סימניות

שחר קרב

שמות חלופיים: שחר קרב

משחק BattleDawn - משחק המבוסס על אסטרטגיה וכישורים חברתיים. המטרה שלך - כדי להיות סופו של דבר המנהיג החזק או להיות חלק מהברית הגדולה ביותר ורוב. אתה חייב ללמוד להשתמש בדיפלומטיה, משאבים צבאיים כדי להצדיק את רצונם בכוח מוחלט BattleDawn באינטרנט . אתה תגלה מהר מאוד את הגדולה שניתן להשיג רק באמצעות עבודת צוות. האם אתה יכול לשחק את המשחק BattleDawn ולהפוך את השליט העליון?

לפני המשחק BattleDawn , ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת המינימליות כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB.

רישום במשחק BattleDawn לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; התחל את המשחק אז & raquo;, וlaquo; השחקן החדש וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר עולם: מאדים, כדור הארץ ופנטזיה, ו[ 2] BattleDawn הרישום יושלם.

במבט הראשון, המשחק הזה הוא דומה ל[ 2] MMORTS . המשחק הזה הוא אסטרטגיה המבוססת על תורות. אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה עם היחידות של המבנה שבו אתה רוצה שלך, אבל על מנת שתוכל להתקדמת ב[ 2] BattleDawn באינטרנט , יש צורך לנוע קדימה. מערכת זו נותנת לך מרחב תמרון בעת ​​הגדרת הגנת הבסיס והתקפה נגד.

אתה יכול BattleDawn לשחק ולארח מבצר גדול, ולאחר מכן לבנות מאחז קטן סביבה למטרות של מודרניזציה ותחבורה. גם מאחז יכול לשמש כדי ליצור דברים כמו ממגורות ומגדלי רדאר. כל אחד ממבנים אלו BattleDawn באינטרנט מספק יכולות הייחודיות שלה ויתרונות אסטרטגיים שלו. שחקנים יכולים לשדרג ולבנות מבנה גדול ומתוחכם כדי לתמוך בעיר שלך. מבנים אלה BattleDawn באינטרנט יכולים לספק לך את הדברים של זהב, ויובילו אותך לשיפורים האנרגיה. יש צורך בכל מבנה כדי לבנות צבא חזק.

אם יש לך בסיס BattleDawn באינטרנט , זה טוב להיות אויב חזק יותר וחזק יותר. באשר ליחידות הזמינות עבור משחק אתר הבנייה BattleDawn מתגאה שיש בסך הכל 27 יחידות זמינות לשימוש. במשחק אתה יכול ליצור חייל, מכונית או כל כלי רכב אחרים. יש 27 צירופים אפשריים של נשק ויכולות במשחק BattleDawn .

משחק BattleDawn נותן מגוון רחב של כוח זמין במשחק. אסטרטגיה היא לא מספיק חתיכות מעניינות, שלמעשה לשגשג ממשחקים אחרים. כן, אתה יכול לבנות מחסני טילים ולהשתמש בם כנשק של כוח BattleDawn באינטרנט , אבל זה יהיה נחמד לראות מגוון קטן יותר ביחידות הנפוצות ביותר. המשחק הוא מאוזן היטב, המערכת נותנת לשחקן קצת זמן כדי להתכונן להתקפה. היבט חשוב נוסף של המשחק & nbsp; BattleDawn הוא מרגל. מרגלים הוא מאוד חשובים, ברגע שאתה רכשת את המשאבים ומבנים כדי ליצור משהו. מרגלים הוא מסוגלים לחדור לתוך בסיס האויב ולקבוע מה הגנה שהם יכולים להיות במקום במשחק BattleDawn . זה מאפשר לך ליצור משימת כוח יעיל, אשר יכול בקלות להשמיד את האויב, כי הוא. k. הוא לא יהיה מוכן.

באופן כללי, המשחק BattleDawn & ndash; זהו משחק מזדמן. זה חסר מספר מספיק של יחידות של ציוד והזמן בפועל בילה במשחק. זה נותן לשחקן BattleDawn באינטרנט , כמות מתונה של הגדרות יחידה (מלאי של יחידות משחק), ושדרוגים מבניים לעיר שלך והמאחזים העיקריים. למרבה הצער, המשחק BattleDawn אינו מציע לך הרבה בהיבט החזותי של דברים. המשחק הזה הוא מתאים לשחקנים עם זמן פנוי ומוח חד כדי ליצור אסטרטגיות. & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more