סימניות

עולם משתנה

שמות חלופיים: עולם משתנה

העולם משתנה מקוון & ndash; משחק מרובה בסגנון של אסטרטגיה צבאית עתידני.

משחק עולם האינטרנט משתנה אינו מטיל דרישות ספציפיות מערכת עבור המחשב שלך, זמינות גם מטלפונים ניידים וטלפונים חכמים, אבל לא יכול להיות בעיות בעת הפעלת המשחק בדפדפן אופרה מיני (בדפדפן אינטרנט להתקנים ניידים).

& nbsp;

הרשם משחק העולם & nbsp משתנה; הוא די פשוט & ndash; אתה נדרש להזין את שם שחקן, הכתובת הרצויה סיסמא, דואר אלקטרוני ולבחור את השפה המועדפת עליך. & Nbsp; & nbsp כמו כן העולם משתנה; רישום באינטרנט ישאל אותך להירשם באופן אוטומטי בפורומי משחקים עם אותו שם כמו במשחק.

& nbsp;

במשחק תצטרך לחקור את הכוכב לא ידוע ולאסוף משאבים באמצעות מסדי נתונים. יש משחק מקוון העולם משתנה ארבעה משאבים:

- מתכת (מייצרת רובוט-כורה),

- שמן (נפט מייצר רובוט)

- קוורץ (אספן קוורץ)

- אורניום (רובוט כריית אורניום).

& nbsp;

כל הרובוט שלך יהיה לייצר בורר רובוטית. כשאתה משחק משחק מקוון העולם משתנה, יהיה לך את ההזדמנות לעצב את הרובוטים עצמם לצרכים שלהם, ואם יש צורך לשנות אותם. בנוסף, אתה הולך לייצר נשק ושריון, מגן עליו, כלומר:

- נשק קינטי (ושריון מתכת)

- נשק לייזר (שריון משקף)

-Plasma נשק (שריון כוח).

& nbsp;

נשק ושריון שאתה צריך, כמו שחקנים אחרים יבקשו ללכוד את הבסיס שלך ולקחת את המשאבים שלך. כדי לתקוף בהצלחה ולהגן על משחק העולם משתנה נותן לך באינטרנט ההזדמנות לפתח טקטיקות שלהם כדי לנהל את כל שלושת הסיבובים של המאבק. טקטיקה זו אז אתה יכול שם ולשמור לשימושו מדי פעם בהצלחה, אבל לא ליצור מחדש.

& nbsp;

תוכל לבחור משלושה סוגים של התקפות על בסיסי אויב

- הלכידה,

- כיבוש

- הטיה.

& nbsp;

לכידת יאפשר לך לקבל את כל הרווחים מהבסיס, הכיבוש & ndash; רק 40% וההטיה נועדו להעביר את בסיס האויב במספר תאים להסיט. כל הגביעים שאתה מקבל במקרה של התקפה מוצלחת, הומרו לכסף.

& nbsp;

כדי גם את הסיכויים במאבק, הבסיס יכול רק לתקוף צבא אחד, אשר, יתר על כן, יש הגבלה על המשקל של יחידות השריון.

כדי שתוכל לשחק את המשחק & nbsp; באינטרנט העולם משתנה הוא טוב, כי, יש בסיסיהם תור נתון, אתה יכול ללכת לפורום, ואילו באתר שלך יעבוד קשה. בתחילת המשחק לך להיות נתון יהיה שלושה בסיסים, ועם העלייה ברמה שלך תגדל והיכולת לשלוט במספר רב יותר של בסיסים.

& nbsp;

למשחק מוצלח תצטרך לפתח בלוקים כגון:

- כלכלת גוש (מדע, טכנולוגיה, בורסה),

- עיצוב בלוק (חישוב כוח הבלוק, נשק עיצוב ושריון)

- בלוק התחבורה

- גיאולוגיה בלוק.

& nbsp;

עם העלייה ברמה של כל בלוק כאשר אתה משחק בעולם משתנה, אתה מקבל את ההזדמנות גם להרוויח יותר או הזדמנות לבנות רובוטים טובים יותר, או לנוע במהירות כדי לייצר יותר משאבים, בהתאמה.

על פני כדור הארץ שבו תוכל לבצע מיצוי משאבים, יש מגוון עצום של נופים & ndash; נהרות, הרים, מדבריות, יערות, ערים, שבו אתה גם יכול לחלץ כל סוג מסוים של משאבים או לעצב בלוקים למחיר זול יותר.

& nbsp;

אתה מתחיל את המשחק באזור מיוחד למתחילים, שבו אתה לא תוכל לבחור באחת מהבסיסים שלך. ברגע שאתה מרגיש מסוגל לשחק באופן מלא & nbsp; העולם משתנה, להצטרף לברית & ndash; שילוב של עד 20 שחקנים שתומכים זה בזה.

הרשם העולם משתנה אפשרי בשלושה שרתי כוכבי לכת: & nbsp;

- סיריוס

- וגה-1

- Antares.

& nbsp;

העולם המשתנה של כוכבים רחוקים פתוחים, תוכל ללמוד באמצעות רובוטים, ולפתח טקטיקות של לחימה שלך.

 

רישום מקוון משתנה העולם