סימניות

העולם השני אשף האינטרנט

שמות חלופיים: משחק העולם השני אשף

W במשחק מקוון אני zards העולם & nbsp; ויוטה; ויוטה; & nbsp; & ndash; חופשי דפדפן מבוסס משחק התפקידים, תוכל ללמוד ולשלוט בי העולם הקסום החדש. זה הוא המשכו של כבר ידוע והפופולרי MMOR PG & nbsp; & Ldquo; W אני zards rdquo העולם ו;. במשך שלוש שנים, כפי שכבר מבעבעים מאבק בין הצבאות של הכוחות האפלים והקוסמים אור. במהלך תקופה זו, רב הצליחו להשיג בהיר, קשה לכבוש את עולמם. היישוב הקטן שלהם הפך לעיר Aradon עצומה וחזקה הנשלטת על ידי רוח טובה. מואר הצליח להדוף Zaorn העתיק להחיות Dorikan, & nbsp; ולהקים Elair (בית ספר לקוסמים מתנדב). עם זאת, האפל לא הולך להשלים עם האובדן של כוח. לא ידוע על ידי מה שמפרט וטכסים, אבל האפל מצליח למצוא את הדרך לאחרת מישור האסטרלי קוסמים העולם. עולם בתולה יפה זה לא קבע אשף רגל, ורע הוא כבר כאן. על פי התכנית של העולם האפל & nbsp; ויוטה; ויוטה; & nbsp; יהיה קרש הקפיצה לצבאו. אבל, למרבה המזל, לא שמו לב בהירה פעולות אלה. הקוסמים החזקים ביותר, על ידי מאמץ בלתי נתפס, למצוא גישה לעולם & nbsp; ויוטה; ויוטה; . משחק W אני & nbsp עולם zards; ויוטה; ויוטה; קו & ndash; זה מאבק בין החושך והאור בעולם החדש. עולם-אגדה מדהימה מורכבת מחלומות, הוכתרה על ידי טירות מלכותיות ויצורים אגדיים מאוכלסים. & Nbsp; & nbsp; & nbsp;

כדי להתחיל עם תצטרך רישום בעולם המשחק של האשפים & nbsp; ויוטה; ויוטה; . W אני zards העולם & nbsp; והיוטה; והיוטה; רישום הוא כדלקמן: נכנס לשם המשחק ולבוא עם סיסמא. אם אתה רוצה להירשם לניוזלטר של המשחק, הקוסמים עולם הרשמה ויוטה; ויוטה; & nbsp; נותן לך את ההזדמנות. כדי לעשות זאת בדואר אלקטרוני שורת הקלט המתאימה. אחרי זה, לחץ על לחצן & nbsp; הרשמה . עכשיו שיש לך לשלב השני של רישום. רישום במשחק W אני zards העולם & nbsp; ויוטה; ויוטה; & nbsp; [2 ] נוסף כולל את הפעולה הבאה:

- הזן את הכינוי שלך,

- הזן את הסיסמה של W אני zards עולם ויוטה; (כמובן, אם זה היה לך)

- בחר גזע של הדמות הראשית (במסגרת בחלק התחתון של המאפיינים המיוחדים של דמות זו מוצגת);

- מציין את הרצפה;

- חשב עד צופנים;

- להיכנס הדואר האלקטרוני שלך;

- מציג את תאריך לידה.

בעיתונות הסוף & nbsp; חשבון . הרשם W אני zards העולם & nbsp; ויוטה; ויוטה; עבר, ואתה יכול לשחק את המשחק של העולם אשפים & nbsp; ויוטה; ויוטה; & nbsp; קו.

זה זמן לשקול את יצורים פנטסטיים, שבו תוכל להציג את W אני zards העולם & nbsp; ויוטה; ויוטה; & nbsp; משחק מקוון. דמויות נקראות יחידות. העולם волшебников ΙΙ online имеет גזעים יחידות כגון: אלף, גמדים, שדונים, בני אדם, אורקים, טרולים. ניתן למצוא את המאפיינים של כל אחד מהם בכללי המשחק. הדמות הראשית, שבו אתה בוחר גם בעת הרשמה, ניתן לחייג המפלגה שלך. בתחילת המשחק הוא חופשי & nbsp; לקחת ניתוק של שתי יחידות. כדי להגדיל את הניתוק, ואז אתה צריך לשלם מטבעות לכל יחידה נוספת המועסקות. אתה יכול, כמובן, לפטור את לוחם neponravivshegosya, אבל יוחזר רק מחצית הסכום שאתה בילה להעסיקו. ניתן לצבור מטבעות על ידי מנצח את הקרב.

ובכן, הדמויות מיינו ואתה, כמובן, נשאלת שאלת נשק. זה לא יכול, הגיבורים שלנו להילחם בידיים שלהם! עולם משחק המקוון של האשפים & nbsp; והיוטה; ויוטה; & nbsp; מאפשר לכל חייל לקחת בנשק קרב & Nbsp; מגן, קמע ושתי מגילות. קוסם יכול לקחת את המגן, קמע ושישה ספרים. כל גזע מסתמך הנשק שלך. זה, למשל, גובלינים & ndash; סכינים, חרבות; לבנים ליליים & ndash; קשתות וקשתות, וכן הלאה. n. יש לי נשק פרמטרים שלהם. כלומר, הגנה מוגברת השפעה, קסם אש, משקל, מחיר. יש גם מגוון רחב של לוחות. הם יכולים להיות עשויים מעץ, ברזל, ברונזה, וכן הלאה. ד. אתה יכול לשחק את המשחק באינטרנט W אני zards העולם & nbsp; ויוטה; ויוטה; מהאחיזה של פריטי גביע (מפלצות מגן, מקל קסמים). אגב, אל תשכחו שאחרי כל חימוש קרב משוחק על ידי 1%. אז דברים מהעת לעת זקוקים לתיקון.

עכשיו שאנחנו כבר עסקנו בנשק, אתה יכול להיכנס בבטחה לזירת הקרב. במשחק יש כמה סוגים של קרבות. הכשרה זו להילחם קרב וקרב כדי להשלים נצחון. לשחק W אני zards העולם & nbsp; ויוטה; ויוטה; & nbsp; הוא הכרחי, התבוננות זהירות pridelnyh. זכור כי, גם למרות הערנות של המאבטחים, העיר יכולה לחדור מפלצות. להיות מוכן להילחם בכל עת, כי יצורים מרושעים וערמומיים אלה יכולים לתקוף אותך בכל מקום.

אתה כנראה כבר חשב לשחק משחק W אני zards העולם & nbsp; ויוטה; ויוטה ; & nbsp; באינטרנט יהיה משעמם ואין שום דבר מלבד המאבק האינסופי. אני ממהר להבטיח לך שזה לא כל כך! עולם הקוסמים & nbsp; ויוטה; ויוטה; & nbsp; לשחק הרבה כיף. המשחק הוא לא מונוטוני! אתה יכול למצוא הרבה פעילויות מעניינות. אתה יכול ליצור חמולות (תנאים ליישום הוא הכותרת של ברון או גבוה יותר) שלך או להצטרף קיימים. האם אתה מכה את החץ של קופידון ואתה רוצה להתחתן? המשחק מספק אפשרות כזו. טכס הנישואין נערך שרים של הבית. או שאולי אתה רוצה לשפר את המצב הכלכלי שלך. אין בעיה! אתה יכול ללכת לעבודה בשירות השלום. בחר באחת מהמשרות הפנויות הזמינות ועוד! רציתי רק לעשות נחמד מישהו? מהן הבעיות? המשחק מאפשר לשחקנים מתנות חליפין. אגב, אל תשכחו גם על דבר כמחויבות מדד לשלום כזה. אני מציע לך לעקוב אחרי IPM, כי אתה רוצה לקבל קידום חודשי מעירייה? לא מספיק הרפתקה? אני רוצה יותר אדרנלין? אז אתה הולך במסע. אזור זה בפאתי העיר מאוכלסת בצפיפות על ידי מפלצות. כשנלחם, אתה מרוויח אוצרות הנוספות, אז אתה יכול לחזור בשלום לעיר דרך פורטל קסום.

ובכן? אני מקווה שעכשיו אתה מבין שאתה משתעמם פשוט אין לי. כדי להירשם עצמם לוודא שW אני zards העולם & nbsp; ויוטה; ויוטה; & Nbsp; לשחק מאוד מעניין ומרגש. תוכל לחוות מגוון תוסס ומגוונת של רגשות בעולם הקסום הזה! ואכן, הודות למשחק אתה לא רק ליהנות מההרפתקה ומרגיש כמו מנהיג צבאי אמיתי ואסטרטג. לאמן את הצבא שלך מיומנויות צבאיות, ולנהל מעללים! אנחנו יכולים רק לאחל מזל טוב בהשגת המטרות שלך! להיות במצב רוח טובה! & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more