סימניות

רוח של מזל

שמות חלופיים: רוח של מזל

משחק הזה אתה צריך לשחק בשם הימאי שרוצה לזכות בעליונות על כל הימים. מלבדך ברוח משחק של מזל מקוון משתוקקים זה להקות האחרות ביותר & nbsp; וארגונים.

רוח של משחק מזל שאתה יכול לשחק בחינם, על ידי הורדה למחשב שלך, הלקוח המשחק.

רוח משחק של מזל אתה יכול לשחק את הסוגים הבאים של ספינות:

 1. באסיה.
 2. באיים הקריביים.
 3. הים התיכון.

לכלי הרכב באסיה כוללים:

 1. Kobukson & ndash; היא ספינת המלחמה אסיה המפורסמת ביותר. & Nbsp;
 2. קטמרן הוא כלי כפול קטן שהופיע באיי פולינזי.
 3. Quee שירים & ndash; ספינה קוריאנית מפורסמת זה.
 4. פיראטים זבל & ndash; ספינה מסורתית למבקשי הון אסיה.

כדי כלי הקריביים כוללים:

 1. בארסה הוא ספינות הקריביים ספינה מתחילות. זהו אחד מכלי הרכב הקלים ביותר במשחק, וזה סירה טובה מאוד ללמוד את היסודות של לחימה בים.
 2. המבריח Schooner & ndash; מפרשית קטנה, המיועדת לריצות מהירות וקצרות, פרופיל נמוך עם מפרשים מקופלים ועמידות טובה. באופן עקבי ספינה טובה תחת רוחות שליליות. עם תזוזה של כ -90 טונות שלו יכול להגיע להפלגה במהירות גבוהה במשך זמן רב.
 3. ברמודה & ndash; כלי זה, אשר לעתים קרובות מתרחש בקרב מחפשי צעירים הון וחולדות ימיות פרופיל נמוך במים של האיים הקאריביים. יציב תחת רוחות שליליות. מפרשית רזה ו להחליק ברמודה יכולה להגיע למהירות המרבית בזמן קצר מאוד.
 4. מלחמה פרטית - ספינה גדולה שתוכננה במיוחד עבור ספינות התביעה וסוחר. חיל בגלל כוחם מיועד למהירות וחימוש. בדרך כלל הוא מיועד למרחק קטן ולהסתמך על השחקנים שלו להאיץ בזמן קצר. ספינה זו יכולה לבצע כל משימה, עם הפסדים קטנים.
ספינות

כדי Sredizemeomorskim כוללות:

 1. Polacca & ndash; היא ספינה צדדי. בזה יש משוטים ומפרשים כמשולשים ומרובע, שזה טוב מאוד לרוחות החיוביות ושליליות. יכול לשחות במים רדודים.
 2. Balancella & ndash; זה סירת דיג גדולה. יש לה סך של 4 תותחים קטנים על לוח. & Nbsp;
 3. קסבק & ndash; זה העיצוב הנפוץ ביותר של הספינה, אשר משמשת את שודדי ים הברברים בים התיכון במאות XVII-XVIII. לוח נמוך הספינה עשתה את זה יעד קשה לספינות גדולות. איפור תמרון קיצוני קסבק הוא אפשרות טובה מאוד לטקטיקות ומתגנבים לאויב.
 4. ספינות קרב & ndash; כלי זה, אשר מחולק ל 4 שיעורים. יש יופי זה איזון כמעט מושלם בין כוח אש, קשיחות ואפשרויות של תנועה. על סיפונה של 60 הרובים בשתי חפיסות אקדח. עם מבנה חזק ושמלה הדוקה.

לשחק רוח של LuckVy להיות באזורים שונים במפות שונות. תשומת הלב שלך תינתן שישה אזורים.

התחל רוח משחק של מזל חופשי לשחק עם החברים שלך. הם הרבה יותר מעניינים וזמן עובר מהר מאוד.

רוח של מזל מקוון & ndash; זה משחק אמיתי, זה בהחלט אתה תאהב את זה!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more