סימניות

העולם של שכירי חרב

שמות חלופיים: העולם של שכירי חרב

בפועל, יורים עם גרפיקה מציאותית משמשת, נהנו וייהנו מהפופולריות המטורפת בקרב גיימרים, ללא קשר לגיל, כיבוש והתחביבים שלהם. עולם המשחק של שכירי חרב & ndash; רק פרויקט כזה. כרגע, תאריך השקתו ברשת החלל המדויק אינו ידוע, אך ניהול הפרויקטים תמיד תמך הציבור המודע להתפתחויות. אז, זה היה הודיע ​​כי בקרוב יתחיל בטא סגור. הקלטת הבדיקה פתוחה כעת, כך שכל אחד יכול לקבל בקו למקשי גישה השני.

כמפתחים מבטיחים, העולם של שכירי חרב באינטרנט לא מייצג יורה מקוון מרובה טיפוסי, זה יהיה משהו יותר. נוצר על ידי מפתחים אירופיים מובילים של פרויקט זה יהיה FPS עם האפשרות למשחק אינטראקטיבי. בלבו של פרויקט זה הוא מנוע Unreal 3. אחד המשחקים הצפויים ביותר תהיה כל התכונות האהובות. אז, דמויות ניתן לשאוב ברציפות, נשק & ndash; לשפר את הטעם והצרכים, ולעשות כל מה שאפשר להיות חופשי לחלוטין.

כי המשחק הוא באינטרנט, ניתן להניח כי ברישום העולם של שכירי החרב יידרש, כמו גם בכל פרויקטים האחרים. כמובן, על כל לוחות של רישום מוקדם מדי לומר. עם זאת, בשלב זה ניתן לציין את העובדה שהמשחק הוא לא ממשק רוסי, ולכן, מי שאינם מכיר את אנגלית צריך למשוך ידע או לקנות מילון. למעשה, הניהול של המשחק ביצע מובן ונגיש.

זה ידוע שלאחר ההשקה של בטא, שחקנים יכולים להוריד את קובץ ההתקנה של המשחק ב- Steam. למרות שזה אי אפשר לומר בודאות אם זה אפשרי לשחק בעולם של שכירי חרב בחינם, גם אם הפרויקט ישולם, אנו מאמינים מחירה יהיה הולם ומתאים, וזה מצדיק אותו במלואו.

מייד לאחר תחילת המשחק אתה תהפוך שכיר חרב ש, כמובן, יצטרך לבצע משימות מכל הסוגים. כפי שהובטח היוצרים, סימני ההיכר של המשחק הזה הוא היכולת להתאים אישית את המראה ואופי, ואיכויותיו, ונשק. יש לך הזדמנות ליצור באופן עצמאי ולשחק עולם המשחק של דמות החזקה ביותר שכירי החרב בעולם.

יוצע מבחר של תשעה סוגים של דמויות, אשר יהיו זמינים מאוחר יותר. זה כבר ידוע כי הבחירה של נשק במשחק היא פשוט מדהימה, ואת ההזדמנות כדי לשפר אותו בעתיד יגרום לך בלתי מנוצח. בחנות, כל אחד יכול לקנות דברים שיעזרו להשיג הצלחה בשדה הקרב.

& nbsp;

הבסיס של משחק & ndash; קרבות קולקטיביים. תוכל למצוא מספר עצום של קבוצת קרבות ומשותפות משימות. משחק העולם של שכירי החרב יהיה בזכות מעניין ומהנה ליישום לוח הזמנים. תוכלו להבחין גם את מראות אינפרא אדום, להבות לטרוף העיר, והרבה דברים קטנים אחרים שאינם במשחקים אחרים קרובה העין.

 

העולם של רישום מקוון שכירי חרב