סימניות

WARSTORY

שמות חלופיים: אינטרנט Warstory להציג

חברת המפתחים של צעצועי מחשב מקוונים BigPoint מוכרים לכל האוהדים של סוג זה של בידור עבור רבים מוצלחים ומתוכנן היטב. מסיבה זו, את הפלט של כל המשחקים החדשים מהחברה נתפס על ידי שחקנים כאירוע משמעותי.

כנ"ל לגבי משחקי WARSTORY מקוון, אשר לוקח שחקנים בתקופת מלחמת העולם השני, ומציע לעמוד בצד של בעלות הברית, האמריקנים או ברית המועצות, ולהחזיק את הקרבות המכריעים באירופה והעיניים שלהם כדי לראות את נפילת הנאצית בברלין. בWARSTORY זה משחק המקוון הבין בהיר וצבעוני רגילים, ולכן לשחק WARSTORY המקוון המשחק יהיה מעניין לא רק לאוהדים של קרבות היסטוריים, אלא גם כל האוהדים של קבוצה במשחקים מקוונת.

הרשם WARSTORY המשחק הבין נוהגים פשוט ואינטואיטיבי, כמו בכל המשחקים האחרים של BigRoint. אתה צריך לבחור כינוי (השם שתמשיך להשתמש במשחק), סיסמא כדי להיכנס לחשבון שלך ולציין את כתובת דואר אלקטרוני, אשר תישלח אישור על רישום ואשר מעת לעת תישלח חדשות המשחקים האחרונות.

הרשמה WARSTORY ייקח לך רק כמה דקות, ואם תיקחו בחשבון שכדי לשחק WARSTORY לא צריך להוריד ולהתקין לקוח מיוחד (משחק דפדפן לחלוטין), אתה יכול כמעט מייד להתחיל לשחק WARSTORY. עם זאת, אם אתה רושם ברשת החברתית פייסבוק, רישום WARSTORY יתקיים עבורך על ידי לחיצה על כפתור & ndash אחד; הזדמנות נעימה זה להכין את שחקניו למפתחים של משחקים מקוונים.

לאחר הרשמה, תוכל לבחור אילו של המדינות שיהיה משחק. הבחירה מיוצגת על ידי הצבא האדום וצבא הברית. המטרה שלך & ndash; לבלות את הקרב האחרון נגד הרייך השלישי, משחק מקוון WARSTORY מכיל יותר מ -50 קרבות היסטוריים אמיתיים לחלוטין לנצחון וזה חשוב מאוד לשימוש בטקטיקות צבאיות ואסטרטגיה ותיאום ברור של בעלי ברית תנועות. עם חברים לא תהיה לך בעיות - משחק מקוון WARSTORY הוא מאוד פופולרי ומספר אנשים שמוכנים לשחק את המשחק באינטרנט עשרות WARSTORY אלפים.

התכונה מעניינת של המשחק הוא השימוש בטכנולוגיה, בנוסף ליחידות ויחידות של מה שנקרא & laquo סטנדרטי; דמויות & raquo; - יחידות מיוחדות, יש יכולות ייחודיות באמת לא זמינות ליחידות אחרות, ושהתנהגותם בשדה הקרב יכול להיות השפעה מכרעת על תוצאותיה. כך לכל ההישגים בעולם המשחק, אתה תהיה בעידוד מדליות מיוחדות, אבל WARSTORY משחק מאוד באינטרנט הוא חשבון קפדן של כל הדמויות הפכו מפורסם ומדי פעם נתתי להם מגוון של בונוסים, בנוסף להכרה ומוניטין בקרב שחקנים אחרים.

המשימות שתוכלו לבצע במשחק, חשבו בזהירות החוצה ומגוונים. על המעבר של המשרות בודדות ייתכן שיצטרך לבלות שעות רבות, אבל באותה התקופה, בשל משחק מעניין וריבית neodnoobraznogo בהליכים לא איבדה, אלא להפך.

משחק WARSTORY מקוון & ndash; דוגמא מצוינת של איך לעשות את זה במשחקים מקוונים מבוסס דפדפן. גרפיקה בהירה ויפה, עבודה משוכללת, עלילה מעניינת ומפורטת, מערכת גמישה של בונוסים והישגים וכתוצאה מזה כל & ndash; מספר גדול של שחקנים ואוהדים של המשחק ברחבי העולם. נסה את זה ואתה עצמך כמפקד קרבי במלחמת העולם השנייה, שהוא בהחלט מסוגל להחליט את התוצאה של הקרב החשוב הבא.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more