סימניות

יריבים עירוניים

שמות חלופיים: יריבים עירוניים

יריבים עירוניים מקוון & ndash; הוא משחק מקוון חינם דפדפן, אשר מפגיש שחקנים מכל רחבי העולם. יריבים עירוניים במשחק מקוון שייכים לקטגוריה של משחקי קלפים, והוא עשוי בסגנון של קומיקס, שבו כל האירועים להתפתח במשחק עיר ענקית קלינט עיר, שבאופן רציף הוא להיות שבט אויב נלחם בין פלגים על שליטה בעיר כולה. לשחק את המשחק עירוני Rivals באינטרנט הוא אפשרי בכל דפדפן (Internet Explorer 6 לא מומלץ! ) ולהתקין את הלקוח & ndash משחק; אני לא צריך! הרשמה ולהתחיל משחק & hellip;

הרשמה עירונית Rivals: אם יש לך חשבון בפייסבוק, אתה יכול להיכנס למשחק באמצעות חשבון זה במקום לרשום באתר. אם זה אינך, לאחר מכן לחץ על laquo הכפתור &; הרשמה ולשחק & raquo;, בחלון שמבקש ממך לבחור את הסגנון של הסיפון הקרבי הראשון שלך: כוח פראי (לא לתת ליריב סיכוי כלשהו), מוות איטי (יריב הדפסה של עצמם עם התיק שלהם טריקים ), & Nbsp; פיקוח (לשמור על המצב תחת שליטה ומעשה בהגנה). הבא, אתה בוחר את הארץ, להיכנס בשדות המתאימים דואר אלקטרוני, התחברות, סיסמא ואת הקוד המוצג. אם ברצונך לקבל חדשות מיריבים עירוניים, לשים laquo תקתק ו; כן & raquo; או & laquo; לא & raquo;. אז קח הסכם עם כללי המשחק וללחוץ על כפתור וlaquo; ולשחק & raquo;. בתאריך זה במשחק יריבים עירוניים נגמר, אתה מוכן לשחק!

במשחק הבהיר והצבעוני הזה, אתה יהיה, & nbsp; להיפגש עם בני נוער מרוסק פורמליים ועם מגוון רחב של מוטציות אגרסיביות, עם המשטרה האמיצה, ומאפיונרים אלימים, כמו גם רבות דמויות צבעוניות באותה מידה אחרות & hellip;

בתחילת המשחק אתה מקבל העבודה הראשונה שלך וndash; משימה, סוגים והרמות של מורכבות שונים. לביצוע המשימה אתה מקבל נקודות ופרסים & hellip;

החל המשחק, ניתנים לך שמונה קלפים עם דמויות מסוימות ששייכים לשבטים שונים. באותו הזמן להשתתף בקרב הכרטיס יכול להיות רק ארבעה כרטיסים. לכל אחד יש כרטיס מאפיינים מיוחדים משלו: כוח ונזק (בסיסי), יכולת ובונוסים (קטין).

בתחילת הקרב, כל שחקן בוחר אחד אחד מהכרטיס אחד הסיפון וזורק אותו במאבק. זכור כי השחקן שיבחר את הכרטיס שלך לקרב השני, יש את היתרון, כפי שכבר יראה מפה של & nbsp; יריבו ויהיה מסוגל לזרוק לכרטיס חזק יותר בקרב. כדי להילחם בהצלחה במשחק המקוון יריבים העירוניים, כל משתתף חייב בצורה נכונה לבחור צוות, שיש צורה של חפיסת קלפים-תווים. משחק מקוון יריבים עירוניים נותן הזדמנות לקנות את התווים שנקרא כרטיס-אספנות (המספר 50). בעזרת כרטיסים אלה, יהיה קלים יותר לזכות בקרבות, אבל כדי לקבל תווים אלה לא יהיו קלים, כך שאתה צריך מחרוזת עד. היריבים העירוניים מעורבים יותר מ -600 דמויות שונות שיש להם הכישורים שניתן לשפר את הדמות שלהם ו, ו& nbsp; לרכישה חדש.

כל דמויות המשחק מאוחדות בחמולות, שבשלב במשחק הזה - 22 (ניתן למצוא היסטוריה מפורטת של שבט בקומיקס, שפורסמו באתר).

לשחק את המשחק באינטרנט יריבים עירוניים יכולים להיות במצבי משחק מרובים. לדוגמא, כגון: טורנירים יומיים, ELO, הישרדות, Deathmatch. & Hellip; & nbsp;

בשלב הראשוני, אתה נלחם עם שחקנים ברמה שלך (כלומר, לא מורכב). לאחר מכן, ככל שהמשחק מתקדם, תוכל לעבור בהדרגה לרמות יותר מורכבות (שבו אתה צריך לבחור בזהירות רבה יותר את סגנון הלחימה). רמות קיצוניות תהיה זמינות להגיע לבר הגבוה ביותר במשחק (כאן לכללים מחמירים יותר).

לניהול הלחימה ביריבים עירוניים, אתה מקבל לשחק כסף (Clintz) וניסיון. יכול להיות שהוצאת הכסף שהרוויח על רכישת התווים חדשים. VIP-החנות "הבוטיק", אתה יכול לקנות דמויות האליטה-כרטיס, אבל על כסף אמיתי.

היריבים העירוניים לשחק, אתה יכול להגדיל את היכולות של הכרטיסים שלהם הקרביות באמצעות טבליות & ndash מיוחדים; Pillz (לוח כזה משפר את יכולת הלחימה של כרטיס האופי פי 2). בתחילת המאבק, אתה מקבל 12 Pillz (שאתה יכול להפיץ ברצון בין הלוחמים שלהם 4) ו -12 חיי. המטרה העיקרית במאבק & ndash; לקחת כמה שיותר את חייהם של האויב. שחי יהיה יותר, הוא זוכה!

לשחק יריבים עירוניים יכולים להיות חלק מהגילדה קיימת או ליצור hellip &;

באופן כללי, המשחק הוא מהנה למדי, זה יכול להיות זמן רב כדי לתאר, עדיף לשחק לפחות פעם אחת. אז, עירוני Rivals רישום מחכה לך!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more