סימניות

Woozworld

שמות חלופיים: Woozworld

משחק Woozworld - הוא משחק MMO דפדפן המבוסס על העולם הווירטואלי בהתפתחות מתמדת המיועדת לבני נוער (בגילים 9-14 שנים). בWoozworld באינטרנט בני נוער יכול ליצור בבטחה יקום משלהם, לשחק, ולתקשר אחד עם השני. במשחק יש פונקציה יצירתיים, כמו גם מאות משחקים המבוססים על סדרת הילדים הפופולריים.

לפני הצגת Woozworld, ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת, כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; הצטרפות במשחק Woozworld לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1.                   בעמוד הראשי, תבחרו וlaquo; להצטרף וraquo ;;

2.                   הזן את תאריך לידה שלך;

3.                   יש להזין דואר אלקטרוני חוקית;

4.                   הזן סיסמא מאובטחת, ולחזור עליו;

5.                   בחר & laquo; לשחק & raquo; ורישום Woozworld נגמר.

משחק Woozworld הוא עולם MMO מקוון, אשר זמינים לילדים 9-14 שנים. המשחק מציע לאנשים צעירים את ההזדמנות כדי ליצור עולם הפרט, המשחקים שלהם, ולתקשר עם חברים אחרים. המשחק כולל מאפיינים המקוריים והמון משחקים, כמו סדרת הטלוויזיה המפורסמת לילדים.

Woozworld באינטרנט מעניק לכל שחקן ההזדמנות לעצב את אופייה בעזרת אבזרים רבים לפיתוח תמונה ולשנות לחלוטין את העולם. שחקנים יכולים לעשות את הבחירה שלהם של אופי Woozworld באינטרנט וליהנות מהמגוון הרחב של משחקים, כמו גם מגוון מדהים של וידאו. בנוסף, כל ילד יכול לתקשר עם / חבריה להשתתף בSpellz נלחם ולבצע משימות שונות. שחקנים יכולים גם לזכות בנקודות, אשר ניתן להשתמש בי לקנות במשחק Woozworld פריטים שונים.

הורים לא צריכים לדאוג לביטחונם של ילדיהם, כי המשחק הוא בטוח לחלוטין לנפשו של הילד.

אם השחקנים מנויים לWoozworld באינטרנט , הם ייהנו מיתרונות אפילו יותר. האוניברסיטה היא המטבע, המשמש באופן בלעדי על ידי מנויי Woozworld באינטרנט . בנוסף, הם יוצעו גישה לאביזרי אופנה ופריטי לבוש, שבו הם יכולים להשתמש בו כדי לשפר את המראה של הדמויות שלהם. יש לי מנויים הזדמנות ייחודית כדי לנצל את היתרון של מוסדות להשכלה גבוהים שניתנו להם בכל שבוע!

אתה Woozworld לשחק ולהבין את המשחק מאפשר לכל חבר לפתח העולם שלהם באמצעות הדמיון שלך. שחקנים יכולים גם להחליט אם הם מעוניינים בשיתוף פעולה עם חברים ותושבי Woozworld אחרים באינטרנט . החלטה לשים את הדלת ודרך ההפצה של המטרה הספציפית שלהם, יש לי שחקנים את ההזדמנות ליצור עולמות משלהם בדיוק כפי שהם רוצים.

, עליך לאפשר לילד לגלות את היצירתיות שלו כדי ליצור עולם ייחודי Woozworld באינטרנט . Woozworld מתמקד במציע את השירותים הטובים ביותר לחבריה, כך לא יהיו פונקציות מזיקות במשחק. הילד שלך צריך לנסות ואתה תראה שהוא / היא תשחק זמן Woozworld!

בWoozworld באינטרנט כל ילד יכול ליצור ולהתאים אישית את האופי שלו / שלה עם אבזרים ולשנות את העולם, הצבעה על הדמות הטובה ביותר, & nbsp; לשחק ולהציג מאות משחקים ו וידאו (באתר), כדי להתחיל את הקרב עם השחקנים וחברים אחרים, לקחת את העולם בסערה ולהשלים משימות מגוונות, להרוויח אוניברסיטה ולקנות את החפצים מעורבים במחבר Woozworld האנימציה.

& nbsp;

בWoozworld באינטרנט כל שחקן יכול ליצור עולם המבוסס על דמיונו ולבחור אם הוא או היא רוצה לחלוק אותו עם החברים שלהם ותושבים אחרים של המשחק Woozworld!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more