סימניות

WolfTeam

שמות חלופיים: Wolven להזמין

כיתת Wolfteam וולף - זה מרובה המקורי באינטרנט יורה בגוף הראשון נוצר ב3D. המשחק הזה הוא חינם לחלוטין, דורש רק חשבון. בין באינטרנט & nbsp; מיני כל משחקים, יש לא כל כך מעט MMOFPS, הכיתה של וולף ולשחק אחד מהם. עצם שמו של Wolfteam וולף כיתה אומר לנו מה סגנון של משחק נוצר. זה מבדיל אותו מיורים מקוונים הרבים אחרים עלילה מקורית למדי של המשחקים ברשת והתכונות שלו. בסיפור, יש מספר אנשים שיכולים ביהפכו לזאבים ובחזרה, שמירה על הנפש והחברותיות אנושית. האנשים האלה, והוקם כיתת וולף.

ובתחפושות וlaquo שינוי; וולפמן וraquo; שחקן (צוות) נותן מרחב לפעולות לחימה, כי כשכגון הזדמנויות שיש לו הרבה יותר אפשרויות בבניית אסטרטגיה של לוחמה. זה הופך את המשחק המקוון כיתת Wolfteam וולף היא מאוד מעניינת, כי, מצד האחד, ארסנל גדול מספיק של נשק המסופק על ידי & laquo; בצד וraquo האנושיים; דמות, מאפשרת התקפות מרחוק. מצד השני, verfolfa יתרון בכוח, מהירות ומיומנות, בניגוד לפעולה ממרחק בטוח. בין היתר מסווה זאב מאפשרת האופי לטפס על הקירות. יש אנשי-זאב מגוון, כל אחד מהם יש מאפיינים משלה: זאב קרח, שומר, בצל, Berserker, וכו '..

כמובן, הרבה תשומת לב במשחק הזה באינטרנט שילם לארסנל של הדמות של כלי נשק. כפי שכבר הוזכר, הנשק יכול לשמש רק אם אתה נמצא בצורה אנושית. זרוע במינימום אפשרי (וצורך) בתחילת כיתת Wolfteam וולף משחק, למטרה זו תהיה לך כמות מסוימת של זהב. במהלך המשחק, ביצוע מגוון רחב של משימות קרב וקרנות כרייה וכך, ניתן לרכוש את הנשק, כמו גם במשחק ולקבל את זה כפרס. נשק תקיפה שונים, נע נשק, אקדחים ורימונים שאתה יכול לקבל ולבחור אחד שתתאים לטעם שלך. סוגים מסוימים של נשק אתה יכול אפילו לשנות, לשפר את הפרמטרים שלו. גם לשים לב לדברים שמוסיפים כוח של הדמות Wolfteam וולף כיתה: התרמילים, קעקוע, הפריטים של ציוד.

כדי להתחיל לשחק את המשחק באינטרנט, אתה צריך להירשם. הצטרפות במשחק חולית וולף היא כדלקמן. בדף של המשחק לחץ הרשמה חינם. לאחר אישור שתציין נתונים (הורדת משחקים, והרישום הוא בחינם), בצע את ההוראות המופיעות על המסך כדי להתחיל את המשחק ולהתחיל לשחק Wolfteam בשביל כיף.

הולכים למשחק, תצטרך לבחור את האזור והאזור, להיכנס לשיחה. Callsign - הוא השם שלך בכיתת Wolfteam וולף משחק המקוון. זכור כי חשבון אחד יכול מתאים לרק שיחה אחת. זה לא דורש רישום. עכשיו זה הזמן להצטרף לצוות השחקנים של הבחירה שלך.

המהות של כיתת Wolfteam וולף משחק מקוונת היא שתי קבוצות יריבה של שחקנים. ישנם כמה מצבים מעניינים של משחק: & laquo; המוות משחק & raquo; - משחק על ההרס של המספר המרבי של שחקנים של הקבוצה היריבה בתקופה מוגבלת של זמן. מצב זה הוא סוג של, למשל, אתה יכול להגדיר מגבלה על הנשק המשמש במאבק. מצב & laquo; Destroyer & raquo; - צמחים אחת צוות פצצה במקום מיועד, שני & ndash; הוא מנסה להימנע מכך או לנטרל אותו. במקרים שונים, את המשחק אפשר לשחקנים את הפיכתו של העם או זאבים. & Nbsp;

וlaquo; כובש וraquo; יש לו שלושה מצבים שונים, אבל לכולם יש את אותה מטרה & ndash; כדי ללכוד את המספר הגדול ביותר של בסיסים קבועים, בזמן מוגבל.

אז לשחק כיתת וולף יהיה מעניין אוהדים של היורים מקוונים הדינמיים. המשחק כולל גרפיקת 3D באיכות גבוהה, מגוון עצום של כלי נשק, משפר לאורך כל המשחק, הגרסאות השונות של הלחימה, ורק הנפש והאומץ שלך כדי לעזור לשחק ולשרוד בקרב קטלני שבמשחק הזה באינטרנט בשפע. & Nbsp;

התחל לשחק עכשיו ואתה לא תצטער!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more