סימניות

עולם אשף

שמות חלופיים: העולם של קוסמים

הקוסמים העולם מקוון & ndash; הוא מבוסס דפדפן מקוון חינם משחק התפקידים בסגנון פנטזיה. הוא מציע קרב מרגש, מסתער טירות, משימות ומשימה מרגשת.

ניתן להתקין את משחק לקוח, אשר נועד להפחית את התנועה ופעולה יציבה (מומלצת למשתמשים חיוג ו- GPRS). המשחק הוא מותאם לדפדפנים Internet Explorer, Firefox, Opera ו- Chrome. דפדפנים אחרים - לא מומלצים! הם משחקים עשויים שלא לפעול בצורה נכונה.

דרישות מומלצים:

- חיבור מהיר לאינטרנט

- 1GB זיכרון;

- רמת המעבד לא נמוכה מCore 2 Duo של אינטל;

- Plug-in Adobe Flash Player גרסת 10 ומעלה.

כדי להתחיל את המשחק להירשם קוסמים העולם: לחיצה על & laquo; הרשמה & raquo;, בתיבת הדו-שיח, בחר במירוץ לגיבור שלו. בין ראס הוצע לך בחירה: (ניתן למצוא תיאור מפורט של כל גזע באתר האנציקלופדיה) טרול, אורק, גמד, אדם, שדון וגובלין. לאחר מכן, בחר לך את הרצפה, להוסיף, ניק (שם) הדואר אלקטרוני, ואמר קוד. אתה מקבל את ההסכם עם כללי המשחק, ולוחץ על & laquo; raquo עד &;. זה כל מה שבמשחק הרשמה קוסמים העולם מעל. האם אתה במשחק!

אם אתה רוצה לשנות את הגזע שלך, אפשר לעשות את זה רק פעם אחת, ובמצבים מסוימים. לכל גזע המאפיינים העיקריים שלה: חיים, חוזק וקסם. & Nbsp;

במשחק מקוון הקוסמים העולם מציע משימות רבות (משימות קטנות וגדולות מסיביים משימות, חיפוש וlaquo; עמק דרקונים וraquo; & hellip;), נסיעות, קרבות וטורנירים שונים, מסתער טירות ועף על מטאטא, גם, הרומנטיים ביותר לצפות חתונה טכס. אתה תיפגש עם הסירנות, דרקונים, ההרפיות ודמויות צבעוניות באותה מידה אחרות & hellip;

משחק מקוון הקוסמים העולם עשיר במגילות שונות קסם ושיקויים המסייעים להילחם. המון תכשיטים, שריון, נשק, קמעות, גבישי קסם - כל הדברים האלה נותנים תכונות נוספות לדמות שלך.

החל לשחק הקוסמים העולם, אתם מוזמנים לעבור הכשרת מאבק בזירה, לאחר שאתה יכול להתחיל לפתח את הדמות שלך. כדי להגדיל את הרמה של הדמות שאתה צריך כסף. בשלב הראשון, אתה יכול להרוויח כסף בקרבות בזירה על ידי ציד מפלצות או השלימו משימות מסעות יומנו של הישג.

להיות בעיר & ndash הקסום; Elair, תוכל להיות מאומן בבית הספר של קוסמים ולוחמים, שבו תוכל ללמוד כל מיני קסמים. לאחר האימון, אתה תלך לאחת הערים המדהימות של עולם פנטסטי: Zaorn, Dorikan או Aradorn שבו אתה מראה את כל מה שלמדת. בנוסף לערים אלו במשחק יש ערים כמו מכולות וViera.

עולם במשחק מקוון של קוסמים יש הרבה יצורים מסוכנים: Wild דרקונים לחימה שלג, היסודות, הרפיות, אנשי-זאב, גורגונה, רוחות רפאים, סלמנדרת ענק, סירנות, גולם, אפל הארפיה, שדים של כאוס. & Hellip; בנוסף ליצורים האלה ביבר עדיין מחזיק הרבה מפלצות שונות.

לשחק את המשחק באינטרנט קוסמים העולם, אתה תהיה צופה שינויים במזג האוויר, ש& nbsp; להשפיע התחלק של קוסמים. לדוגמא: העליות וירידות סערת קסם אש קסם אוויר, עליות קסם מים גשם ויורד אש קסם, עליות וירידות ערפל קסם קסם אוויר של כדור הארץ, עליית חום ומפחית עליות מיזוג שלג אש קסם מים קסם קסם ויורד אש קסם.

משחק המכשפים העולם & nbsp; יש באינטרנט מגוון עצום של בנייני עיר ויש לו כל בניין את מטרתו. & Nbsp;

כדי שתוכל לשחק את משחק המכשפים העולם מקוון, אתה יכול להצטרף לאחד אגודה: אגודה Troopers אגודה מאסטרס. יש משחק כותרים שונים, ואת הנוכחות של חמולות ובריתות נותנת לך הזדמנות גדולה. אז הקוסמים העולם & nbsp; יהיה מעניין לשחק.

הלחימה במשחק יכולה להיות גם אדם והמוני. לקרבות בודדים: דו קרב, קרב עם הרוח, צל אגרוף, דו קרב בלי דברים, תגרה, ולהילחם קרב טורניר וlaquo; מארב & raquo;. על ידי מסה: כאוס, כאוס בלי כאוס פרס דברים, בין גזעים, קבוצה, שבט, דו קרב כפול בין הערים, קרבות בין האור והחושך, כמו גם נלחם קופידון.

הכלכלה של עולם הקוסמים בנוי על מטבע מקומי - "מטבעות" (WWM - כסף עולם קוסמים).

אפשר לשחק בצד של הכוחות האפלים, לתקופה של שבוע 1. & Nbsp;

באופן כללי, להיות כיף, ללכת לקוסמי עולם & nbsp; רישום ולהצטרף למשחק! & Nbsp;

 

רישום מקוון אשף העולם