סימניות

XNOVA

שמות חלופיים: XNova מקוון

XNOVA מקוון & nbsp; חבר העמים הוא אסטרטגיה דפדפן האינטרנט פופולרית בז'אנר של מלחמות חלל. הפעילות העיקרית באינטרנט XNOVA היא קולוניזציה של כוכבי לכת וגלקסיות חדשים. החלל ופיזר אותו בגלקסיה של כוכבי לכת צריך לורד חזק של היכולת לשלב אותם לתוך אימפריה אחת. עכשיו אתה יכול לנסות את עצמך בעניינים הצבאיים הקשים במרחב האינסופי העצום.

כדי שתוכל לשחק באינטרנט XNOVA דורש רישום במשחק & nbsp; XNOVA. זה גם רישום XNOVA אפשרי באמצעות inmail חשבונות. ru והרשת החברתית VKontakte. אחרת, אתם מוזמנים למלא בהרשמה & nbsp יסודיים; XNOVA. בשדות המתאימים להזין נתונים שלך: דואר אלקטרוני, סיסמא חדשה, ולאשר שאתה אדם אמיתי ולא רובוט. אחרי שקראתי והסכימו לכללים ולהנחיות להפעיל את החשבון שלך במשחק באמצעות דואר אלקטרוני ולשחק XNOVA & nbsp; האינטרנט הוא פתוח בפניך.

בעקבות הרישום תצטרך לבחור באחת מהיקומים (שרתים) XNOVA מקוון, אשר מספקת לך עם כוכב אחד. עם זאת, אין לטעות בזה, במבט הראשון, מתנה נדיבה. אחרי המשחק הראשון & nbsp משחק; XNOVA מקוון אתה מתחיל עולם כמעט לא מיושב ולא מפותח. שמאתה צריך הרבה מאמץ ויש לי מנהיגי יכולות להכין חתיכה מיושבת זה של אבן לבסיס צבאי אמיתי. כמו כן, לא לשכוח את התפתחות הכלכלה ומחקר מדעי. לא לעכב את ביצועם של תנאים אלה כדי ליצור צבא חזק כדי לבצע פעולות התקפיות והגנתיות.

אל תתמקד בכדור ארץ המוצא שלך, כי, על מנת לשחק בהצלחה & nbsp; XNOVA, אתה צריך לשמור על דרך של kochevny החיים וליישב כוכבי לכת חדשות. הצטיין כדיפלומט מיומן. להיכנס לבריתות רווחיות, להכריז מלחמה, הסכמי סחר חיוביים עם שחקנים אחרים.

להמשיך & nbsp; לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; XNOVA ומעלליו צבאיים ביצוע, קבלו דה לדפוק את המאבק מאחורי הקלעים מפלגה. צור רשת צפופה של תככים וקשירת קשר בXNOVA היקום. כראוי מתכנן את כל המזימות שלהם, תוכל ליצור את התנאים הטובים ביותר לקרבות הבאים עם האויבים שלך. אתה נכנסת לברית עם שחקנים חזקים עצמם להיות חזקים. הקף את הסכם סחר ולשלול הזדמנות האויבים שלך להשיג את המשאבים הדרושים לפיתוח. אבל צריך להיזהר, כי השחקנים האחרים מסוגלים אותו הדבר. הם אנשים בדיוק כמוך. לכן, לבחור בקפידה את עצמם חברים ובעלי ברית מהימנים, להימנע מלהיות קורבן של מזימה.

מקוון XNOVA הדיפלומטיה הוא לא תיבול פיקנטי לאוכל המעולה, כלומר אחד מהמרכיבים החשובים ביותר. אל תשכחו שהמאבק נגד אויב חדש ורב עוצמה, אתה יכול למצוא ישועתו לנצח על האויב הישן חלשה.
הבחירה של חלליות, & nbsp; משחק מקוון מוצע & nbsp; XNOVA, לעזוב מאושר כל האוהדים של טקטיקה ואסטרטגיה. בחר הטקטיקות שלך, אתה מתאים של לוחמה. לעבוד פשיטות הרסניות על פני כדור הארץ הלא נכון, או בהדרגה, עם הרס מינימאלי נוצר להרחיב את האימפריה שלך. לכל יחידה קרבית במשחק עוצמות משלה ויישומים. לכן, העיקרון וlaquo; עוד & ndash; טוב יותר וraquo; היא אינה חלה כאן. חיוג ספינות בזהירות בצי שלך. רק צבא חזק, תכליתי תחת & nbsp; טקטיקה טובה היא מסוגלת לבצע את המשימות המורכבות ביותר עם הפסדים מינימאליים.

לחייג בקציני הצבא הכי טובים שלך שיספקו בונוסים לחימה חללית שונות של כוח אש למהירות הטיסה. כמו כן, הם יכולים לבצע מגוון של משימות, שזורק את המשחק ולקבל בונוסים שימושיים.
הקצינים הדרושים כדי לנהל את הצי של החלל ייתן לך בונוסים שונים שיעזרו לפתח את כוח הלחימה של כלי רכב. הם יכולים גם להיות שימושיים לביצוע מגוון רחב של משימות, אשר בשפע במשחק. הביצוע שלהם מביא אותך בונוסים שימושיים.

לא יכול לעכב! אולי מישהו רשם XNOVA אחר באינטרנט והתחיל לשחק, ליצור תוכניות נפוליאון שלך. אבל זה מאוחר מדי! לאסוף הצי שלך ולהתחיל לשחק את המשחק & nbsp; XNOVA & nbsp; באינטרנט.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more