שלה, כך שזה תמיד אי שם במהירות. & Nbsp;

כאן אתה גם להכיר את תושבי Rulimondii היפה. בחר שאתה אוהב ולהתחיל לשחק את המשחק באינטרנט Rulimony.

הגיבורים שלנו ניתן להעביר בקלות ברחבי העולם הווירטואלי ויכולים לקחת חלק בכל משחק. משחק מקוון Rulimony הכין לצורך המצבים ידידותיים לסביבה של תחבורה. כל שחקן חדש מקבל סקייטבורד אישי. אבל זה אפשרי לשנות לאורך זמן באמצעי השינוע. אחרי הכל, המשחק הוא הרחבת צי. אגב, לא רק תחבורה, אלא גם ניתן לרכוש פריטים יקרי ערך אחרים מטבע משחק באמצעות אורה. בתחילת המשחק יש לך כמה חיובים, אבל אז הכסף יקבל מסע. & Nbsp;

מקוון Rulimony היא עיר ענקית עם מגוון רחב של מקומות. הם מחולקים בציבור, מסחרי ופרטי. בין השפע של מבנים וcubbies השונים תוכל למצוא:

 • החוף
 • קפה
 • בית הספר
 • מועדון
 • פרק
 • חנויות

ההורים יקרים, מאז שהילד שלך לשחק את המשחק באינטרנט Rulimony, ההצלחה שלו לא נעלמו מעיניו שלך. לאורך זמן, אתה מבין שהילד שלך להיות טוב יותר לכתוב, לקרוא, להבחין בין צבעים, להרחיב את אוצר המילים שלך, ולדאוג לסביבה, למד איך לנהל את הכספים אישיים, הוא מסוגל לקבל החלטות משלהם, בקלות מוצא שפה משותפת עם בני גילם. המשחק הזה נועד להגשמה עצמית שני נערי הנערות. במהלך משחקי הילד שלך יכול לפתח את הזיכרון, היגיון, תצפית, חשיבה מרחבית ומוטוריקה עדינה, אוזן מוזיקלית. בנוסף, אם אתה הופך Rulimony לשחק יחד עם הילדים, זה יעזור לי האחדות וההבנה שלך.

המשחק הוא חופשי ונגיש לכל, אבל איזה מיני-משחקים דורשים לגילוים של מפתחות זהב. מאמין כי כמות קטנה יחסית אחד בילתה על הרכישה שלהם, יפוצה. מפתחות זהב יפתחו הזדמנויות נוספות ויהיה הפתעה טובה לילד שלך. ממהר לרצות את ילדיהם, כי מגיעים להם!

הפוך ההוראה להביא הנאה וגאווה בהישגיהם krovinushku! מי טוב יותר ממה שאתה יודע איך זה נחמד לראות את ההתפתחות המוצלחת של צאצאיהם. משחק Rulimony מחכה לכם ומוכן שלך להיות עוזר אמיתי!

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more