סימניות

אימפריות זמן

שמות חלופיים: Timeage

מקוון ושעה של אימפריות ndash; משחק בחינם מרובה מבוסס דפדפן, שנעשה בז'אנר של אסטרטגיה גלובלית. רבים מכירים את יצירת מופת זו של תעשיית המשחקים וכlaquo; raquo התרבות ו; זמן משחק, וכך מקוון of Empires Online הוא קרוב משפחה רחוקה של הקו. כל הסיפור סובב סביב עימות המתמיד של ערים מנוגדות וארצות הברית בחמולות, החל בתקופה העתיקה ועוזב בהתפתחותה בעתיד הרחוק.

הצטרף במשחקה של האימפריה הוא פשוט וברור לכולם וייקחו לך לא מעט זמן. כל מה שאתה צריך לעשות & ndash; הזינו את השם של משחק לכניסה למשחק, הסיסמה לכניסת בטיחות ואת כתובת דואר האלקטרוני שלך שללאחר זמן שאתה מקבל הודעה שאימפריות registratsiyaVremya הושלמו.
זמן of Empires משחק מקוון, בשום אופן לא יומרני למפרט של המחשב שלך, כי על מנת ליהנות מתהליך המשחק, אתה צריך בהחלט כל מחשב שתומך באפשרות של גישה לאינטרנט ולהגדיר אותו בדפדפן.

ההתחלה לשחק את המשחק באינטרנט אימפריות זמן, אתה השליט החכם, נמצא ברשותו של מספר ערים. זה מגוון רחב אחריותך ניהול הנפקות האדמות שלך: מבניית בניינים ומחקר שונים, להכרזת המלחמה, שלום, להציל את האומה ממגוון רחב של מגפות כמו המגפה או מגפה. המשחק מבוסס להפוך ויש את הדמות שלך מספר מסוים של נקודות פעולה ביום, שבו הוא יכול להוציא. בכל בניין, מחקר או כל דבר אחר בילה כמות מסוימת של זמן.

כמובן, בחירת נתיב פיתוח אגרסיווי, אתה יכול מייד ללכת למלחמה עם כל שבט השכן די חלש, אבל שחקנים מנוסים ממליצים להתחיל לשחק את המשחק באינטרנט אימפריות זמן לפני vsegodumat התחזקות כוחו של היישוב שלהם.
באופן כללי, רוב המבנים להביא לך קצת הכנסה בצורה של משאבים שונים, כגון האקדמיה לצבור & laquo; & raquo;, ידע של שימוש זה, אתה יכול לחקור טכנולוגיות חדשות. כמו רוב האסטרטגיות הגלובליות עם המרכיב הכרונולוגי, יש את המשחק חטיבה לעידן טכנולוגי. כמו כן, אסור לך לשכוח את רווחתם של חניכיהם, למשל, אוכל הוא בילה על שמירה על כדאיותם של תושבי העיר והחיילים של זהב יכול לקנות את הבניין ולקבל גישה ליכולות מיוחדות. בדיוק כמו ב& laquo; raquo &;, תרבות במשחק יש רמה כללית של שגשוג של האדמות שלך. אם זה נמוך, אז הפחד שהנושאים שלך להגר לארצות השכנות.

להמשיך לשחק האימפריה, לאחר שבילה קצת זמן על פיתוחה של המדינה, שניתן לנקוט בבטחה להבאת העניין למערכת הפוליטית וצבאית של המדינה שלך. כאן אתה יכול להעסיק מגוון של דמויות שיש להם משימה ספציפית וייחודיות לכל תקופה.

במשחקים הוא דינמיים מאוד, וקודם כל לשלוט באדמה שמסביב ומדינה משלהם אולי נראית התחייבות די מסובכת. & Nbsp; אבל לאורך זמן, בלבול זה הופך להיות מאוד קל להתרגל ואז יש על תשומת הלב שלך לא לברוח כל אחד, גם אם הוא, השינוי הקטן ביותר.

יש צורך להיות זהיר בשליטה אדמתם, כי אם, למשל, עיר חיל המצב מלאה עד אפס מקום, הבנייה של יחידות צבאיות בזה מייד מפסיק. נועם מרוצה במשחק היכולת לנהל משא ומתן מדיני. עם זאת, יש תכונה אחת: המשא ומתן אפשרי רק עם המדינות בן יש לך השגריר שלך, וההשלמה של רוב ההסכמים אלה, השגריר שלך נעלמה.

ובכן מיושם במערכת שבט המשחק שמאפשרת לכל שחקן לחוות את היתרונות של המשחק וליהנות מהמשחק, יחד עם חבריו. אבל יש, במבט הראשון, תכונה ברורה, אבל הוא לא ממש ברור למשחקים של הז'אנר הזה: לאחד את שחקני שבט יכול רק בתנאי שאדמותיהם נמצאות בשכונה המיידית. משמעות דבר היא כי אם תחליט לשנות את השבט, תצטרך לעבור למקום אחר על מנת שלא לגרום לעצמם בעיות עם שכנים.

משחק אימפריות זמן משחק שבו אתה לא יהיה רק ​​כיף, אלא גם מעניין, מצפה דמויות חדשות, ואם אתה אחד מהם & ndash; להירשם ולהוכיח שמגיעים לנו להיות גיבור, תוכל לחזור על גורלו של אלכסנדר מוקדון.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more