סימניות

מירוץ אמיתי

שמות חלופיים: מירוץ אמיתי

& nbsp;

משחק מירוץ אמיתי & ndash; סימולציה של מרוץ במהירות גבוהה על הכביש בלילה עיר ענקית. זהו משחק מרובה משתתפים מהדפדפן Viprojects החברה. אחדות טכנולוגיה, גרפיקת 3D ריאליסטית, תשומת לב לפרטים לפרטים משחק & ndash; תודה לכל זה ותכונות אחרות של משחק מקוון מירוץ אמיתי יכולה לנצח קהל רחב של משתמשים של הדור החדש. הימים שבם בשעתי פנאי היה שום קשר, הם כבר מזמן. עכשיו יש הזדמנות מצוינת לתועבר למרחב הווירטואלי, לחוות את כל הרגשות שאינם זמינים בחיים אמיתיים. המשחק הזה מחקה באופן מושלם את כל התכונות של רוכבים קשוחים חיים, & nbsp; מה שהופך אותם לזמינים לכל מי שמתעניייין. מצפים למכונית יוקרה יפה, מזמין את הכביש בלילה, הרבה אוהדים ומתנגדים אינם נחותים במיומנות. כל זה טעם של כסף גדול ו, זה נראה, היה מעורב בפשע. תן לבך החופש! להרגיש את העומס במהירות מסחררת, לא מרגיש שום דבר בסביבה! אם כל זה מושך אותך בחיי היום יום, ולאחר מכן לשחק במירוץ האמיתי יאהב אותך!

יש צורך להוריד את המירוץ האמיתי המשחק, אבל זה אפשרי רק באישורו של הממשל. אחרי המשחק כרגע הוא תחת ועד ההורים. קבל הזמנה הנחשקת לעולם המשחק יעזור לי רישום מירוץ אמיתי. מלא את הטופס, הכנס את כתובת דואר אלקטרוני, הסיסמה, שם המסך ותאריך לידה שלך. לאחר מכן, עליך לקבל את הסכם חברות. לאחר הרישום במירוץ האמיתי המשחק נגמר, מצפה מכתב. ליהנות מהחיים הפעילים של הרוכב, אתה יכול גם עם תצורת מחשב ממוצעת. לדרישות מערכת של המשחק הוא בהחלט לא מוגזם.

במטרופולין אתה מופיע בתמונה של הדמות, שיצרו לעצמם בתחילת. אתה קובע את הרצפה הרצויה, מסתגל מראה, לבחור את הסגנון של בגדים, ואפילו תכונות רצויות. משלם מספיק תשומת לב לנקודה זו, כי בטופס זה, ואתה תעמוד לפני התושבים האחרים של העיר של אופנה. התחל את דרכך לתהילה מהתחרות עם אותו חובבי הרכב ומהירות. זכור כי השאיפות הן לא רק לך! היריבים יעשו הכל כדי לנצח. עם זאת, אתה חייב להאמין שעושה מאמץ, תוכל לעלות על אף אחד!

בתחילת המשחק אין לך גישה למגוון רחב של מכונות. שום דבר לא נתון. מריצה טובה צריכה להיות הרוויחה. כדי לחסוך קצת כסף ולבצע רכישה משמעותית, אתה צריך לבצע מגוון רחב של משימות, אשר, אגב, לא פחות מרגש מהמירוץ עצמו. מכוניתו וכישורים אישיים כמו שאתה ההתקדמות דרך המשחק אתה צריך לשאוב. זה יהיה יותר קל לעשות אם אתה הופך לחלק משבט חזק. בנוסף, יש תחרויות בין-שבט, שחקנים אינם זמינים לבד. נצחון בטורניר הזה מביא בונוסים טובים. אז לשקול ביסודיות את כל & laquo; ולraquo; ו& laquo; & raquo;, נגד להחליט איזה סגנון הוא הטוב ביותר לבחור לשחק מירוץ אמיתי.

יש אפילו ההזדמנות לעשות עסקים. לאורך זמן, אתה יכול להיות הבעלים של חברת תחבורה. והוא מבטיח רווחים עצומים!

אשר לחלקים למכוניות, אוהדי כוונון יהיו מופתעים לטובה. יש מלאי של חלקים רבים זמינה לשימוש. לדוגמא, טורבינה, השעיה, מחוונים, נוריות, וכך ספוילר. n. אל תחמיץ את ההזדמנות ליצור מריצה של החלומות שלהם!

כפי שכבר הוזכר, לשחק המירוץ האמיתי המשחק יהיה בעיר. הנה, יש מבנים רבים עם פונקציות שונות. אז, אנו מוסיפים את כל המתקנים החשובים. מנועים & nbsp הצג; מיועד לרכישת מכונות וחלקים. & nbsp מנהל; משמש לרישום של הכנופיה. & nbsp; במשטרה לטפל בכל מיני תלונות. מעבדה סגנון שימושי אם אתה פתאום רוצה לשנות את המראה. תלבושת מירוץ עליונה היא מקום נהדר ללכת לקניות. הבנק הוקם כדי לאחסן הון. & nbsp; בAuto-בר הולך למשקה חזק המבקשים לדון בחדשות האחרונות. עיר לזרוק & nbsp; שהוקם לאיסוף והסילוק של חפצים. מרוצי אזור & ndash; זה בדיוק המקום שבו האירועים החמים ביותר. במקומות רבים, אבל מפת העיר הוא מאוד ברורה. אז אני לא צריך לנדוד.

הצטרף לחברה ולוודא שזה בדיוק הסוג של משחק שגורם ללב שלך רועד מהתרגשות! להראות לכולם מה הם מסוגלים! בואו חיוכי מזל לך!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more