סימניות

Gears Gatling

שמות חלופיים: Gears Gatling
דרישות מערכת

:

מעבד: אינטל Core 2 Duo @ 1. 8 Ghz / AMD Athlon X2 64 4000 +

זיכרון RAM

: 2GB

וידאו

: 256 MB

שטח דיסק: 2 GB

Gatling Gears - יורה ארקייד, המתרחש בעולם שנוצר על ידי כל הקנונים של steampunk סגנון. פעולה זו היא סגורה לחלוטין במשחק פגז, הנשלטת על ידי זמן התגובה, הדיוק של השחקן והקליבר של האקדח שלך. משחק Gears Gatling מספר את הסיפור של איך מועט כאימפריה ענקית רוצה להשיג את ידיהם על כל המשאבים בשפע בעולם, תוך שימוש בכל אמצעים ושיטות, לא בז לכולם הורגים את מי שמעז להראות התנגדות. אבל ביקום Gitling Gears בלתי אפשרי ללא גבורה ולא היה אדם אחד שהחליט לקרוא תיגר על האימפריה צמאת הדם. ליד ההגה של גיבור הרובוט שלו ההליכה לחימה בשם מקס בראולי מעז לעצור את ההתקדמות של הפולשים.

משחקיות

Gatling Gears, שיצטרך לשחק במהירות ובאופן מדויק, מורכב ממספר שכבות, וכל אחד מהם יהיה לך לצפות ערימה ענקית של אויבים. כל אחד מחמש משימות פרקי Gears Gatling פשוט מציף עם אויבים והם חייבים להיהרס לאיש, אחרת אתה לא תוכל להעביר הלאה. אנו נבקש מן צריפי התפשטות, להפיל את מגדל מים, או לפוצץ את שדה התעופה, אבל אנחנו תמיד נבקש משהו כדי לשבור, לפוצץ או להרוס. משחק Gears Gatling שונה מגוון גדול של מטרות, אז נוכל להיפגש ורימון משגרים, ומפציצים כבדים, ורכבות, שכולם, יושלם ע"י שדות מוקשים, מחפרים, לזרוק יומנים ענק, וקלאסיקות של הז'אנר - חצי ענק, כובש של בוסים מיקום בסוף של כל רמה . Gatling Gears, לשחק שאנחנו יכולים רק אפשרויות מוגבלות של הפרווה - pulamety, בזוקה, מטול רימונים ומיומנות מיוחדת כגל ההדף מיוחד שהורס כל מה שמסביב. גל, נשק חזק מאוד, ולכן זמין רק פעם אחת לכל משימה.

שיפורים

בכל אחד מהמיקומים Gatling Gears מפוזר מטילי זהב, שהם שווים לאסוף בזהירות מרבית. הרוויח כסף, כך שאתה יכול לבלות בחנות, נגיש לפני כל רמה. פריט בחנות זו הוא הביצועים הגובר של הנשק או הפרווה שריון שלך. אבל זה לא הכל, מתחרים שהובסו יהיה להעניק לך מיוחד בונוסים אגוזים, שעבורו כל אותה החנות שאתה יכול לקנות שיפור מיוחד ולקשט לפרווה שלך. גם אגוזים יכולים לקנות יד בבעלי חיים לבררו עבורכם בכל רמות המשחק. יש דינמי ומלא של משחק בכונן מצב Co-op של המשחק, כאשר אתה יכול לשחק את המשימה יתקיים בשחקן השני של החברה, ובמקרה כזה המשחק יהיה דמות חדשה - אחייניתו של מקס, שהוא גם וירטואוז יטפל רובוט לחימה ההליכה שלו. כל היתרונות של המשחק משלימים ביצועים חזותיים כמעט מושלמים, שבו התמונה העשירה וצבעונית היא הבזקים בלתי פוסקים של פיצוצים והתעופפו ליד פגזי הגיבור של גדלים וקוטרים שונים.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more