סימניות

זומבים Z-WAR באים

שמות חלופיים: זומבי המלחמה, מלחמת Z, זומבי מלחמה

& nbsp;

משחקים טובים בסגנון של & laquo; & raquo;, אימה ועוד יותר מכך עם זומבים, יש מעט. משחק Z-WAR מקוון & ndash; אחד מהם. אם יש לך רצון לצלול לתוך האווירה, שבו בני אדם נדבקים בעיר זומבי הווירוס נאבקת כדי לשרוד, אז אתה כאן.

& nbsp;

המשחק הוא מעניין על ידי העובדה שאתה יכול לשחק אותה בשני תושבי העיר ששרדו ולזומבים. Z-WAR משחק & nbsp מקוון; יהיה לטבול אותך לתוך העולם, ששרד את האסון & ndash; הוא נמלט מוירוס מעבדה סודי שהופך אנשים לזומבים. כמה אנשים יכולים להתנגד לווירוס, והם מאוחדים במלחמה נגד זיהום. משחק המלחמה Z מקוון & nbsp; שנערך בעיר Reynvud, אנגליה. & Nbsp;

& nbsp;

הדבר היחיד שראוי להזכיר & ndash; זה מגבלת גיל על המשחק עבור אלה עם נפש בוגרת, שהוא עד 18 שנים.

לפני שתתחיל לרשום, בואו נסתכל על דרישות המערכת שהועלו על ידי המפתחים של המשחק. Z-WAR משחק המקוון אינו חושף כמה דרישות לא מציאותיות למשחקי מחשב מתאימים לאף גרסת המשרד, אבל המהירות של חיבור לאינטרנט צריכה להיות טובה, ו- Adobe Flash Player התקינה את הגרסה האחרונה. Z-WAR משחק המקוון הוא מבוסס דפדפן, כלומר היא אינה דורשת התקנת תוכנה נוספת במחשב וריצות שלך בכל דפדפן אינטרנט במערכת ההפעלה Windows.

הצטרף בZ-WAR המשחק ייתכן שלא צריכים לאם יש לך חשבון ברשת החברתית VKontakte או פייסבוק.

& nbsp;

אם אתה לא רוצה לקשר את המשחק עם רשת חברתית, Z-WAR מקוון & nbsp; הרישום הוא קל & ndash מאוד; יהיה עליך להזין את השם, הסיסמה, תיבת דואר האלקטרוני של הדמות, תאריך לידה, מצביעה על הרצפה, לבחור סיעה שאתה משחק (זומבים או אנשים), להיכנס & nbsp; קוד מהתמונה.

רק אתה צריך לקבל את הסכם המשתמשים ומסכימים לכללי המשחק. הירשם & nbsp; Z-WAR יושלם לאחר שתפעיל את חשבון המשחק על ידי לחיצה על הקישור שנשלח לכתובת הדוא"ל שצוינה. & Nbsp; לאחר הפעלת חשבון המשחק, לצלול לתוך עולם המשחק. בצע את ההנחיות ילכו קצת אימונים בחדשים & nbsp; (עדיין), אבל עולם מרגש.

& nbsp;

הדמות שלך תהיה המאפיינים של המשחק הבא:

ושור; כוח

ושור; מיומנות

ושור; סיבולת

ושור; מודיעין

ושור; תפיסה

ושור; כריזמה

& nbsp;

בנוסף לתכונות העיקריות, המשחק יכול לפתח מיומנויות כגון:

ושור; לחימה

ושור; רפואי

ושור; הנדסה

ושור; חברתי

ושור; מיומנויות רווח

אם תבחר לשחק את המשחק & nbsp; Z-WAR מקוון לאנשים, אז תהיה לך המטרה & ndash; כדי לשרוד וכדי לנקות כמה שיותר שטח ממורדים מתים. אתה יכול לבנות מתרסים, לתקן וליצור דברים שלאחר מכן ניתן להשתמש במאבקם.

& nbsp;

צריכים לשחק בזהירות כי, נאכל, & nbsp; להידבק ולעבור לצד השני של זומבים.

& nbsp;

אם & nbsp; יהיה לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; Z-WAR & nbsp; לזומבים, אז אתה תעבור את הרעב ורצון לאכול ולקרוע לגזרים אנשים רבים ככל האפשר. ככל שיותר אנשים שאתם אוכלים, מהר יותר יהיו לפתח את הכישורים של הדמות שלך, כמו גם ברמה שלה לעלות.

בזומבים המלחמה לשחק מעניין לכולם, ללא יוצא מן הכלל. במשחק יש הרבה מקומות שונים & ndash; אזורים נפרדים משחקים & ndash; בתים עם חדרים, מחסנים, מגרשים ורחובות ריקים. במהלך לחימה, אתה יכול להשתמש בכל הפריטים במיקום כמקלט, אבל המקלט לא לטאטא לטאטא.

& nbsp;

כשאתה משחק & nbsp; Z-WAR, יהיה שפע של הזדמנויות למצוא פריטים בחינם במקומות שונים & ndash; מנשק לערכות עזרה הראשונות ותחמושת אחרת. & Nbsp;

& nbsp;

במשחק יש מערכת קרב מאוד מעניינת עם תוצאות בלתי צפויות, כי הקרב בכל עת יכול להתערב או הברית שלך או האויב שלך. עם זאת, על מנת לעמוד באיזון של המשחק, להתקפה על השחקן שיש לך רמות נמוכות בהרבה מסתמך בסדר.

אם אתה במצב לא מקוון, יש לזכור כי הדמות שלך יכולה להיות מותקפת, והוא יצטרך להדוף אויבים במצב אוטומטי. & Nbsp;

לשחק Z-WAR הוא גם מעניין כי יש לך את ההזדמנות, להיות בבניין, והשאיר אותה על כל קיר גרפיטי & ndash; הודעה לשחקנים אחרים. הודעה זו תישאר על הקיר במשך יומיים. & Nbsp;

& nbsp;

יש גם אדם של רדיו & ndash; וlaquo; האפוקליפסה FM & raquo;, שבו תוכל ליהנות ממגוון רחב של מנגינות, כמו גם להאזין להודעות משחקנים אחרים על הקרבות המתמשכים, מקומות מרגשים ומקומות שבם אתה יכול להרוויח גביעים ודברים בחינם.

אנשים וזומבים התמודדות לא יעזבו אותך אדישים. אחרי הכל, משחק מקוון זומבי המלחמה לא לפספס דקה!

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more