סימניות

הכובשים ארידאני

שמות חלופיים: הכובשים ארידאני

כובשי ארידאני מקוון & ndash; מרתק משחק התפקידים שלוקח אותך & nbsp; לעולם משחק הנפלא של פנטזיה, שבו שלושה גזעים שונים הגיעו יחד במאבק על מקום תחת השמש.

הרשם בnbsp משחק &; כובשי ארידאני די מסובך. אתה צריך להזין את כתובת הדואר שלך, אשר תשמש לכניסה למשחק, לבחור סיסמא ולבחור את הגזע של הדמות שלך. הירשם & nbsp; כובשי ארידאני לבחור בין דרישות מיליטנטיות ערבת תושבים, גמדים גאים ותושבי הר זהירים. לכל גזע יש גם יתרונות והמגבלות שלו. כובשי ארידאני & nbsp; רישום מקוון מאפשר לך לבחור אחת מחמש תמונות אפשריות לדמות שלך כדי שתתאים לכל טעם וצבע.

בתחילת המשחק אתה מקבל לשלוט כפר קטן, שיהיה הבסיס להמשך הפיתוח שלך כשחקן. לאורך זמן, אתה לא תוכל להפוך אותה לעיר חזקה, אלא גם להשתלט על בתי גידול אחרים בלבד.

במשחק יש ארבעה משאבים עיקריים: מזון, עץ, אבן וברזל. בכל שעה שאתה מקבל כמות מסוימת של משאבים, מספרם יגדל כצמיחה ופיתוח של העיר שלך. ערים של גזעים שונים, יש להם דרך המיוחדת של פיתוח. כל הבניינים שאתה יכול לבנות ניתן לחלק לקבוצות הבאות: הפקת משאבים, עמודי התווך כלכליים מקומיים, צבאי, מסחרי, פוליטית ואחסון.

לכל גזע הסט הספציפי שלה יחידות. אם משלב בהצלחה היתרונות והחסרונות שלהם משלימים, אתה יכול ליצור צבא בלתי מנוצח מסוגל ללכוד את כל האדמה שמסביב.

אם אתה מתחיל לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; כובשי ארידאני למרוץ אלפית, תוכל להעסיק את הדרואידים, אנשי זאב, פיות יער, צלפים, חזירים, חדי קרן, מציג, צללים. וכפי שמתנחלים להכין ולבנות בליסטרה. שולט בכל טבע רציני של צבא אלפית נבחר אלדר.

לאחר שהחליטו בכובשי ארידאני לשחק עבור אנשי הר אתה מקבל חיילי המיקום כזה Vidi: praschiki גלמים פטיש אדון, זורקי חנית, drakonoyaschery רוכבים אפלים, עוקבים, וכמובן את כל מכונות זה קשיח מכאני: stenolomami וTrebuchet. להקים כורי יישובים חדשים עליות ומנהל את ראשי צבא הר.

משחק הכובשים ארידאני מקוון אנא שני אלה שאוהבים את רוח החופש והנסיעות. כי הם יכולים להתחיל לשחק לערבה. בקרב תושבי הערבות אתה יכול לשכור לוחמים, kopenoschikov, קשתים, בליסטרות, רוכבי ערבה, פרשי חאן ותצפיות. בין ערבת טכנולוגיה הם מעדיפים איל ניגוח ובליסטרות. מנהיג כוחות הערבה הוא חאן.

רק התחלתי לשחק את המשחק & nbsp; כובשי ארידאני & nbsp; באינטרנט תוכל להבחין בכך שהעולם הוא לא לבד, לפתוח את המפה, אתה יכול לראות את השכנים הקרובים ביותר שלך ולהעריך אותם לסכנות והזדמנויות לרווח מהם משהו. & Nbsp;

משחק מקוון הכובשים ארידאני שבו פיתוח דמות קיים לחינוך יותר מתריסר מפקד מיומנויות שונות, פרשים, חיל רגלים, מנהיג, אימון כוחות, נשק מצור, החזרה מיידית של הצבא, מודיעין, ההזדמנות כדי למנוע פיגועים ומנהיגים צבאיים גדולים.

משחק מקוון & nbsp; כובשי ארידאני זמין בדפדפן, אבל אתה יכול גם להוריד את הלקוח המשחק ולהתקין אותה במחשב שלך. & Nbsp; המשקל הכולל של הלקוח המשחק הוא לא גדול, אבל זה יגרום לך מעט להפחית את צריכת רוחב הפס. הכי הכיף לשחק & nbsp; כובשי ארידאני & nbsp; חברה גדולה, כי אז אתה יכול ליצור ברית המשחק שלך שנקראת שבט. החמולות החזקות להיכנס למשחק של היכל התהילה בדף הבית. & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp;