סימניות

Romadoria

שמות חלופיים: Romadoria, Romadoria, Romadoriya, Romadoria מקוון

Ramadoria מקוון & ndash; הוא דפדפן & nbsp חופשי; משחק מקוון שפותח על ידי החברה הגרמנית Looki . לחברה ניסיון רב ביצירת אסטרטגיות שהיו & nbsp שוב ושוב; הוכח על ידי פרויקטים קודמים, כי משחק מקוון & nbsp; Ramadoria הוא אהוב ברור על התואר של האסטרטגיה מבוססת דפדפן בחינם הטובה ביותר!

O משחק nlayn Romadoriya יהיה להחזיר את הגלגל אחורה ולתת את ההזדמנות ליהנות הפעמים המלכותיות של אימפריות עתיקות, & nbsp; לאפשר לעצמך וlaquo; ומ& raquo; לבנות אימפריה אישית, הולמת את רומי & nbsp האגדיים; ומרגיש בתפקידו של הקיסר.

דרישות מערכת למשחק הן לא גבוהות מאוד, כך ש& nbsp; כדי לשחק את המשחק & nbsp; Ramadoria מקוון יכול להיות ללא קושי. לפיכך, דרישות המערכת המינימלית הן כדלקמן:

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Windows 98 / XP / , M / Vista x32 / שבע

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; המעבד : Intel Pentium III 800 MHz

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; , 256 MB זיכרון RAM

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 64 MB & nbsp; וידאו

חייבת יש לך גם גישה לאינטרנט ודפדפן

במשחק הרשמה & nbsp; Ramadoria & nbsp; זה מאוד פשוט ומובן. מאז משחק באינטרנט Ramadoria דפדפן מסוג אין צורך להוריד ולהתקין את המשחק במחשב שלך. כדי להתחיל את המשחק, אתה חייב לבקר באתר הרשמי של המשחק ובחירת המקטע הרשמה & nbsp; Ramadoria ללמלא טופס קטן שבו אתה חייב לציין:

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; יומן - שם שיינתן למשתמש במשחק

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; דואר אלקטרוני

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; סיסמא

גם צריך לקרוא ולהסכים לתנאי השימוש של המשחק. על זה רישום Ramadoria מסתיים, ואז באופן אוטומטי מתחיל את המשחק.

בהתחלה, את כל השלבים שיש להשלים מודגשים עם חצים ירוקים ומלווים בעצות שונות. כל שחקן מקבל חלקת אדמה שבו אתה רוצה להתחיל ליצור אימפריה & nbsp; בעזרת עוזרו גיא. עבודות פשוטות & nbsp; להסביר את העקרונות הבסיסיים של המשחק, והשחקן כבר מתחיל לפתח מבנה עירוני.

ברמה גבוהה להורג ביחסי שוק המשחקים. כל במשחק יש את המשאבים הבאים:

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Denard & ndash; מטבעות כסף זה, המשמשים לרוב העסקות הכספיות השונות

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; משאב & ndash; מטבעות זהב זה, המשמשים לגיוס מרגלים

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ההפרשה & ndash; נדרש לספק חיילים

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Tack & ndash; משמש לצבאות

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; יין & ndash; תמריץ שהופך את העבודה מהר יותר & nbsp;

אווז Ramadoria מקוון מתחיל במשימה שבה אתה חייב לבנות את הפורום & ndash הרומיים; הבניין הראשי במשחק. אחרי שיש את האפשרות לבנות בית מרזח שוק, בתים, מתקנים צבאיים שונים. חשוב לציין כי כל בנייני פרט הפורום ניתן לבנות פעם אחת. עם זה לשחק & nbsp; Ramadoria הופך להיות הרבה יותר מעניין, כי אתה יכול לבנות ערים גדולות וצובר צבא עצום.

בבנייה, הפיתוח והגנה על העיר לוקח הרבה זמן ומשאבים. לכן, גם לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; Ramadoria , אתה יכול להשתמש בשתי אסטרטגיות בסיסיות.

במקרה הראשון בתהליך הבנייה צריך להשתמש ביין כדי להתאים את העובדים ולצמצם את הזמן של בניית מבנים. או, אתה יכול להשקיע יותר זמן ולהכיר את העקרונות והכללים של השוק וכדי להבין טוב יותר את האפשרויות של מבנים עירוניים. בתחילת המשחק שני הדרכים מקובלות, כי יש לי חדשות חסינות שמגנה על שחקנים חדשים מהתקפות של שחקנים שהגיעו לרמה גבוהה של פיתוח.

במשחק יש מספר גדול של סוגים שונים של חיילים (30) של. אבל לא כולם יהיה זמין באופן מיידי לשחקן, להתחיל משתמשים כפופים יהיו רק חיילים. אבל ההישג של רמה מסוימת של התפתחות, ההצטברות של משאבים ולאחר הקמת המתקנים הצבאיים הדרושים, תוכל להשתמש בשאר החיילים. & Nbsp; & nbsp; & nbsp;

Ramadoria לשחק זה אפשרי, באמצעות שלוש טקטיקות עיקריות:

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; עיר ההגנה

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; עיר מצור

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; קרב שדה

זה טבעי לכל טקטיקה להשתמש סוגים של חיילים כי הם מתאימים ביותר עבורם שונים. לפיכך, יצירת צבא צריכה לחשוב על איזה סוג של קרבות יתקיים ולא לשכוח את ההגנה, או אפילו הכוחות העילית והחזקים ביותר שנועדו לתקוף, פשוט להיות מוכרע בהגנה.

כמו כן, ראוי לציין את הרמה הגבוהה של גרפיקה במשחק, וזה בהחלט אחד המשחקים מבוססי הדפדפן הטובים ביותר. & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more