סימניות

מלחמות Ganja

שמות חלופיים: מלחמות Ganja

GanjaWars משחק מקוון & ndash; דפדפן בחינם RPG קטגוריה משחקי התפקידים אסטרטגיה מבוססת. עותק וירטואלי של עולם גנגסטר שפותח על ידי OOO & laquo; MediaSite & raquo;. למרות השם GanjaWars הצבעוני מקוון אינו תומך בסמים לא חוקיים ומעודד אנשים להשתמש בם. בשנת 2003, משחק המקוון נקט עמדה מובילה ברשת, ומאז דירוגה נופל. כל זאת בזכות מקורי של הפרויקט, אשר מסוגל לעניין גיימרים רבים. עולם מלוכלך, אכזרי של פשע לגרום לך משתתף בירי העקוב מדם ועימות מאפיה. GanjaWars משחק מקוון & ndash; זו הזדמנות ייחודית לממש את היכולות האסטרטגיות שלהם, כדי להציג את כל האומץ והמיומנות כדי להפגין את יכולות לחימה. לבוא לעולם הארור הזה כדי לשרוד בזה ולעזור להקים רישום GanjaWars. המשחק הזה הוא זמין עבור כמעט כל דורש, הודות לדרישות המערכת יומרני שלה:

1) מערכת ההפעלה Windows 2000, XP, Vista

2) המעבד MHz Intel Pentium אני 200

32 MB

3) זיכרון RAM

4) יש לי כרטיס מסך לא נדרש

5) מתחם עם האינטרנט

כדי להתחיל לשחק GanjaWars, לא צריך להוריד ולהתקין את משחק לקוח. הצטרף בGanjaWars & ndash המשחק; זה רק ממלא את טופס ההרשמה. אתה צריך להזין את הפרטים הבאים:

1) שמו של אופי המשחק

2) מין נקבה וזכר

3) ליצור סיסמא (שאושרה על ידי מחדש המבוא)

4) מספר תמונות שצוירו על ידי מעצב מקצועי

GanjaWars הרשמה לאחר כניסתה של הנתונים הדרושים מציע גם לבחור את הנשק שבה אתה רוצה להתחיל את המשחק. מאפייני המוצעים אתה יכול לקרוא באותו החלון. אז, אתה יכול לקחת שתיים או מקרוב אקדח או רובה מסוג קלאצ'ניקוב, רובה צלפים או & laquo; Mini-Dragunov & raquo;, או רובה Winchester 1200. מגדיר ממהר, וקדימה & ndash; לצלול היישר & nbsp; בgandzhubasovskih האירוע משתולל מלחמות. & Nbsp;

מערכת PvP מורכבת מהקרבות הבאים:

- קרב על מודעה

- קרב גרפי

- Quest המלחמה

מאבק טקסט קל וקצר. הצריכה של תעבורת האינטרנט היא די קטנה. טקטיקת יישום כאן היא כמעט בלתי אפשרית.

בקרב גרפי הוא כבר אפשרי על המסך כדי לצפות בשחקנים. גרפיקה מקדמת תפיסה מציאותית של הקרב, כל כך הרבה יותר מעניין טקסט גרפי קרב. אתה מקבל את ההזדמנות כדי לממש את התוכניות האסטרטגיות שלהם. להילחם מכשולים מסובכים, אבל גם מקלטים שונים זמינים.

מלחמות Quest הם ניהלו באי המרוחק, שאינו מוגן על ידי האויבים. אבל אם אתה מחליט להצטרף למאבק ויצא מזה מנצח, חפצי ערך ורמה חדשה של להיות הגמול הלגיטימי שלך.

בנוסף לשחק GanjaWars משחק המקוון, ייתכן שאתה לוקח חלק בקבוצות כגון נלחם כאחד קרבות (יריב לבחור בעצמך), דו קרב (תכונה - איסור להתחמק), (עד 30 משתתפים) נפוצים, & nbsp; רחוב (מטרה & ndash; אחיזה של כסף, ניסיון ומיומנות נקודות), התקפה על הנכס (שני סינדיקטים אחד נגד השני).

, כמובן, לשחק GanjaWars חמוש בלתי אפשרי. הבחירה היא רחב מספיק:

- אקדח

- רובי צלפים

- מכונה

- אקדחים

- רובים

- מטולי רימונים

המקלע עושה הרבה יריות. בגלל זה כמה כדורים כל בדיוק אפילו יגרמו לפגיעה באויב עזבו.

רובה הצלף יכול לפטר שוב, אבל חזק מספיק. היתרון של נשק זה הוא היכולת לירות ממרחק ולחדור שריון.

המכונה היא משהו בין מקלע ורובה צלפים. גם נשק יעיל למדי.

אקדחים יכולים להיות כוח הרסני בידיים הנכונות. במיוחד משום שיכול בכל יד לקחת אקדח אחד להשתמש בם בו זמנית.

Shotguns אפילו יש מגוון קטן, אבל אין לו תחליף בתגרה.

הרימון משמש גם מטווח קצר, אך כאשר ירייה אחת מושפע כמה מתנגדים.

בנוסף לנשק, משחק מקוון GanjaWars מספק שחקנים יש אובייקטי תקשורת ואמצעי התחבורה מודרניות. זה עשוי להיות טלפון סלולארי, מכונית, סירה ועוד. דברים אלה להגדיל את מאפייני הלחימה של הדמות.

באופן טבעי, את המתנה שאתה מקבל שום דבר. לכן, כדי לעשות כסף על דברים נחוצים ותחמושת הגונה סדר לעבודה, או לעבוד מסחר. המרכיב הכלכלי של המשחק מרמז על הנוכחות של סוגים שונים של הנדל"ן. חפצים אלו משמשים כתעשיית כרייה, העיבוד והייצור. כדי להתחיל לצבור כמה הון לעבוד קשה במכרות, המפעלים ומסופי מסחר. העבודה שלך תשולם לשעה. יש סיכוי שotpahal לשים, אתה יכול לקנות את העסק שלך. שואף לבנות את העסק שלך, כדי לקבל כוח והשפעה בעולם התחתון.

כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט GanjaWars תרצה, נע דרך הרמות. בהתחלה, רוב הסיכויים שלך פשוט מינימאלי. לדוגמא, שלושה סוגים של קרבות, אתה יכול להשתמש בטקסט בלבד. עד רמה 5 יש מבחר קטן של מקומות, אתה עובד במכרת אורניום, ועבודה זו העבודה, אתה רואה, זה לא קל. אבל עם הגדלת רמות משתנה באופן קיצוני. לקוחות פוטנציאליים חדשים. כבר בדמות הרמה 10 השתנו תקין איכותי. אז אתה יכול, למשל, נמצא כעת בעצמם לבחור איזה קרב להשתתף. אחרי הכל, הם נעשים זמינים. כמו כן, ניתן להצטרף לסינדיקט.

התחל לשחק עכשיו ולוודא שGanjaWars & ndash; משחק הגון ל, & nbsp החזק, החכמים, אנשים אמיצים, תקשורתיים שלא להפחיד את הקשיים. ליהנות ולהיות גאים בהישגים שלהם! ייתכן שמזל לא להתרחק ממך!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more