סימניות

גיבורים אלמונים

שמות חלופיים: גיבורים אלמונים

גיבורים אלמונים באינטרנט - רב-משתתפים חינם משחק התפקידים בסגנון פנטזיה עם גרפיקה ייחודית.

משחק מקוון & nbsp; גיבורים אלמונים הופך את דרישות מערכת המינימליות הבאות עבור שחקן המחשב:

1. חיבור לאינטרנט.

2. טכנולוגיה מסוגלת דפדפן זמינות פלאש.

3. זמינות של הגרסה הנוכחית של Flash Player.

4. רזולוציית התצוגה היא 1024 על 768 פיקסלים או גבוהים יותר.

מפתחי משחק לא ממליצים לשחק במשחק הזה ב- Internet Explorer, Opera.

גיבורי הרשמה Unsung של המשחק הוא מאוד מהירים & ndash; אתה רק צריך להיכנס לדואר האלקטרוני שלך וקיבלתי את הסכם משתמשים. הנחיות נוספות על הגיבורים & nbsp Unsung; מקוון & nbsp; רישום & nbsp; תישלחנה לתיבת דואר האלקטרוני שצוינה. הירשם & nbsp; & nbsp גיבורי Unsung; אין צורך אם יש לך את הדפים שלך ברשתות חברתיות כגון פייסבוק וVKontakte & ndash; אתה יכול להיכנס למשחק באמצעות החשבון שלך.

יש משחק מקוון גיבורים אלמונים גרפיקה ייחודית, המזכיר קומיקס. עם זאת, זה אינו שולל את העובדה שהאיכות וartanga העולם גבוהות מאוד עבדה במגוון רחב של מקומות & ndash של; חינם מנמל העיר למערות והמרתפים. & Nbsp;

כשאתה מתחיל לשחק את המשחק באינטרנט גיבורים אלמונים, הדמות שלך יכולה להשתייך לאחת מארבע כיתות:

ושור; לוחם

ושור; איש דת

ושור; Ranger

ושור; קוסם

, לעומת זאת, זה תלוי בך, מה כישורים תוכל לפתח את הדמות שלך. יש משחק מקוון גיבורים אלמונים תכונה של & ndash; קבוצה של כרטיסים שתוכלו ליהנות. זה תלוי בהם את הציוד שלך, כלי נשק, מעמד דמות. אם אתה לא אוהב את זה, אתה תמיד יכול לקנות או לנצח את קרב כרטיס חדש ולפעול בצורה שונה מאוד.

מערכת הקרב בצעד אחר צעד במשחק. אתה יכול להילחם בזירה וביצוע מגוון רחב של משימות. יתר על כן, המפלצות מסוכנות והערמומית ביותר יכולות לתאם את הפעולות שלהם ויכולות לתקוף אותך כל הקבוצה. שדות קרב שונים ויש להם מאפיינים שונים, למשל, מכשולים במונחים של כוח, אשר נותנים אופי לנקודת קלט אנרגיה & ndash; פלט. אתה יכול ללכת, לטוס, לקפוץ, התקפה ולהשתמש במיומנויות שלהם. & Nbsp;

כפי שאתה משחק את המשחק באינטרנט גיבורים אלמוני, אז אתה תחכה מגוון של משימות שאתה תיתן לי:

ושור; מעגל של כוח

ושור; פלדת לגיון

שני הארגונים הם המגים מודעים ולוחמי בהתאמה. אתה לא רק לתת את העבודה שלגביע יהיה דבר ייחודי כמה. ראשון תצטרך להרוויח מוניטין מסוים. אם אתה עושה את העבודה עבור מעגל של כוח, אז המוניטין שלך בלגיון הפלדה יסבול, ולהיפך. & Nbsp;

הדמות שלך תהיה תהילת משקפיים מיוחדים, אשר יהיו תלויות בגישה של תושבי העולם. על ידי דמות ראשית, אתה יכול גם לקבל יותר וכינויים, כגון היריד הגדול, Zhetvoprinosyaschy או Bezisvesny, עניו. מהדמות הראשית תלוי גם ההזדמנויות & ndash; להצטרף שבט ולהשתתף בקרבות בזירה.

כשאתה בגיבורים האלמונים לשחק, המפגש של המערכת הכלכלית. ראשית, את כל המשאבים במשחק הם ממצה, והשחקנים צריכים לחדש אותם. שנית, השווקים אתה בא עם תמחור אופציות שונות, הטלה, וגירעונות אחרים. שלישית, אתה יכול ליצור נשק ייחודי ולמכור אותם.

אתה יכול ליצור נתיב סחר בין הערים בעולם, ולסחור עם חמולות להשתמש בהתרחבות הכלכלית ולתקוף ערים אחרות.

לשחק & nbsp; גיבורים אלמונים מרגשים, כי זה רק תלוי במעשים ואת הגישה שלך לדמויות האחרות שלך, אתה יכול לפתח, אך אינם מוגבל לסניף אחד בלבד של פיתוח, כמו גם פשוט ליהנות מהמשחק.

המערכת של פיתוח דמות במשחק & ndash; bezurovnevaya, כמו במשחק אין סכסוך של גזעים וצדדים, ורק תלוי בך, עם מי אתה נלחם.

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more