סימניות

גיבורי Avalon

שמות חלופיים: גיבורי Avalon
גיבורי אבלון באינטרנט

- אסטרטגיה מרובה משתתפים בחינם משחק תפקידים בזמן אמת עם הלקוח. כדי לשלב את פרויקט הז'אנרים RTS ו RPG הופיע אבל מרחבים נטע הודות של alaplaya. בעולם המשחק שאתה מצפה הרבה חם אירועים. מצור מערכת מרגש, קבוצת קרבות אפיים, עימות של אחד על אחד - כל כיף משחקי כרטיס הביקור של אלה. אתם עומדים לפני המשימה - כדי לשאוב את הדמות שלך, לעשות כל מה שאפשר כדי שהוא הפך ללוחם בלתי מנוצח מפורסם, לאסוף כסף כדי לקנות חפצים רבי עוצמה כדי להטביע את חותמו בהיסטוריה של עולם הקוסמים. לאחר מכן, מהרשימה הנפתחת כדי לבחור בו אתה גילית על המשחק.

ובכן, מה דרישות המערכת

?

- הרפתקאות (Adventure Mode) - מצב שבו קבוצת השחקן של 8 אנשים מנהלים מלחמה נגד הבוסים האימתניים, תוך שימוש בשיקולים הטקטיים של כל משתתף.

- לובי - מצב שבו אתה יכול להסתובב בעיר וללמוד על ההצעות של שחקנים אחרים. זה כאן כי יוצר גילדה החדשה ציוד מעודכן, וזה זמן לדבר חברים.

גיבורי המשחק אבלון מאפשר לטפס למעמד של כוכב, והפך לגיבור אמיץ ולהוכיח את העליונות שלהם. לרשותכם יהיו כל מה שאתה צריך - חפצים, פריטים יקרים, ציוד מיוחד, חליפות קרב. עלילה מרתקת תשאיר אף אחד אדיש - תוכל למצוא הרבה חוויות נעימות! תהנה את המשחק!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more