סימניות

אזור 403

שמות חלופיים: אזור 403

אם אתה רוצה את הנוחות של הבית שלך, לנסות את מזלך במאבק הישרדות בnbsp פוסט אפוקליפטי ו; העולם, מקוון 403 משחק Zone בשבילך. משחק זה כולל אלמנטים של סימולטור הלחימה ואסטרטגיה כלכלית. כדי שתוכל לשחק במשחק וnbsp; אזור 403 באינטרנט, אתה לא צריך לעסוק בהתקנת משחק לקוח מייגע או תוכנה נוספת. כדי לעשות זאת אתה צריך גישה רק לאינטרנט דרך הדפדפן האהוב עליך, ולעבור רישום פשוט. לא פלא משחק מקוון האזור 403 משלב בשרת שלהם לכמה אלף אנשים שכבר בחרו אסטרטגיית ההישרדות שלהם. מישהו בחר בדרך הקשה של מתבודד Stalker חמור, אחרים ליצור קבוצות ולהתחרות על השפעה בעולם האכזרי הזה, לוקח חלק בירי, העוסק בייצור והסחר של מוצרים.

כדי שתוכל לשחק אתה צריך 403 רישום מקוון האזור. הצטרף בnbsp משחק &; אזור 403 פשוט ולא ייקח לך הרבה זמן. כדי להתחיל, בחר את השם המקורי לדמות שלך, שיראה את השחקנים האחרים באינטרנט. אז להיכנס למשחק הידוע רק לך סיסמא ולאשר ההיכרות שלך עם הכללים שיש אחריו. לאחר הרשמה & nbsp זה; אזור 403 נגמר ואתה יכול להתמקד בהישרדות בעולם לאחר האפוקליפסה.

אזור 403 הוא עולם שבו אנחנו צריכים לשחק עבור Stalker & ndash; איש שאופן בלתי מוסבר דרך שרד את האפוקליפסה. לאחר הכניסה למשחק ניתנים לך הבחירה של מתחיל נשק הרמה הראשון שלך. במשחק יש שלושה סוגים של כלי נשק: נשק, לייזר ודחף. לפתח הנשק הנבחר שלך ואת הכישורים כדי להשתמש בו. יותר את הדמות שלך משתמשת בו & ndash; טוב יותר להשתמש בו. כדי לשנות את סוג הנשק בחנויות מיוחדות במשחק חזה עם מדים.

כולם מתחיל לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; אזור 403 מטבילת אש שלו. כדי לעשות זאת, לחץ על לחצן וlaquo הירוקים; להילחם & raquo; בממשק של הדמות שלך ותראה את הקרבות ואתה בוחר יריב ראוי.

הלחימה באזור 403 מתרחשת בשלבים. באופן ספציפי יותר, אתה צריך לחזות את הכיוון שבו היריב שלך ילך ולירות בכיוון זה. עם בדיוק את ההפך אתה צריך לפעול בזריקה של היריב שלך. הרבה יותר מעניין לשחק ב& nbsp; אזור 403 & nbsp; ולקחת חלק בעימותים בין פלגים במשחק, משום שהיא כוללת אנשים אמיתיים יותר. צובר על העליונה במאבק, אתה מקבל משאבים יקרי ערך וניסיון בעל ערך רב יותר. אתה יכול להראות הגאון את העסק שלך ולמכור את המשאבים ממוקשים בשוק במחירים התחרותיים לעצמם. כיצד להבין את האזור 403 & ndash; באינטרנט - משחק שבו הישרדות היא די קשה, ולכן עדיף לחבור לאוהד ביותר עבורך אחים בנפש.

משחק מקוון & nbsp; אזור 403 & nbsp; עולם ש& nbsp; גדול מאוד ומחולק לאזורים קטנים, אשר יהיה במיקום אסטרטגי חשובים בניינים, כבישים, ומרקמים אחרים. הם יכולים להרוויח על ידי עבודה במפעלים. אתה יכול לקנות אחד מהם ולעשות רווח. אם & nbsp; עבודת עצלות, שהסתרת הרפתקנית, הולך על הכביש ואימת מטיילים רשלנים.

לאחר שקיבל את טבילת אש והרוויחו הכסף הראשון צריך לחשוב על ציוד הקרב שלך כדי לשפר את ההגנה שלך. צורך דברים כאלה ניתן למצוא בחנויות שבו שוב מגוון רחב של שריון, קסדות, נעליים, הסוואה. בקרבות עם ניסיון מעולה ואתה צריך לתקוף את האויב הוא יתרון בהילוך יעזור לך להציל את חייך. הניסיון שאתה מקבל אחרי הקרב מופנה לפיתוח של המאפיינים של הדמות שלך. לדוגמא, שיפור מיומנות המיסוך יכול בדרך כלל נחות לך לפספס את המאבק. & Nbsp;

הקפד מקוון Zone 403 משחק ייתן לך את ההזדמנות להרגיש בעולם לאחר האפוקליפסה, וכל מאבק להישרדות ביום זה.

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more