סימניות

Lagoonia

שמות חלופיים: Lagunary

Lagoonia & nbsp; באינטרנט & ndash; משחק דפדפן יוצא דופן. סימולציה זו של חיים על אי מרוחק, שעדיין לא נגע ביד של ציביליזציה ושבו אתה צריך ללכת כל דרך ההתפתחות אנושית מהשריפות הראשונות כדי ליצור אימפריית בידור.

למרבה הצער, אין גרסה רוסית של המשחק. אבל זה לא מגבלה, אלא רק הזדמנות, כי משחק מקוון & nbsp; lagoonia נותן לך כיף וקל ללמוד את השפה אנגלית ולקבל מיומנות שימושית. כי עכשיו אם אתה מוצא את עצמך על אי בודד, ואתה יכול למצוא בקלות שפה משותפת זרים ולהיות מסוגל להתיידד עימם.

הרשם במשחק & nbsp; lagoonia די מסובך: אתה צריך להזין את שם המשתמש שלך, בחר סיסמא ולספק כתובת דואר. אין אותיות ציפיות לאישור רישום & nbsp; lagoonia דורש מהשחקנים שלו ורק אתה יכול לצלול לתוך העולם המופלא של האי הטרופי. בlagoonia & nbsp; רישום נעשה, כך שאתה לא מבלה הרבה זמן מילוי בצורות שונות ויכול להתחיל מהר מאוד נלחם על המקום שלהם תחת השמש הטרופית. & Nbsp;

ואז אתה צריך להחליט איך זה ייראה האופי שלנו. אתה יכול לבחור את המין, תסרוקת, צבע שיער ועור. זה מאפשר לך ליצור תמונה של הדמות דומה ביותר לשלך, או אולי כמו חלק משחקנים או ספורטאים מפורסמים.

אז, התרסקויות המטוסים שלך על איים טרופיים ולפני שאתה שם כמה מטרות: כדי להגיע לחוף, לגלות איפה היית, לחפש ניצולים אחרים, & nbsp; למצוא מקלט ממזג האוויר והסכנות השונות שעל אי לא ידוע. וכדי למצוא משהו טעים מדי, לא יפסיק, כי הזמן הוא עכשיו בעבר ובבטן מתגלגלת נזכר צרכיהם. & Nbsp; רצוי לא להיות טורפים שונים ארוחת ערב. אם הם פתאום. כאן אנו בהחלט לירות & ndash; אפשר לבשל ולאכול בעלי חיים פראיים, והוא יהיה להפחיד. Lagoonia & nbsp; משחק מקוון שבו אדם צריך להוכיח מחדש את הדומיננטיות שלהם על מינים אחרים והטבע בכלל.

lagoonia משחק & nbsp; יש באינטרנט כמה הבדלים רציניים מפרויקטי משחקים אחרים. לדוגמא, תכונה מעניינת של המשחק היא עלילת שלומה. הישרדות במיקום החדש מצפה לך שיתוף פעולה ועזרה הדדית עם ניצולים אחרים והשחקנים, לא הרס הדמים כפי שזה קורה ברוב המשחקים. אבל לא לוקח את זה בקלות. הישרדות של שלום דורשת מאמץ.

משחק מקוון & nbsp; יש lagoonia מאפייניה הכספיים. מטבע משחק המרכזי הוא פנינה. אתה יכול להרוויח מהם בביצוע משימות שונות במהלך משחק. & Nbsp; אינדיקטורים החשובים של הדמות שלך הם בריאות ואנרגיה & ndash; עבורם תמיד צריך לעקוב אחרי, כי הם יהיו תלויים ביעילות של העבודה שלך.

מתחיל לשחק את המשחק & nbsp; lagoonia & nbsp; באינטרנט שמבין את המשחק, בפעם הראשונה שאתה צריך לבצע את ההנחיות. זה יעזור להבין את היסודות של המשחק, ללמוד כיצד לשחק טוב ב& nbsp; lagoonia ואז הטירון הירוק להפוך לגורו אמיתי של איים לא מיושבים שיכול לשרוד בכל מצב. במשך זמן, לפני שאתה פותח סיכויים עצומים של הפיכת אי מוזנח מלא של קשיים וסכנות בגן העדן תיירותי האמיתי. יצירת רשת של בילוי ואטרקציות. & Nbsp; לכן, & nbsp; פעם אחת בהתרסקות מטוס, שהצלחת לא רק לשרוד בתנאים קשים, ולטפס לחלק העליון של העולם הפיננסי. & Nbsp;

לפני החגים עדיין רחוקים, וכבר כל כך להוט להגיע לים, התמוטט על החוף תחת השמש הטרופית אז להתחיל לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; lagoonia הוא הטוב ביותר של האפשרויות העומדות לרשותך כדי לפתור את הבעיה. בlagoonia & nbsp; לשחק יהיה מעניין לכל הילדים ומבוגרים, ואפילו הסבא והסבתא.

& nbsp;

 

רישום מקוון Lagoonia