סימניות

Webracing

שמות חלופיים: ראסינג הוירטואלי

Webracing מקוון & ndash; המשחק הזה מבוסס דפדפן המקוון שמכניס אותך בעולם הווירטואלי של מירוץ. אם אתה חובב של מהירות ונצחונות, אם אתם רגילים להיות ראשון על המסלול ולא מפחדים מהסכנות מעבר לפינה & ndash; אז העולם הזה בשבילך!

אז, כדי להתחיל את המשחק, תצטרך לעבור Webracing רישום מקוון: בחלון שנפתח, הזן את הדואר אלקטרוני (כניסה) וסיסמא, מלא את הנתונים הדרושים, וכי הרישום שלך הוא Webracing מלא. אתה יכול להתחיל את המשחק!

בתחילת תצטרך לבחור ממכונית רגיל: פיאט פונטו או פולקסווגן גולף. בעתיד, המירוץ, אתה יכול להרשות לעצמו לקנות מריצה בפתאומיות, כדי לשדרג ורב hellip יותר ו;

עכשיו, בואו נעבור ליצירת הדמות שלך במשחק המקוון Webracing: לאחר הרישום תצטרכו לבוא עם האופי שם vashomu ולבחור גלגולו. יהיה עליך להפיץ 20 מיומנות נקודות בחינם הדמות שלך, תלוי מה אתה רוצה שזה & ndash; רוכב גרור או מירוץ מעגל מקצוען. הנהג שלך במשחק מקוון Webracing, יש ארבעה פרמטרים עיקריים הם: טכני, התמדה, ידידותי ותגובה. Webracing משחק מקוון, יש חמישה סוגים של שדרוגים עבור הדמות שלך (נהג) & ndash; סוג אחד לכל פרמטר ואחד שמסתובב פעם אחת את כל הפרמטרים. על ידי רכישת שדרוגים, הנהג שלך עשוי להיות הטייס הטוב ביותר בגזעים!

כדי שתוכל לשחק Webracing משחק המקוון האחר מאשר הדמות הראשית שלך (הנהג), אתה יכול לשכור שתי נוספים.

עכשיו בואו נסתכל על המצב עם המכונית שלך: אחרי שאתה יהיה מכונית פחות או יותר הגונה למירוץ, זה יהיה אפשרי לשדרג. על המכונית שלך, אתה יכול להגדיר את מקסימום של 14 פריטים! בהתאם לשדרג את המכונית, המפרט הטכני המשופר שלך שלך.

לשחק Webracing תהיה יותר כיף קנייה ומכירה של המכונית שלך (ייתכן שיש לך יותר ממכונית אחת! ), תיקון ולכוון אותם. כל זה יכול להיעשות במוסך שלך. חשוב! במוסך שלך ממוקמת רק ארבע מכוניות (לא כולל פעיל), אבל אתה עדיין יכול לקנות שטח נוסף בhellip המוסך &;

לשחק את המשחק באינטרנט Webracing, תוכל ליצור או להצטרף למועדון הקיים.

כל מועדונים במשחק, מחולקים ברמה והמיומנות: מתחילים, חובבים, המקצוענים ואלופים. & Nbsp;

חברים & ndash; זה מועדון ברמה 1-3

אוהדים & ndash; זה מועדון ברמה 4-6

Pro & ndash; זה מועדון ברמה 7-9

אלופות & ndash; זה מועדון ברמה של 10-12

גיוס ומועדונים מובילים, הוא ניצחו על ידי המשתתפים של המועדון!

Webracing המשחק, כל חברי המועדון מחולקים לכמה דרגה: ארגונית מועדון (הוא מארגן מועדון), עוזר ארגונית (זה וlaquo; יד ימין & raquo; ארגונית), חבר במועדון (השחקנים הראשיים של המועדון) ודרגה כגון תקופת הניסיון (שחקן פוטנציאלי של המועדון, הוא מסתכל על המבנה של המועדון לפעולה & ndash נוספים; להיות כאן או לא).

בWebracing משחק המקוון, הדמות שלך יכולה להיות עבודה, זה יכול להיות קל, בינוני או קשה. העבודה פשוטה, סיכוי פחות שהדמות שלך תפוטר, אבל המשכורת המתאימה לעבודה כזו. היכולת להשיג עבודה יש ​​לך זמן 1 רק ב -24 שעות. כל & nbsp; יש העבודה לטווח של ביצועים שלה. בתום התקופה, הדמות שלך מקבלת את כל הכסף. אגב, על הכסף!

במשחק Webracing מקוון יש מטבע משחק משלו:

WR & ndash; מטבע כסף זה משחק (הם יכולים להרוויח על ידי ביצוע עבודה פשוטה או זכייה במירוץ);

GXP & ndash; זה מטבע משותף (המטבע אתה יכול לקנות פריטים בלעדיים לכוונון מכונית, שדרוגים לנהג עם ביצועים משופרים ופריטים מהודרים יותר סינדיקט);

בנזין - הוא יצטרך להשתתף במרוץ (1 המירוץ וlaquo; הוא & raquo; בנזין 20%, צברו 100% בדיוק 1 שעה).

במשחק Webracing, ייתכן רוצה יצירת והשתתפות במירוץ כבר יצר, בנוסף, אתה יכול לפעול לא רק כרוכב, אבל כצופה בלבד.

לסיכום, אני אגיד את זה, יש עדיין מבנה כסינדיקט (שהוא מייצג הבסיסים בגזעים רבים) כגון. איתו ועם כל האחרים, תוכל לפגוש אותך, אחרי שאתה נרשם בWebracing המשחק. בהצלחה לך!

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more