סימניות

הרובים Wild

שמות חלופיים: הנס Wild

במשחק מקוון הרובים Wild מזמינים אתכם ללכת לערבה רחוקה במקסיקו, בו תוכל למצוא קרב חם לארץ העשירה ופורה. מה לבחור & ndash; מקטרת שלום או גרזן, להחליט עכשיו!

משחק מקוון הרובים Wild שייך לז'אנר של משחקי ארקייד (פעולה / Arcade), כהוא מושגית דומה מאוד לצעצועים למכונות הימורים. ובכל זאת, כאן יש בידור, עלילות, דמויות ומשאבים & ndash; בקיצור, כל מה שהופך אותו למשחק מחשב במלוא מובן המילה. למרבה הצער, שרובים פרוע באינטרנט לא יהפכו לרוסים, אלא על ידי ofsayte, ארה"ב המדינה, אתה יהיה זמין עבור הגרסה האנגלית - תאמינו לי, זה קל מאוד להבין.

בנוגע לדרישות המערכת, יש אפשריים & ndash מינימום; לשחק רובים Wild יתאים אפילו מחשב במשרד וכל דפדפן.
במשחק הרשמה & nbsp; זה מסובך אלא אם כן טופס אנגלית למלא, אבל אנחנו בהדרגה לאורך מבט.

ובכן, רישום & nbsp; Wild Guns & nbsp; זה מתחיל עם אפשרויות וlaquo; להירשם עכשיו בחינם וraquo; - לפני שאתה למלא את השדות: שם (שם משתמש), סיסמא (סיסמא), ודואר אלקטרוני. בנוסף, אתה צריך לבחור את השרת שבו תוכל לשחק את המשחק & nbsp; Wild רובים באינטרנט. שרתים שלוש & ndash; עמק מוות, לכידה וגבעה המערבית רובים. זה גם שלוש כיתות של תווים שבוחרים כאן & ndash; בוקרים, אינדיאנים ומקסיקנים.

הבוקרים מעמד רב ביותר, הם המגינים (מרוב וחזק) ועוזרים בהפקת משאבים.

מקסיקנים & ndash; רוב הכיתה מאוזנת, חזקה בהגנה ובביטחון.

אינדיאנים & ndash; תוקפים כיתה, & nbsp; חזק בהתקפות שלהם, אבל לביטחון ולא חלש.

לאחר השרת שנבחר ואת מעמדו של הגיבור, עכשיו יש צורך לאמץ את הכללים ואת הסכם משתמשים על מה שבאמת ברישום המקוון הרובים הפרוע וקצוות.


לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; רובים פרוע, אתה מתחיל מייד, אין אופי אמיתי של תהליך individualization (בשל הז'אנר זה נסלח). ובכן, הצעד הבא שלך הוא לחפש את הכפר שבו אתה obosnuete. יש בין הערבה, אתה יכול לבחור כל כפר ומתחיל לצייד אותו, כדי להפוך לבסיס משגשג ובלתי חדיר. כמובן, בשביל זה אתה צריך משאבים. קבל אותם לא קשה & ndash; הם הנופים סביבך & ndash; עצים ביער, במכרה הברזל בחימר הקרקע. גם אתה יכול לגדל תירס כדי למכור או תמורה למשאבים אחרים. כמה התיישבו, אתה יכול ללכת לחקור את הסביבה, על כביש איסוף חפצים יקרי ערך והמעניינים עבור עצמם. לפקוח עין על הסביבה עלול אתה אוהב את המראה שיש לך התנחלויות אחרות, ואתה רוצה להרחיב על אזור השפעה שלהם.


לשחק משחק של & nbsp; רובים פראיים באינטרנט, אתה לא יהיה בלי הכוחות שלה כדי ליצור אותו יצטרך לשכור חיילים. שכירה להם ללכת לבית המרזח, וכמובן, לקחת את מטבעות זהב. אגב, על הכסף. קבל את הזהב לא יהיה קל, אתה צריך לנסות את מזלם בGoldfields. אמנם, אם יש לך מזל עם הקציר, אז אתה יכול לעשות כסף על ידי מכירת תבואה. & Nbsp;
לאחר שהקבוצה הצליחה לאסוף שכירי חרב במחזה הרובים הפרוע הופך להיות אפילו יותר מעניין & ndash; ירי בלתי פוסק, יריבים עיקשים והרבה אבק שריפה בצלוחיות.


משחק מקוון רובים הפרוע שבו יש לך הזדמנות מצוינת להרגיש קאובוי אמיץ, לחוות את האווירה של מערבונים וכל קשורים בה. להגן על הטריטוריה שלך מפני הגזלנים האגרסיביים, לפתח תשתית שלהם, לעשות שלום עם הסובבים אתכם שבטים, או להיפך, להיות פעיל ולהגדיל את בעלותם. באופן כללי, להאיר צינור של שלום או לקבור את הגרזן - זה תלוי בך!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more