סימניות

VirCities

שמות חלופיים: VirCities

VirCities מקוון & ndash; משחק חופשי מבוסס דפדפן מרובה משתתפים שמדמה את החיים של אזרחים. אתה תופיע בתפקיד של דמות מסוימת בקרב תושבי העיר ויפתח, ללמוד מקצוע מסוים, להשתתף באופן ישיר בפוליטיקה ותנסה לעשות כל שניתן לעיר הולדתו שגשג. אתה תמצא את עצמך מוקף באנשים שונים, ביניהם יש רופאים, אנשי עסקים, ועובדים רגילים, ופוליטיקאים. VirCities מחזה לא אינטראקציה עימם היא פשוט בלתי אפשרית. במהלך משחק יהיה מצבים שבהם בדרך זו או אחר צריך להתמודד עם תושבים אחרים של המטרופולין. לדוגמא, לפעמים אתה צריך מישהו שיעזור, למשל, ללא רחם כאבי ראש וזקוק נואשות רופא & ndash; עכשיו בעיה זו ותחליט לבד. או יש לך שאלות על עבודה, אז למה לא לשאול את עצתו של העובד? הוא אמר כי המשחק כרוך VirCities אורח חיים פעילים מבחינה חברתית ולהיות נזיר לא יצליח. מלבד אינטראקציה משחק, שחקנים יכולים לתקשר אחד עם השני באמצעות הצ'אט. אז, כפי שאתה יכול לראות, הבדידות כאן ולא מריחה! הצטרף אלינו למצוא חברים אמין, מכרי כננת מעיקים ורק להשתעשע עם המשחק המרגש!

לשחק VirCities החופשי יכול להיות כל אחד. בנוסף, הפרויקט הוא באמת זמין ולא דרישות גבוהות מערכת משתמש מזעזע. למשחק מחשב די מתאים המחובר לתצורה בינונית באינטרנט, וכמובן, את נוכחותו של אחד מהדפדפנים המודרניים. היה לתושב חדש יהיה רישום VirCities. התהליך של יצירת חשבון הוא כדלקמן: כינוי הוא נכנס, על פי כתובת דואר אלקטרוני, כדי להמציא את הסיסמה ולאשר בשורה הבאה, מצביע על מין, כמו גם את העיר הרצויה, בחר בגלגול, הציג ניק הזמין אותך לשחקן (אם בכלל) והקוד שוכתב מהתמונה. לבסוף עליך לוודא שאתה מקבל את הסכם המשתמשים ולאחר מכן לחץ על & laquo; הזן עיר וraquo;.

בעת הרישום, אתה בוחר אחד מחמש הערים. ערים זמינות כגון מוסקבה, לונדון, ניו יורק, טוקיו ובייג'ינג. מופיע בעיר שנבחרה, כמתחיל תצטרך לחיות בחדר במעונות, שיינתן לך. ובתחילת התיק אתה יכול לקבל קצת כסף כדי לשרוד בפעם הראשונה. אתה צריך ללמוד ולהבין מה הוא מה. מומלץ להתחיל עם משימות פשוטות שנועדו במיוחד עבור עולים חדשים. אגב, ויתור על העבודה, & nbsp; וזה גם אומר לך אם משהו הוא פתאום לא מובן.

פחות או יותר אדון, הדבר השני שאתה צריך לעשות & ndash; הוא למצוא עבודה. לקיומו של מקור ההכנסה אחר דורש לאחר שבילה את הכסף ראשון, אתה מוצא את עצמך במבוי סתום. צורך מתמיד אופי לרכוש אז כמה דברים, מזון. המקצוע שאתה יכול לבחור לטעמך. אז אתה צריך לפתח את כישוריהם ולגדול מבחינה מקצועית. כמה שעות ביום לעבודה, כדי לפתור להיות עצמך. אבל אל תשכחו שהגיבור בהחלט דורש לפחות כמה שעות שינה, אחרת המרוץ לעושר, הוא פשוט נופל מעייפות המצטברת במקביל לכמה המשכורת מחושבת. לאורך זמן, אתה לצבור מספיק כסף כדי לפתוח חברה משלו וכבר לא יהיה לעבוד עבור מישהו אחר. הוא אמר כי בכיוון זה המשתמש מקבל את החופש לבחור. רוצה לפתוח חברת ההפקה רוצה & ndash; מעבדה למחקר, רוצה & ndash; חנות למשאבי עיבוד, או להתנגד לייצור מאוד המשאבים וכן הלאה. n. כדי להתחיל עסק, אתה צריך רישיון ולהיות מסוגל לקנות אותו עם החיסכון שלהם.

ברור שVirCities & nbsp; אתה משחק, מיקוד תשומת הלב שלהם לא רק על מומנט ההפעלה. אז תוכל, אם אתה רוצה לבקר בסיס מיוחד ולקחת חלק בלחימה. זה עוזר הרבה לברוח מדאגות היום-יום. מערכת הלחימה כוללת קרבות, שני רובוטים ושחקנים אחרים (בהסכמתם). קרבות מתרחשים באופן אוטומטי. הצלחה תלויה בפרמטרים שהוקנו הדמות שלך, כמו גם כלי הנשק בשימוש.

בצורה מעניינת במערכת הפוליטית בעולם משחק מסודר. בראש העיר קם. האחריות שלה היא לנהל חברות בבעלות מדינה ממוקמות בעיר ומציע חוקים שונים, אשר לאחר מכן הם דנו בפגישה של אנשים רציניים כגון יועצים. המועצה מחליטה בהצבעה או לא להחמיץ דין אחר. כל התושבים יכולים לקחת חלק בחיים פוליטיים ולהשפיע על הגורל האישי של העיר. אחרי הכל, בכל חודש בהצבעה, אשר הביאה באמצעים ונבחרה חברי מועצה. הוא אמר כי אין הגבלות והוא יכול לרוץ לכל אזרח. לכן, אם יש רצון כזה, רשאי לפנות למדיניות.

& nbsp;

במשחק יש אלמנטים רבים ושונים. במשחקים הוא באמת רוויים ומרתק! וזה יותר טוב אם, במקום שיש לקרוא על תכונותיו של הפרויקט, שיד החשבון הראשון של כבודו. תאמין לי, אתה תאהב & ndash; פרצופים בהחלט לא מאוכזבים! מצב רוח טובה ומזל טוב בכל העשייה שלך!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more