סימניות

נצחון המקוון ראסינג

שמות חלופיים: נצחון המקוון ראסינג

משחק נצחון באינטרנט gonki & ndash; סימולטור מרוצי חינם עם מודלים מציאותיים של 3 ד תמונה. זהו משחק הלקוח מעוצב בסגנון הקלאסי בקנה אחד עם מיטב המסורת. זה ייקח אותך לעולם המלא בדינמי, שבו אוהבים נואשים נאספו מהירות. אתה יהיה זמין tyuting מרגש, לשפר את המכונית שלך, במגוון שיטות שליטה. מסלול בציר ומכוניות מרוץ, שהוא כל כך גאה במשחק נצחון . מרוץ מקוון אתה פשוט לא יכול לא אוהב את זה! הפרויקט באמת בולט בין דומה רבים בשל המאפיינים הייחודיים שלהם. מתחרה עם שחקנים אמיתיים, אתה יכול לזכות בפרסים יקרי ערך ולקבל בונוסים. אירועים רבים המסודרים על מסלול המרוצים לחלוטין להחזיק את תשומת הלב שלך ולא יורשו לפספס רגע!

לפני שתמשיך למשחק, תצטרך נצחון . רישום גזע מקוון. תהליך זה מתרחש באופן הבא: כינוי הציג, כתובת דואר אלקטרוני וסיסמא. לאחר שניתן להוריד את הלקוח. על מנת להימנע מכל בעיות, המחשב שלך חייב לעמוד בדרישות המערכת הבאות: הפעלת smistema Windows XP SP3, Vista, Win7; מעבד Pentium P4 1.8 GHz; כרטיס - מאיץ, DirectX, 256 MB זיכרון RAM, התמיכה Shader Model 2; הנוכחות של כרטיס קול; 1 GB של זיכרון RAM ו -500 MB דיסק קשיח. גם לא יכול לעשות בלי אינטרנט במהירות גבוהה.

לפני שמתחילים לנהוג בשבילים משחק, בואו נסתכל על ההיסטוריה. לפיכך, התאגיד DriveNet לוכד את כל הכבישים בעולם וכיום הוא אמצעי תחבורה היחיד לתכנית הערמומית שלה צריך להיות הכמוסה האוטומטית מבוקר מחשב בלבד. אבל אוהדי מירוצי ספורט האמיץ לא מסכימים עם מצב עניינים זה ואומץ להתריס חברה חצופה. הם מצטרפים ריבוי של נהגי מירוצים ועכשיו מתקיימים בסוד, כפי שהיו, במקומות שונים בסוד. חוץ מזה שארגן אליפויות ברחבי העולם, והתאגיד לא להתמודד עם ועדת המירוץ.

התחלה לשחק נצחון . מירוץ באינטרנט אתה צריך ליצור את העיצוב של המכונית שלך, ואז זה שאוב בהדרגה. כדי להתחיל, בחר את אחת מאבני, אשר מופרדים על ידי המכונה: הקדמי, אמצעי או אחורי. לפני שאתה תיגר לא רק בצורה עיוורת כל הפרטים המוצעים של המכונית ולקבל מודל שיתאים לסגנון הנהיגה שלך, וכמובן, בתנאים של מסלולים הם. אגב, אחד מהרגעים מהנה ביותר במהלך היצירה של המכונית צבועה. אחרי הכל, אתה יכול לבחור שני צבעים ודפוסים. בעוד שמספר רכיבים המיועדים לקישוט אינו מוגבל. במהלך מורכב מגזעים קצרים משחק תוכל לצבור ניסיון וציוד שונה. ניסיון במיוחד צריך לשפר מאפיינים טכניים של המכונות. בהחלט יש את כל המכונות מאפיינים כגון מסה, מצמדים, אוירודינמיקה, בלמים, מצמדים ופני הכביש, כוח. כל רמה החדשה נותנת גישה לרכיבים נוספים, חלקי חילוף ואפילו מצבי משחק. לכן, ויקטורי . משחק מירוצים באינטרנט מקבל יותר מעניין! & Nbsp; להיות עקשן, אתה בטוח לקחת את אחד המקומות הראשונים בטבלה.

קו של המירוץ מתקיים במסלולים שונים. על בסיס צבאי נטוש בארה"ב שיש לו להיות במסלול המדבר פורט המהיר, הנחשב למקום אידיאלי למירוץ במהירות גבוהה. מסלול נוסף נמצא באנטרקטיקה במבנים סגורים טכנולוגיים. המסלול השלישי אבד בין הריסות התנחלויות ברוק איילנד. זה מאחז נטוש בחוף אנגליה. לא משנה באיזו דרך תבחר, ההזדמנות להראות את אמנות הנהיגה תמיד תהיה! אז להראות רק את מה שאתה יכול!

& nbsp;

נצחון . מירוץ באינטרנט באינטרנט הצליח לעניין את מספר עצום של משתמשים. הצטרפות ואתה לקהילת הומו המשחקים, כדי ליהנות מהחיים העשירים של נהג מירוצים! ייתכן שתמיד ובכל המזל!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more