סימניות

מלחמה שבטית

שמות חלופיים: מלחמות שבטיות

שבטי מלחמה: שבטי מלחמה מקוון & ndash; הוא משחק דפדפן שלוקח אותך לימי ביניים. שחקו מלחמות שבטיות הוא אפשרי גם על מחשב במשרד, כדרישות מערכת המינימליות לצורך במחשב כדי להפעיל את המשחק: Windows 98 / ME / 2000 זיכרון RAM של 800 מגה-הרץ מעבד 256 MB / XP / Vista / שבע Intel Pentium III וvidelkarta 64 MB.

הצטרף בשבטי מלחמת המשחק: שבטי המלחמה אינו דורש קופץ כמה תוכניות יותר וקל מאוד. הירשם & nbsp; שבטי מלחמה: שבטי מלחמה תתבקשנה להזין כינוי - השם הרצוי של המשחק, וכתובת הדואר אלקטרוני סיסמא. ניתן להירשם בכל אחד מעולמי המשחק 18, לעומת זאת, בוחן את התכונות של שבטי מלחמה: שחקנים מנוסים רישום מקוונים שבטי מלחמה מומלץ להירשם בעולם הפופולרי רק אם אתה רוצה לבדוק ביסודיות את התכונות של המשחק. להתעדכן בפיתוח של שכנים אתה עדיין לא מצליח, וכפר קטן לא ימשוך & nbsp; בנה האימפריה. מאוחר יותר אתה יכול לשחק בעולם חדש בחוץ ולהיות השליט המוחלט. חשבון בכל אחד מהעולמים תקפים בכל העולמות האחרים, אבל בכל עולם שאתה לא יכול להיות יותר מחשבון אחד.

שבטי מלחמה במשחק מקוון: שבטי מלחמה מתחילה עם העובדה שניתנת לך כפר זעיר, שחייב איכשהו ראשון נחמדים שם (שם ניתן לשנות בעירייה) ופיתח. משאבים כדי לעשות זאת אתה צריך

- במנסרה מייצר עץ, & nbsp;

- מחצבת החימר נותנת החימר, & nbsp;

- & ndash; מתכת. & Nbsp;

הרמה גבוהה יותר של הבניין, יותר משאבים שהיא מייצרת. לכן, בימים הראשונים שאתה צריך להתמודד עם מיצוי משאבים. לשכני חמדנים לא הצליחו לגנוב את הפירות עמלך, יכולים להיות מוסתרים משאבים בקיבולת זיכרון מטמון תלוי ברמתו. כמו כן, בכפר, אתה יכול לבנות קיר בלתי חדיר. & Nbsp;

ברגע שהמלחמות השבטיות המשחק: שבטי מלחמה באינטרנט, אתה צריך לעשות באופן מיידי את הכוחות. ואז אתה יכול להתחיל לשדוד כפרים קטנים או נטושים, ובכך הגדילה את הרזרבות שלה משאבים והאצת פיתוח. אם אתה לא יכול עדיין לא לשדוד ולא להגן על עצמם, והשכן שלך הוא בבירור מתכוננים לצאת למלחמה, אתה יכול לנסות לכתוב לו מכתב דיפלומטי. ברגע שיש לך קצת יותר חזק, אתה יכול להתחיל לחפש בעלי ברית כמו אופקים, שאיתו תוכל לפתח שבט שלך להגן ולתקוף.

שבטי מלחמה: שבטי מלחמת משחק מקוון נותן הזדמנות לבחון הכפרים היפים שלה גרפיים, והבעלים של חשבון פרמיה, בנוסף למידע הרגיל יכול לקבל אפילו יותר, כגון הזמן שבו המחסן מלא.

כמו שאתה משחק מלחמות השבטיות משחק: שבטי מלחמה באינטרנט, אז תוכל לבחור בין 13 סוגים של חיילים, לכל יחידה מטרה משלו. לדוגמא, הסקאוט יכול לגשש מה קורה בשכן וכמה ממשאביה, ועם העזרה של האצולה יכול ללכוד כפרים אחרים לגמרי, מצרף אותם לרכושו. כל החיילים האחרים יש גם את כישוריהם המיוחדים שיש ללמוד היטב לפני שהם מתחילים להילחם.

לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; שבטי מלחמה: שבטים & nbsp מלחמה; - הזדמנות להיות המנהיג של השבט שלו, או סתם הבכור, שיש לו את הזכות לקבל חברים חדשים לשבט, כמו גם לכתוב מכתבים לשחקנים של השבט שלו ומקיימת יחסים דיפלומטיים עם שכנותיה . כדי שאוכל לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; שבטי מלחמה: שבטי מלחמה, אסור לנו לשכוח שמדובר במשחק קבוצתי, כך לאסוף את שבט לטעום חשוב מאוד. אם אתה לא תיקח אותך או שבט אחד כל או רוצה, אתה יכול ליצור שבט שלך. בהצלחה לשחק שבטי מלחמה: שבטי מלחמה יכולים להיות מעורבים באופן פעיל בסחר & ndash; לעשות סחר מציע שכנים ולשים על שוק המשאבים העודפים שלהם. תכונה זו גם מאפשרת לך לשלוח סיוע משאבים לחבר או לשתף משאבים בין הכפרים שלהם.

בשבטי מלחמה: שבטי מלחמה לשחק & ndash; הזדמנות ייחודית של הכפר קטן מר הפכה שליט של העולם!

 

רישום מקוון מלחמות שבטיות