סימניות

גמול

שמות חלופיים: שלי ונג

גמול באינטרנט & mdash; רב-משתתפים חינם באינטרנט דפדפן RPG, בולט בין מסוע מוצרי משחקים אחר. הוא מתייחס למחנה של הדפדפן MMORPG, הוא כיום אחד מרבים המספריים ופיתוח במהירות הרבה ביותר. וזה, כנראה, איך להתמודד עם תחרות כל כך גדולה וחזק להחזיק את מקומה בשוק? אבל משחק מקוון גמול & mdash; דוגמא מצוינת למה שמכונה & laquo; העבודה על הגיימר וraquo;. הנקודה היא לא בתמונות היופי ובידור של מה שקורה על המסך ובהיבט החשוב ביותר של & mdash; חופש הפעולה, שלם לחלוטין, עם אותו הכל מסודר כך שאתה יכול ישירות להשפיע על כל מה שקורה בעולם המשחק סביבך.

הצטרף לנקמת המשחק היא פשוטה ולוקחת הרבה זמן. כל מה שאתה צריך & mdash; להיכנס bezpasnosti שם חשבון, כתובת דואר אלקטרוני והסיסמה שלך. אז הדואר שלך אתה תקבל הודעת דוא"ל להודיע ​​לך כי חשבונך יאושר. למעשה, גמול רישום זה יושלם ואתה יכול להתחיל בבטחה משחק גמול גיר מקוון.

הדבר הראשון שתופס את העין במשחק & mdash זה; מגוון רחב של אפשרויות, שהכניסו לתוך הידיים של מפתחי הגיימר ענק. זה היה מספר מפתיע של פונקציות שונות שניתן לבצע גמול אופי משחק המקוון שלך ובולטת בין משחקי התפקידים האחרים בהם פונקציונלי של השחקן הוא די מוגבל. היקום, שבו אירועי התגלגלות של המשחק הוא גדולים ומגוון בlaquo הנוף ו&; מילוי & raquo;. אבל זה מעניין, כי בעוד שקודם לכן אלמנטים דקורטיביים כגון הרים ויערות היו רקע נהדר, עכשיו זה אלמנטים מלאים משחק והם יכולים לשמש, לחילוץ משאבים וייצור של אלה פריטים השונים. אז לא למהר לקבל סיבוב עץ או ערימה של אבנים, עומדת על המיקום, אבל להצטייד טוב יותר על כלים ולהשיג קצת משאבים, הם יהיו שימושיים עבורך.

המצב דומה עם הזדמנויות כלכליות. ביער אתה תמיד יכול למצוא את עשבי תיבול הנכונים עבור מגוון רחב של שיקויים ושיקויים, או אם אתה פתאום מרגיש שרעב & mdash; להיות בטוח כדי לתפוס את החכה, ולאחר מכן כל הגוף הקרוב ביותר של מים, אתה תמיד יכול לתפוס דגים והרבה לאכול. מפתחים מכירים בכך ששפע כזה של נגיש לאינטראקציה של אובייקטים לעתים קרובות מבלבל את האנשים ומרתיע חדשים, אבל הם מבטיחים לנו שאם אתה מבלה כמה ימים, ולהבין מה קורה, משהו בסט עצום של תכונות שלפני שאתה פתוח בראש פשוט להסתובב. לשחק את הגמול המקוון המשחק יהיה מעניין לאנשים שנמאס להם חתיכות עוגייה מחתך בז'אנר של MMORPG, כי למפתחים כדי להתרחק מהקלישאות והיה votpochemu עדיפות.

במשחק מקוון נמסיס ביקום שלו מוגן רבים כמו ארבעה גזעים זמינים במשחק כמו: אורקים, הזומבים, גמדים ובני אדם. וכאן אנחנו מחכים ההפתעה הראשונה. בחירת גזע של אורקים, אתה תהיה מופתע לטובה כי הם & mdash; דמויות חיוביות בהיסטוריה של עולם המשחק, וגמדים & mdash האוזניים-יריבים נצחיים שלהם; שלילי. ולמרות כל מה שקורה, זה לא מונע לחיות שני פלגים אלה בברית הצבאית.
אנשים במשחק הזה מיושם כמארח של אדונים אצילים של זמן. בברית עם הזומבים הוא & mdash; האלפים מתים. בסיפור של המשחק הם & mdash; אורקל האצילי וללא לאות, לא בגדו אלתו, אפילו תחת פחד ממותו שלו. באופן כללי, את העלילה של המשחק היא ראויה לביקורת נפרדת, אבל ניתן למצוא הפירוט שלו במשחק מיוחד האנציקלופדיה, הממוקמת באתר של המשחק.

אז באופן כללי, אנחנו יכולים בקלות לסכם כי גמול משחק אתה תהיה לא רק נעים, אלא גם מעניין. כמובן, זה קשה לעשות בלי חסרונות מסוימים.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more