סימניות

מגזר Combat

שמות חלופיים: Combat מגזר, מגזר Combat

Combat משחק מגזר & ndash; פעולה פנטסטית דפדפן בפורמט 3-D. משחק מקוון אינטראקטיבי זה יכול לגרום לך לגלדיאטור ולשלוח אותו לעתיד להילחם על הישרדותה. השתמש בהזדמנות שלך ללכת לליגות הגדולות ולהיות אלוף אמיתי. מאמין שאם אתה מחליט לשחק Com בת מגזר & ndash; אדרנלין שסיפקת! מבחר עצום של כלי נשק וציוד, את היכולת לשפר, מצבי משחק שונים, מפות יפות, קרבות & ndash מרגשים; כל זאת ועוד בנדיבות נותנת Com בת מגזר משחק. לקחת חלק באירועים מרגשים צריכים Com בת מגזר רישום. הפרויקט, באופן עקרוני, נגיש לכולם. מדרישות המערכת העיקריות שהיו בסדר הגודל של הפרמטרים של Adobe Flash Player. במידת צורך, ניתן לעדכן את הנגן. רישום במשחק Com בת מגזר באופן הבא:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; אתה הולך במשחק ובחלון שיופיע, הזן שם, סיסמא, לחץ על כפתור & laquo; הרשמה & raquo;.

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; חלון חדש מופיע, שבו חוזר שוב נתונים שכבר הוזכרו (שם וסיסמא), כתובת דואר אלקטרוני ולהודיע ​​לעיתונות וlaquo; עד & raquo;.

​​ 3) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; במהלך תהליך רישומך לקבל את תנאי הסכם המשתמש.

בהתחלה, אתה יהיה מנותב לתפריט הראשי, החטיבות שיש להפעיל לפיתוח עולם המשחק. אתה יכול לקחת את נשק או בפזיזות למהר לקרב & ndash; כCom בת מגזר לשחק מכריע בעצמך.

Combat מגזר & nbsp; אתה יכול לשחק בכל אחד מארבעת הכרטיסים האוטומטיות. בתחילה מפה זמינה וlaquo; האבוד המקדש וraquo;, כפי שאחרים יהיו זמינים להשגת רמות מסוימות. מקדש נטוש זה בצורת הצלב, ושהקצוות כנים מיועדים למקלטים. מפה וlaquo; שמיימי פלטפורמה & raquo; - מפעל לייצור גז בטרופוספירה לשעבר. כיכר זה עם צלב בתוך ומסדרונות לאורך קווי המתאר של החברה מותאמת היטב לקרבות הגלדיאטורים. מפה וlaquo; הרס גשר & raquo; - צורה מלבנית זירת גלדיאטור עם מגוון רחב של מכשולים ומקומות מסתור. אגדה מספר כי הגשר נהרס במלחמה, אז זה התחיל בניין, שהיה קפוא סופו של דבר. ועוד נקודה חמה לגלדיאטור נלחמת מפה וlaquo; Heath & raquo;. זוהי אשמה נטושה טיפוסית גיאולוגית ששטחה הוא שבו מתהולל.

קרבות נמצאים במצב פקודה. צוותי מחולקים לאדום וכחול. הם נוצרים משחקנים שנבחרו באקראי. המאבק נמשך 15 דקות. המנצח הוא זה שהרס את מספר גדול של אויבים.

לפני שאתה מקבל מעורב בטיפול צבאי פעולה קח תחמושת לגלדיאטור. Com בת מגזר משחק מקוון מציע לקנות שריון, נשק, מאיצים והתקנים. כל מה שקנה ​​בחנות למשחק מטבע. רווחים אתה מקבל את הנצחון במערכה. אבל זה גם זמין לרכישה למטבע אמיתי. בואו נסתכל מקרוב על הציוד זמין במשחק. ארסנל של נשק הוא מאוד עשיר. שחק במשחק Com בת מגזר זה אפשרי, באמצעות נשק כגון:

 • שאד האוטומטי התקיפה (מ ') וlaquo; הורנט & raquo;
 • RPS רובה משאבה-פעולה (ה) וlaquo; דוברמן & raquo;
 • אקדח הפלזמה TP-P6 & laquo; מטאור & raquo;
 • אקדח אוטומטי CCI-15 וlaquo; כילה נגד & raquo;
 • אקדח יד CPM-025 & laquo; עקרב & raquo;

& nbsp;

בין השריון ימצא:

 • מתאים עמידות גבוהה KVSP & laquo; יוניברסל & raquo;
 • CAR מרגל-3U וlaquo; להשתולל וraquo;
 • צבא CAR 2c & laquo; קומנדו & raquo;
 • NKSN (ה) של nanotkaney & laquo; תעתועים & raquo;
 • bronekostyumy הכבד יפורסם-47 וlaquo; מגן & raquo;

& nbsp;

מכשירי משחק מכשירים מיוחדים, אשר משפר את השימוש כמה פרמטרים. הם עוזרים גם בזמן הנכון כדי ליצור אפקט מסוים.

במשחק תוכל למצוא מכשירים כגון:

 • D-2 וlaquo; ברדלס וraquo;
 • UPR-Z & laquo; ייעול וraquo;
 • מודול MSDP-1200 & laquo; הצלה & raquo;
 • PRS מערכת מכ"ם נייד (k458) וlaquo; חוזה & raquo;
 • מכשיר תיקון RU-2 (NT) וlaquo; Avangard & raquo;

מאיצים & ndash; חומר זה, אשר צרך סופו של דבר. הם נבדלים מהמשך קצר התקני הפעולה שלה. עם זאת, אתה יכול לשפר באופן משמעותי את הפרמטרים של גלדיאטור, באמצעות, למשל, ההזרקה PS1K & laquo; Combin & raquo;, spetspatron ASO & laquo; & raquo;, מקליט הולוגרפית preparator צוג וlaquo; Flash & raquo; וכן הלאה. מאיצי פעולה למרות שעבר, אבל לפעמים יכולים לשחק תפקיד מכריע.

כדי לעבור לרמות חדשות, אתה צריך לפקח על כמות נקודות. כמובן, כדי לשפר את הדברים שאתה צריך להיות זמין כל הזמן, אבל זה נחמד כאשר רמות גבוהות מספקות הזדמנות לבעלי נשק מושלם יותר, זמין בעבר!

משחק המגזר קומבט הוא בשבילך הפתעה אחת יותר & ndash; ההזדמנות להשתתף בתחרויות ולקבל פרסים יקרי ערך. תחרויות שניהם צבאיות ויצירתי.

היקר ניק, יראה בעצמך בהתרגשות של המשחק היפה! יש צורך לבחון מחדש את העולם של גלדיאטורים & ndash; ואתה תהפוך אורח תדיר באתר המשחק. Skraste שעתי הפנאי שלהם בפעילות משעשעת! הוא נשאר לאחל לך חוויה נעימה!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more