סימניות

טוס לכיף

שמות חלופיים: Flyff

האם אתה עייף של המונוטוניות של חיי היומיום? אני רוצה לטוס? לתקשר עם אנשים ידידותיים, ללא חשש מלרוץ לתוך תועבה? אז אתה & ndash; כאן. לטוס לכיף & nbsp; משחק מקוון שובה איכותה קרמל אנימה, צבעונית וגרפיקה, טיסה זמינה לציבור וכל מיני בידור, יחד עם מגוון רחב של בדיקות.

זה הוא MMORPG חינם לתחילת המשחק שבו אתה צריך להוריד את הלקוח, אבל לפני & ndash; ללכת צעד רישום לטוס לכיף. כדי ליישם אותו, בראש לאתר הרשמי ולעבור לדף הרלוונטי. הצטרפות במשחק לטוס לכיף מחייב אותך למלא את הטפסים הבאים: שם, סיסמא, תשובה סודית שאתה בוחר לעצמך, הזן את הקוד מהתמונה וקבלת הסכם המשתמש, יחד עם מחויבות ליישום התקנות. נעשה. אתה יכול להתחיל להוריד את הלקוח לטוס לרישום כיף גם מספקת את ההזדמנות הנכונה להכיר את המינים הקיימים תווים, כך שאתה יכול להחליט שימשיך לכבוש הפסגות המקומיות. באופן כללי, רישום Flyff אינו דורש הוצאות גדולות של זמן ומאמץ.

משחק טוס לכיף באינטרנט למרות שהוא נהדר בפני עצמו, אבל לא קל בין MMORPGs. השביל מתחיל בלוחם הגדול של אותו. בהתחלה, יצירת דמות, אתה לא תוכל לבחור לו או מקצוע או מעמד. פשוט לשחק את המשחק לטוס לכיף באינטרנט כי זה לא פחות מעניין. עם זאת, עד 15 הרמות תצטרך לרוץ נווד לא מאומן, ורק על ידי השגתו תהיה לבחור מקצוע. אבל דריכה דרך ה -60, יש לך המומחיות. עם זאת, אל תיבהלו: פילוס לא לוקח יותר מדי זמן, ו& laquo; כנפיים & raquo; ניתן להשיג בתחילת המשחק מאוד לשחק Flyff במערכת כזו של כיתות ומקצועות & mdash; זה רק תוספת. אתה מקבל מספיק זמן כדי לחקור את המשחק, המאפשר לקבוע את הסגנון הנוח ביותר של לחימה. כלומר, ללא כל חיפזונך בביטחון להחליט מי לשחק את המשחק באינטרנט לטוס לתענוג וmdash; האם מרפא, טנקך.

בנוסף, Flyff משחק המקוון ולא דמוקרטי במעבר מכיתה לכיתה. לדוגמא, קוסם, אתה יכול בקלות וlaquo; להכשיר & raquo; לסיוע או אקרובט, שהן דרך, ייחודית בצורתה הטהורה & hellip; אחרי הכל, לוחמים וקוסמים (מהפנטים) & ndash; הם נמצאים בכל מקום והם סטנדרטיים. טוס לכיף מקוון & hellip; לוליינית מתמחה באופן בלעדי בהתנהגות נעה. מה זה מעניין כי זה הנשק & mdash; אויביו, הוא ינטרל או באמצעות קשתות (צריך לפתח מיומנות במקרה זה), או & hellip; יו-יו (וכאן הכח לא כואב)! ואם אתה מחליט לשחק בפליי לכיף Assist, אז אתה & ndash; עגלת מים טהורה. עם שרביט ביד, אתה יכול לשפר את כל או לטפל, וכפפה & ndash; חובטים רגישים. זה בתמונה זו, תוכל להתחיל לפני כל כמה מפלצות המכות בו זמנית. זה הרבה, יאמין לי.

ועכשיו, חלק מהתכונות החשובות ביותר של Flyff מקוון & ndash; בטיסות. הדבר העיקרי כאן, בניגוד לאחרים וlaquo; קטלני & raquo; משחקים הוא במגוון רחב של כלי רכב. לכל טעם & ndash; מטאטא, לוח מרגמה. בזה בחנות הרבה טוב. כל מה שאתה צריך & ndash; כדי להתמודד עם הטכניקה של יישום ולצאת להפלגות. & Nbsp; טוס למשחק כיף הוא לא קשה במיוחד, אבל נחמד מאוד: העין היא שמחה, ואת הנפש היא לא מתוחה.

אגב, על העלילה. משחק Flyff מספר את סיפורו של עולמה רונדו נוצר חמישה אלים. בתחילה לנהל ההנאה המושלמת הקמתם, ואז הם השתעממו והחליטו לפרוש, והשאירו לשוער רייס. מי, מרגיש בודד, הוא בנה חברות המגלמים את איכויות שלה. כל הכעס והשנאה לי צללים, שמייד פרצו מרונדו של היבשת, והשאירו אותה להמריא גבוה מעל פני הקרקע. מאוחר יותר מדריגל וכתוצאה מהאי מפוצל לשלושה חלקים. צל הצליח לגרש מהאיים, אבל משחק מקוון & nbsp; טוס לתענוג וlaquo; לרצות & raquo; שרידים של מלחמה עם רוע & ndash; מפלצות, שבה הוא יצטרך להילחם על רוב זמן המשחק שלך. מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more