סימניות

עסקים מקוונים Tycoon

שמות חלופיים: BT באינטרנט

עסקי Tycoon מקוון & ndash; הוא אסטרטגיה מבוססת דפדפן בחינם באינטרנט כלכלית שזכתה מיליוני שחקנים ברחבי העולם. אז, כמו המשחק זמין בחלון הדפדפן, הלקוח המשחק לא נדרש.

הרשם עסקי Tycoon אינטרנט, יאפשר לך ללמוד ולהרגיש עסקים מצליחים, סמל אופנה ואפילו פוליטיקאי רב השפעה. אתה יכול לבחור את התעשייה להעסיק עובדים, להילחם עם המתחרים שלהם, ועוד & hellip;

על מנת להעביר את רישום עסקי Tycoon מקוון, אתה צריך להיכנס לדואר האלקטרוני, את הסיסמה שלך, ושם (הכינוי). לאחר הסכם לקבל את כלל המשחק ולבחור בשרת משחק. רישום זה יהיה בסופו.

עכשיו אתה יכול להתחיל לבנות את החברה שלהם. ראשית, עליך לבחור שם דמות, מגדר ותחום פעילות שבו תוכל לעבוד.

במשחק מקוון Tycoon עסקים כולל ארבעה תחומי פעילות:

  • תעשיית הבידור
  • קמעוני
  • מסעדות
  • שירותים

רק לשים לב לתיאור של התעשיות, שכן כל אחד מהם יש מאפיינים משלה. בשלב הבא, תצטרך לבחור עוזר (מזכיר) מתוך עשר שהוגשו ולקבוע מה מין זה.

עכשיו אתה יכול להמשיך ישירות מאוד משחק עסקי Tycoon מקוון, ולביצוע המשימות הראשונות של Svoge. מעת לעת המזכירה שלך תיתן לך עצות שונות על המשחק (לטובתך להקשיב לעצה חכמה זה, מה היית העסק שלך נע בכיוון הנכון, ואתה מקבל את הרשמים נעימים ביותר של המשחק).

כדי שתוכל לשחק את משחק העסקים Tycoon & nbsp; באינטרנט & nbsp;, מחברה פרטית שאתה צריך לפתח את העסק שלך לתאגידים בינלאומיים, שכירה והכשרת עובדים. אחד ההיבטים החשובים ביותר של משחק מקוון עסקי Tycoon, הוא העצמת עובדיו העומדים בקריטריונים מסוימים, הודעות (20). אם יחולק משרד כראוי, העובדים שלך יעזרו להעלות את היעילות של החברה. & Nbsp;

בהתאם לנבחר ניער מעליו, אתה צריך לבנות ולפתח את החנויות ומפעלים לייצור מתקן חיפושי נפט ונקבע לייצור לבנות בתי זיקוק. כדי ללמוד כיצד לתקן את העסק, לבנות חנויות וגורדי שחקים, לקנות חומרים ואינטראקציה עם השחקנים, תתבקש 35 משימות עיקריות, אשר ישלמו לנקודות הניסיון וכסף. שחק עסקי Tycoon מקוונים, אתה גם יהיה משימות יומיות. בעת בניית מוסדותיה צריכים לקחת בחשבון את המתחרים הפוטנציאליים, אם הם קרובים להרבה, אתה מפעיל את הסיכון של אובדן ההתקדמות הכלכלית שלהם. & Nbsp;

איזה סוג של עסק ללא התקשורת, נכון? אז, במשחק הזה יש. בעזרת התקשורת תוכל לבצע פיגועי מידע על המתחרים שלך, אבל יהיה תלויה ברמה וההשפעה שלך. ייתכן שאתה תוותר בתקשורת, או תבקש חיוב יתר.

המשחק & nbsp; BT מקוון & nbsp; יעזור לך לפתח את הכישורים יזמיים שלך ולראות אם אתה יכול להיות הבעלים של תלול

לשחק משחק BT & nbsp; באינטרנט, אתה יכול ליצור ולנהל גילדה ולהשתתף בדיון, ותהליכי חליפין. יהיה לך את ההזדמנות להיות חבר & laquo; זהב VIP & raquo;, שבו תוכל לקבל בונוסים מסוימים. גם אתה יכול לקחת את התפקיד של סגן מועצת העיר ויש להם את הזכות לסגור מוסדות התחרות גם לעסוק יותר ופשיטה. ועוד הרבה יותר & hellip;

לסיכום בסיום הסקירה, ניתן לומר כי במשחק מקוון Tycoon עסקים רשאי כל מי שמתעניינים בדרך של בניית עסק. יש הזדמנות גדולה עבור השחקנים. וכדי להבין את התהליך כולו, יש צורך לאחר הרישום של משחק עסקים Tycoon האינטרנט, לעבור דרך זה בעצמו!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more