סימניות

UFO באינטרנט

שמות חלופיים: UFO, עב"מ

UFO באינטרנט & ndash; הוא משחק רב-משתתפים חינם בסגנון של Postapokaliptika. ; מקוון & ndash משחק UFO באינטרנט העולם האכזרי הזה של העיר מירני-41, העולם אחרי 2024, כאשר החייזרים על הקרקע נשלחו לנגיף הנורא שהשפיע כמעט את כל האנושות. חלק מהחייזרים שנשאר על כדור הארץ, ואילו את חלק הארי שלהם מסיבה כלשהי עף מהשם. אנשים ששרדו שנכנעו לווירוס ולא מוטציה, ועכשיו נלחמים עם בני מינם, ועם העולים החדשים.

דרישות המערכת המינימליות למשחק:

- מעבד: אינטל פנטיום & reg; 4 2. 5 GHz או שווה ערך

- RAM של 1 GB

- כרטיס המסך: Radeon 9800 או GeForce 6600 עם 128 מגה בייט של זיכרון גרפי (דורש Shader 2. 0)

- חיבור לרשת - 64 kbps

- כונן קשיח: 500MB של שטח פנוי

הצטרף במשחק מקוון UFO דורש הורדה והתקנת תוכנת לקוח מיוחדת, אשר מייעלת את התהליך של המשחק ומתעדכן באופן אוטומטי. אז הרשמה מקוונת UFO באינטרנט מתבקשת להיכנס, סיסמא, דואר אלקטרוני כינוי (שם משחק הרצוי), מסכים עם כללי המשחק ולקחת את הסכם המשתמשים. הקפד להזין את הקוד בתמונה, המונעת את הרובוטים במשחק. להזדמנויות התמיכה ורשת שלך עם אוהדים כמו אופקים ואת המשחק הזה יש לו קהילת VKontakte ופייסבוק, שהם שימושיים במיוחד אם השרת נמצא תחת תחזוקה.

משחק מקוון UFO באינטרנט מחולק למגזרים שיעברו את הדמות שלך. לאחר המעבר הוא צריך קצת זמן להירגע. במגזרים מסוימים של הבניין ימוקם או כפרים שלמים, אשר תיתן לך את ההזדמנות כדי להשתמש בשירותי משחקים, כגון:

- וlaquo; חנות וraquo ;,

- וlaquo; מחסן וraquo ;,

- וlaquo; זירה & raquo; ואחרים.

כפי שאתה משחק את המשחק & nbsp;, אז הדמות שלך תהיה UFO מקוון באינטרנט שישה מאפיינים עיקריים: & nbsp;

silyl, & nbsp;

- Agility,

- חוקה,

- תפיסה,

- מודיעין,

- כריזמה.

& nbsp; המאפיינים של הדמות גבוהה יותר, פחות ניסיון שהוא יצטרך לקבל מיומנות מסוימת. בעזרת קבוצת אד הוק של כישורים וlaquo; הדרכה וraquo; אתה יכול לפתח את הדמות שלך. הדמות שלך תהיה תרמיל ונתפסה דברים אישיים. הדברים האלה אתה יכול למכור, סחר חליפין החלפות עם שחקן או אחר & ndash; אם דברים גביע & ndash; לאבד אותם במוות. אם התרמיל שלך עמוס, חלק מדברים יצטרך להיפטר.

יש נשק כמה כיתות שתלויות במטרה הטקטית מסוג מסוים של נשק. כאשר אתה מתחיל לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; UFO באינטרנט, אתה תהיה מסופק עם נשק & ndash בסיסיים; אקדח, ועם רמת הצמיחה של האופי יהיה לך גישה לסוגים אחרים של נשק, כגון:

- רובי סער, & nbsp;

- מקלעים, & nbsp;

- נשק ללחימה בשטח פתוח.

& nbsp; לכל נשק מאפיינים האישיים שלו שיש לשקול לפני ששיחק בUFO באינטרנט.

הקרבות במשחק מתבצעים בשלבים. כדי להצליח בUFO משחק מקוון מועיל לבלות את הזמן שהוקצה לתכנון השלב הבא שלה במאבק. אז כל הדמויות לאבד את מעשיהם. הקרב נמשך כל עוד צוות שלך לא יזכה או עד החייל שלך הרג את האויב. אם הקבוצה שלך מנצחת, אתה יכול לאסוף את כל הגביעים שהם עזבו לאחר האויבים המובסים. אם אתה רוצה לתקוף כל שחקן אחר, לבדוק אם לאפשר התקפה במגזר זה. אבל צריך להיזהר & ndash; אם בזמן הקרב יהיה פתאום להפסיק את החיבור לאינטרנט, הדמות שלך תישאר בלחימה ודמויות אחרות יכולות לגרום נזק עד לרצח. כל מיקומי הקרב במשחק הם ייחודיים, מחולק לתאים ויש לי הנוף שלהם.

משחק מקוון & nbsp; UFO באינטרנט מאפשר לשחקנים לסחור, לבקר בחנויות, למכור את חפציהם לאחרים. יתר על כן, יחסי מסחר אפשריים רק בין אנשים אמיתיים, החוזים אינם נוצרים באופן אוטומטי.

הרשמה & nbsp; UFO באינטרנט יפתח לפניך הזדמנות להוכיח את עצמם כלוחמים גדולים, שלא ידעו פחד, אסטרטגיה מבריקה וטקטיקות ולהגיע לפסגה במשחק הזה.

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more