סימניות

Metin2

שמות חלופיים: Metin2

במשחק Metin2 מומלץ למי שרוצה לשקוע בעולם של הפנטסיה המזרחית. כאן אתה יכול לצלול לתוך הרפתקה מדהימה להיות הורים אומנויות לחימה ולהציל את העולם מהכוחות האפלים. & Nbsp;

על מנת לשחק ב& nbsp; Metin2, רישום Metin2 הראשון שאתה חייב להיות מועבר. לשם כך:

1. הזן את שמך החדש המשחק (שם משתמש).

2. דוא"ל

3. לאשר קבלת ההוראות העיקריות של המשחק שלך.

4. כמה דקות אחר כך אתה בדואר אלקטרוני יישלח מכתב מההנהלה. בצע את ההוראות במכתב, תוכל להפעיל את חשבון המשחק שלך במתנה.

כאשר משחק הרשמה & nbsp; Metin2 על & nbsp; משחק מקוון Metin2 דורש ממך לסגור את ההתקנה במחשב שלך. לשם כך:

1) הורד את משחק לקוח (תוכל למצוא אותו בקטע של & laquo; הורדה & raquo; משחקים מקוונים)

2) & nbsp; להוריד את הקובץ ולהפעיל משחק מקוון & nbsp; Metin2 יתחיל התקנה במחשב שלך.

3) הקפד לציין מיקום במחשב שלך שיארח את המשחק באינטרנט Metin2.

לאחר התקנת המשחק על סמל שולחן העבודה שלך מופיע Metin2 .. כמו כן, קיצור התפריט התחל ייווצר להיכנס למשחק. לחיצה על כל אחד מהסמלים האלה תיקח אתכם לעולם של Metin2 מקוון. כמו כן באופן קבוע באופן אוטומטי לעדכן את המשחק, שלא ייקח לך הרבה זמן. משחק Metin2 מקוון, ההתקנה והרישום & nbsp; Metin2 הם חופשיים לחלוטין.

ואז תצטרך למלא את פרטי החשבון שלך במשחק ולבחור שרת למשחק. הדמות שלך נוצרה תהיה מסוגל לשחק רק בשרת זה. כדי שתוכל לשחק בשרת אחר, ליצור דמות חדשה.

בעת יצירת דמות שאתה צריך לבחור התמחות משחקי עתידו. לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; תווי שיעורים כאלה Metin2 מציעים לך כלוחם, Ninja, Shaman, סורה. & Nbsp; & nbsp;

לוחם. עוטה שריון כבד ובמיומנות בעלות סכינים כבדים, לוחמים הם מאסטרים של התגרה. כמו כן, אתה יכול לא לדאוג כוח הפיזי שלהם ועוז רוח. בניין במעמד הזה של דמות שאתה יכול ללמוד את רשותו של בידיים שני צירים ורמחים, או להסתמך על שילוב של לחימה & ndash קלאסיים; מגן וחרב.

Ninja. זה רוצח מקצועי. אין להם שווה ביכולת מארב. בפגיונות שימוש לחימה וקשת. על בסיס זה, זה מסתמך על מהירות וזריזות.

Shaman. להשתמש בלחשי לחימה וקסם. הגישה הטובה ביותר לתמיכה בחיילים אחרים. Shaman מסתמך על לחשי ריפוי ולשפר את ההתקפה והגנה.

סורה. לוחמים זה שרימה קסם אפל. הודות ללחימה מוצלחת בקרב קרוב, הם יכולים לתקוף את האויב במרחק של קסם. הם גם לשפר את השירות לחשים עצמם. & Nbsp;

כדי שיוכלו לשחק במשחק וnbsp; Metin2 מקוון, תצטרך, בחירה באחת משלושה מקומות (אימפריות). & Nbsp;

האימפריה שינזו. זה האימפריה הדרומית, המתמחה בסחר. לאחר בחירת האזור להשקתו, המשימות העיקריות שלך תתמוסס הגנה ופיתוח של נתיבי סחר.

האימפריה Jinno. ממוקם באזור המזרחי של היבשת. אימפריה זו הוקמה על ידי המחלקה הצבאית של האימפריה הישנה. לכן, זה מאוד אגרסיווי כלפי אחרים. & Nbsp;

האימפריה Hundzho. ממוקם בחלק המערבי של היבשת. אימפריה זו נשלטת על ידי מנהיגים דתיים. בגלל זה, זה יכול להיחשב הבירה של היבשת הקסומה.

המשחק Metin2 מדהים ממש בתיאור שלה בסגנון של פנטזיה ואת האווירה של אומנויות לחימה המזרחית. אתה עייף של לחימה בחרב הקלאסית וקשת? לפתח את הדמות שלך ולהשתמש כנשק פעמונים ואוהדים לא מזיקים לכאורה. אז קדימה! לחדד את הכישורים שלך לתפארת האימפריה!

 

רישום מקוון Metin2