סימניות

Xgame

שמות חלופיים: XGame-Online, XGame מקוון

ובכן, היום אנו מציגים בפניכם משחק חדש בז'אנר של MMORTS - XGame מקוון. המשחק הזה לא ישאיר אף אחד אוהדים אדישים של מלחמת כוכבים ופנטזיה חלל אחרת. מרגיש כאילו אתה מתחיל שליט של כוכב המדבר ולהצטרף למאבק לכוח ביקום עם שחקנים מקוונים אמיתיים. גלה מערכת וגלקסיה חדשות, לחקור כוכב לא נודע. שיפור מערכת נשק בזמן אמת לא יאפשר לך להירגע לחלוטין. קח חלק בlaquo המקוונת &; raquo מרוץ חימוש ו;, יש תוצאות שתפקיד מכריע במאזן הכוחות בXGame Universe Online.

כדי שתוכל לשחק את המשחק XGame & nbsp; באינטרנט אתה לא צריך התקנה נוספת של משחק לקוח. המשחק הוא חופשי לחלוטין ואתה משתתף בזה חייב להיות מועבר משחק מהיר ולא מסובך הרשמה & nbsp; מקוון XGame.

כדי משחק מקוון & nbsp; XGame הפך דרכים זמינות למשחק בעמוד XGame המקוון, שבו הוא מופיע חלון רישום באופן מיידי. אתה נדרש להזין את סיסמת כניסה החדשה שלך כדי לאשר ולהסכים לתנאים של הסכם זה.
כאשר הרישום & nbsp; XGame המקוון השלים בהצלחה, אתה יכול להמשיך לתפקידיו החדשים של שליטה פלנטרית. לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; XGame אתה מתחיל על כוכב שומם וריק עם מרווח קטן של מינרלים. לא רק, אבל - שוב, מספיק כדי להתחיל. על המשאבים שאתה צריך כדי להתחיל התשתית הבסיסית שלך של כדור הארץ, לבנות מוקשים, תחנות, מפעלים, מספנות, מעבדות ומתקנים שימושיים נוספים.

המספנה יש צורך לפתח רכיב הגנתי של כדור הארץ שלך, שהוא תנאי הכרחי לכיבוש העתידי של XGame הגלקסיה באינטרנט. אבל כדי לסגור היטב לאבטח את מסד הנתונים פלנטריים, יותר מדי לא navoyuesh. אז אתה צריך לבנות צי חלל רב עוצמה כדי להרחיב את אחזקותיהם.
כמו כן XGame מקוון & ndash; משחק שבו ההשתתפות במלחמות הגלקסיה מומלץ לפנות לעזרתם של בעלי הברית, אשר ניתן למצוא בקלות בין השחקנים האחרים באינטרנט. באמצעות המאמצים המשותפים יהיה הרבה יותר קל לבנות אימפריה משלו. Play & nbsp; XGame מקוון גם יכול להיות לצורך להיכנס לסעיף של המשחקים & laquo; היכל התהילה & raquo; מה אתה לפאר את עצמו וכוכב הבית שלו.

ברית Novoyavlenny תעזור לך בייצור החסר, אבל את המשאבים הדרושים לך. כדי לעשות זאת, להפוך אותם עסקות הסחר רווחיות, מה שהופך אותם לשותפי הסחר הרגילים שלהם. אסטרטגיית מסחר קניינית לשלול את האויבים שלך של המשאבים הדרושים. XGame מקוון & ndash; יקום שבו משחק קטלני לבד.

לתפוס את השלטון בצורך XGame משחק המקוון להיות תמיד צעד אחד קדימה בפיתוח של טכנולוגיה על הפלנטה שלכם. האסטרטגיה הנכונה של המחקר תאפשר לך, למשל, להעביר באופן מיידי הצי שלך בגלקסיות אחרות, בלב לבו של האויב. נא לשלוח כמה ספינות הסקאוט לחקור מקומות חדשים, כי ידע הוא כוח.

מההתחלה, תצטרך לעשות בחירה של שלוש אפשרויות לפיתוח הדמות שלך. באופן טבעי בחירה זו משפיעה על כל המשחק הבא שלך. הבחירה של כיתה וlaquo; כורה & raquo; זה מאפשר להוביל חילוץ פעיל יותר משאבים ובנייה של מבנים. מעמד של & laquo; מדעי & raquo; כדי להפוך את דגש על מחקר מדעי הפלנטה שלכם. כדי ליצור במהירות צי חלל יעיל & ndash; כיתה & laquo; פיילוט & raquo;.

& ndash; מנהיג אמיתי של כדור הארץ. וכדי להוכיח את זה הוא הכרחי כדי ליצור מערכת כלכלית וצבאית חזקה של כדור הארץ עם שיפור טכנולוגי רגיל. רישום מקוון XGame מחכה לך.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more