סימניות

סיפורי דרכים

שמות חלופיים: סיפורי דרכים

סיפורי דרכים מקוונים & nbsp; - משחק מרובה קולקטיבית בזמן אמת אסטרטגיה, שקיבל את הפרס 2011 & laquo; בכורה וraquo הטובות ביותר;. סיפורי הדרכים משחק מקוון מתחיל עם העובדה שניתנים לך בכפר קטן בתקופת האבן, אתה צריך לפתח, העוסק בבנייה, התפתחות המדע והטכנולוגיה.

סיפורי דרך במשחק מקוון אינו מטילים כל דרישות מיוחדות עבור שחקן המחשב, דרישה העיקרי - החיבור לאינטרנט. & Nbsp;

הרשם בסיפורי דרך המשחק דורש את ההקדמה של השם שבך יופיע במשחק, דואר אלקטרוני וסיסמא ולציין המין שלך. אם יש לך קוד בונוס למשחק, ואתה צריך להיכנס אליו. אם אתה כבר מכיר את היסודות של המשחק, אתה יכול במהלך סט רישום מקוון ההיסטוריה והערכים של הגדרות נוספות, כמו הבחירה של גזע, יבשת, אקלים, והעיר. & Nbsp;

באותו הזמן, כאשר אתה משחק במהלך ההיסטוריה, אתה יכול לעשות את בחירה שלך באיזו דרך תלך & ndash; היית לוחם-כובש אדיר של הקרקע, או חוקרים הידועים, מה שהופך את פריצת הדרך לאחר פריצת הדרך, או פוליטיקאי ערמומי, מילות נלחמות, או, סוף סוף, סוחר שקלע אינטרנט עולם של נתיבי הסחר שלהם. דרכו של הלוחם לוקחת את רוב הזמן שאתה מבלה כל יום לשחק את המשחק הזה, כי השכנים שלך יכול לעקוף אותך במהירות בפיתוח ומספר החיילים.

בהתחלה, אתה יהיה זמין לכל שלושת הסוגים של משאבים: & nbsp;

- ידע

- המזון,

- עץ.

באופן כללי, כאשר אתה משחק את סיפורי דרך משחק מקוון, יהיה לך מגוון רחב של משאבים עצום:

- בסיסי (ידע, מזון, עץ, מתכת, כסף),

- אסטרטגי (גרניט, בהמות משא, אורניום, גופרית, דלק, אלומיניום),

- צמיחה של משאבים (פירות, דגנים שונים, בשר, דגים),

- תרבותיים (יין, תכשיטים, בגדים, מוסיקה, סרטים).

סיפורי דרך המשחק באינטרנט יש יחסים מאוד פיתחו את סחר בין השחקנים, כך שכל המשאבים האחרים מאשר ידע, אתה יכול בהצלחה לסחור.

כדי שיוכלו לשחק במהלך ההיסטוריה, אתה צריך להחליט על מה גזע אתה משחק. רק בשלושת מירוצי המשחק: אירופים, אסייתים, אינדיאנים. לכל גזע מאפיינים משלה, כמו גם כלי נשק וחיילים.

בנוסף, המשחק מספק לפיתוח מגוון רחב של נופים, שיש לי בריכות הייצור ומשאבים הספציפיות שלהם. במשחק יש 4 סוגים של נופים:

- כרי דשא,

- הערבה,

- המדבר,

- שלג.

בנוסף, הכפר שלך יכול להיות ממוקם גם ביבשת או באזור החוף. בכל אחד מהשרתים הזמינים לחמש היבשות, כל אחד עם הנוף הייחודי שלה.

לוחמים ממוקמים באופן מסורתי באחו, הרבה יותר נוח שיש להמשיך בלחימה. מדענים להתיישב במדבר, באותו הזמן הוא מגן אותם הוא תוקף שכנותיה, וכן מספק את המשאבים הדרושים לפיתוח המדע. בכל מקרה, שחקנים מנוסים מומלץ לקיים יחסים ידידותיים עם השכן-הלוחם לשיתוף פעולה הדדי מועיל.

אתה יכול לשחק סיפורי נתיב משחק מקוונים ולא לפחד שזה יהיה אפשרי הטיה גדולה כלפי כל תחום אחד או שכנים פתאום לקרות פריצת דרך. כל הידע המדעי והקידמה טכנולוגית כרוך זה בזה באופן הדוק, בנוסף, במשחק אין חלוקה ברורה לתקופות. רק במשחק כ -150 תחומים מדעיים שונים.

הכפר שלי אתה יכול לשלב עם אחרים כדי לקבל את המדינה. במקרה זה, שחקנים הם באופן אוטומטי נחשל לתפוס עד לרמה של פיתוח מדעי וטכנולוגי. המטרה של המשחק היא לבנות את החללית. & Nbsp;

בשלב במשחק הזה יש שלושה שרתים & ndash; מבחן גדול בעולם, כדור הארץ והאפוקליפסה. סיפורי דרכי הרשם מגיעים לעולם 12 & laquo; אפוקליפסה & raquo;. & Nbsp;

 

רישום מקוון סיפורי דרכים