סימניות

World of Warcraft

שמות חלופיים: WOW

World of Warcraft באינטרנט & ndash; תפקיד משחק מקוון מרובה משתתפים גלובלי (MMORPG), שבו אתה לחקור עולם מסתורי מלא קסם והרפתקאות. זהו משחק שבו כל אחד יכול להיות גיבור.

כדי להצטרף למשחק שאתה צריך לעבור העולם של רישום מקוון Warcraft: בחלון שנפתח, הזן את הדואר אלקטרוני וסיסמא. הצטרף ל- World of Warcraft על עיקרון זה יושלם, תוכל להיכנס למשחק ולהתחיל ליצור את דמותו של Svoge.

בעולם של משחק מקוון Warcraft, אתה יכול ליצור לעצמך כמה דמויות שתאפשר לך לנסות שילובים שונים של גזעים ומעמדות מסוימים. בואו נסתכל על התהליך של יצירת הדמות שלך בעתיד: ראשון שאתה צריך לבחור את עולם משחק שבו תוכל לשחק (עולמות שונים בסגנון משחק שלהם) הוא:

PvE (שחקן מול אויב) & ndash; עולם המשחק הרגיל;

PvP (שחקן נגד שחקן) & ndash; שלום לשחקנים מחפשים תחרות;

PvE-RP (שחקן מול אויב, משחק תפקידים) & ndash; העולם שבו לפעול את התפקיד וקרבות בין השחקנים חייב להיות מוסכם על שני הצדדים;

PvP-RP (שחקן מול שחקן, משחק תפקידים) & ndash; PvP האנלוגי רגיל, שבו מותר לחימה בין פלגים שונים בתפקיד ביצועים.

יתר על כן, בעולם המשחק המקוון של Warcraft, אתה צריך לבחור: גזע, מין, מעמד, ולהקצות שם לדמות שלך. בנוסף, אתה יהיה זמין ליותר פונקציות כגון שינוי במראה ובשינוי. & Nbsp;

בואו נדבר על הגזעים:

בפרויקט - 12, הם קובעים את המראה הכללי של הדמויות, ולתת הטבות מיוחדות בצורה של יכולות גזעיות, וקשורים לאחד משני הפלגים: הברית או ערב רב. & Nbsp;

ברית & ndash; בגזעי חלק זה נכנסים כגון Worgen, Draenei, גמדים, גמדים, בני אדם ולילה Elves;

ערב רב & ndash; בחלק זה גזעים נכנסים כגון Goblins, דם Elves, Orcs, Tauren, הטרולים וForsaken (חזרה מן המתים).

לאחר שהחלטת על שברים וגזע, לבחור בכיתה שלך הפרסי, אשר יהיו תלוי ביכולת שלה בעולם skazachno זה. בעולם המשחק של כיתה מקוונת Warcraft יש 3 תפקידים עיקריים: טנקים, מרפאים ולוחמים ו -10 כיתות גזע: לוחם, פלדין, האנטר, רמאי, הכהן, אביר מוות, Shaman, קוסם, וורלוק ודרואיד. אבל יש לזכור כי לא כל הכיתות זמינות לכל גזע, ואם מול יינתן לך בחירה בין גזע ומעמד מסוים, שתמיד נותן עדיפות לכיתה.

עכשיו אתה יכול להתחיל ליצור את המראה של הדמות שלך: לבחור את הרצפה (שהיא אך ורק הבדל אסתטי), בוחר תכונות חיצוניות מיוחדות, כגון דוגמא, קעקועים, עגילים, שיער, וכן הלאה. ד. ביום זה, יצירת הדמות בסופו, אתה פשוט שם את זה.

& nbsp; עכשיו, על המשחק עצמו. הדמות שלך בתחילת המשחק, יש כמה ראשוני כיתת svogo היכולת, אבל לשחק העולם המקוון המשחק של Warcraft, עם הפיתוח, תוכל לגלות לו חדש. & Nbsp;

במהלך משחק העולם של Warcraft, אתה יכול לתת את יכולות דמות svogo ייחודיות, הודות לכשרון והאופי. כשרונות לאפשר האופי להתמחות בכישורים מסוימים, וסמלים (שנוצרו על ידי דמויות אחרות שיש הסימן של מקצוע) לא רק לחזק את היכולת הקיימת, אלא גם להוסיף להם אפקטים חדשים.

עולם משחק מקוון של Warcraft לשחק, תוכל לנסוע דרך Azeroth, בית למגוון רחב של יצורים ודמויות נהדרים. תוכל לבצע מגוון רחב של משימות, אשר מחולקות למספר קטגוריות: כללית (הנפוץ ביותר), קבוצה (יותר מסובכת מהרגיל) בצינוק (מקומות מפחידים ומפלצות מסוכנות). ואז יש משרות בפשיטות גבורה מצב, PvP, ויומית. קבל את העבודה, אתה יכול לקבל תווים שאינם שחקן-, או להשתמש בפריטים וחפצים. העולם של משחק Warcraft מאפשר לך אחרי הקרב עם המפלצות, אם הם מנצחים, לקחת אותם עם מגוון רחב של פריטים קסומים שניתן לשים באחד הבנקים למשמרת.

משחק World of Warcraft יכול להיות כמוני, ועם חברים, יצירת קבוצות, אגודות, כמו גם לקנות או למכור פריטים במכירה הפומבי הבית & hellip;

באופן כללי, המשחק הזה הוא מאוד נרחב וזה יכול להיות זמן רב מאוד לתאר, ולאחר ההרשמה בעולם המשחק של Warcraft, אתה יכול לראות הכל ולנסות לשחק World of Warcraft!

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more