סימניות

Pandaemonic

שמות חלופיים: Pandaemonic

משחק Pandaemonic - לורדים של לגיונות הוא משחק אסטרטגיה שבו אתה יכול לשחק נכון ב[ _1_] דפדפן . פעולות במשחק הזה שפותחו בעולם שומם של פנטזיה שבו המלחמה התפתחה.

אתה להרחיב הטריטוריה שלהם אימפריות Pandaemonic - לורדים של לגיונות באינטרנט ולהילחם [ אחר אדונים _1_] - שדים על שליטה בעולם ותואר Archdaemon.

כדי להשיג מטרתו Pandaemonic - לורדים של לגיונות באינטרנט , צריך להציל את עצמם ומשאבים [_2_ ] להרחיב את האלמנטים שלהם מבצר החלת מפחידים יותר.

Pandaemonic - לורדים של רישום לגיונות מתרחשים ישירות בעמוד הראשי. אתה תהיה רשום באנגלית או בכל מקום אחר, שאליו גישה ניתנת באתר. כדי להירשם במשחק Pandaemonic - הלורדים של Need הלגיונות

1. עבור לדף הראשי של האתר למלא טופס.

2. הזן emeyl שלך.

3. המצא שילוב אמין של סיסמא ולהיכנס אליו.

4. אשר את הסיסמה. כדי לעשות זאת, לכתוב אותו שוב בטופס שלהלן.

5. הסעיף Tick הבא, שבו נקבע כי אתה מסכים עם ההסכמים של האתר וצריך לשלוח מידע על המשחק.

6. עיתונות « שחק עכשיו בחינם » .

השלים את כל השלבים הבאים, אתה יכול לשקול את עצמך משתמש רשום.

המשחק Pandaemonic מרמז כי אתה יהיה קורא שדים לאסוף לגיונות צמא דם מפלצות חסרות רחמים ולשלוח אותם קרב ואחרים לורדים Wylar נגד שד.

לשחק Pandaemonic - לורדים של לגיונות אתה סיום חוזים עם חברים להתנגד אדיר [ יותר _2_] מתנגדים. לתמוך זה בזה , סחר משאבים ו[ _1_] מציע עזרתו בלחימה.

ולהגיש את לגיונות

Soberano יותר ויותר מאוחד מאבק. עבודה יחד עם בעלות הבריתה למחוץ אויבים שלך ולכבוש את העולם!

בPandaemonic - לורדים של לגיונות לשחקך לחלוטין יהיו בדפדפן שלך ו[ _2_] אתה לא צריך כל התקנה נוספת או [_1_ ] טעינה לקוח - רק להירשם באתר, ו[ _1_] להתחיל לשחק באופן מיידי!

Pandaemonic - לורדים של לגיונות באינטרנט יהיה להכיר אותך עם היחידות הבאות:

1. דיבוק Wylar. הם לא רצון חופשי שהם ולא להיות לבד פגיעים. הם כנועים.

2. מנמיכים Daemon. הם נחשבים לבסיס של כל ספור. יכולת לחימה מאוזנת יש הם טובים סיבולת מספיק לחימה שלהם ו[ _2_] קל לגרום כוח.

3. צל הליכונים. הם יכולים להגיע לאויבים ואת עוצמות וחולשות הגודל שלך יגיד שלהם לגיונות והאובייקטים שנמצאים במבצר אויבים .

4. גולם. הם עוזרים הלגיון לחיות שלך ארוך יותר. הוא להקניט האויב שלך.

5

. Raging חיה. חית מפלצת יש לו משתולל אין רחמים. יש להם שרירי שיניים חדות זעם ו[ _1_] גדול שנאה גדולה , פראית כל חיים דברים.

6

. אש Elemental. הם משתמשים בלהבה מהירה לרוץ ויש להם מגוון עצום של נושאים שונים.

Pandaemonic - לורדים של לגיונות - הוא משחק מרגש עם הדברים החיוביים שייתנו לך בדקה.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more