סימניות

Trainz 2012. הרכבת שלך

שמות חלופיים: Trainz 2012. הרכבת שלך
דרישות מערכת

:

מעבד: פנטיום D 3. 4 GHz

זיכרון RAM

: 1 GB

וידאו

: 128 MB

שטח דיסק

: 16 GB

Trainz 2012. הרכבת שלך - סימולציה מלאה של שליטה ברכבת כל הציונים וצבעים, הנעים בין קטרי קיטור וכלה ברכבות מהירות מודרניות. אחיד, ואפילו קצת מרגיע צליל מרגיע של גלגלים, מהבהב פסי רכבת נוף וקו חוץ, המשתרע עד לאופק, זה מה שהנסיעה ברכבת לTrainz סימולטור 2012. אבל כל הרומנטיקה הזאת של הכביש יש גם חסרון. מי הם הבנים ואפילו כמה בנות ברכבות ברזל ענק, לא רוצה להיות במונית שלו ולצאת למסע ארוך. ריח רכבת נפט, רוח נגדית, כל סימולטור זה משחק Trainz 2012 לא הצליח ליישם. עם זאת, כל השמחות וניהול אחרים כוללים רכבות ארוכות, נוסעים או רכבות משא בTrainz 2012

מיושם ברמה גבוהה.

רכבת יוצאת

בסימולטור Trainz 2012 הכל לא יהיה מוגבל רק להפעלת רכבת, אתה יהיה כפוף לחצים, צומת ותכונות רגילים אחרות של החיים של הרכבת. תוכל ללמוד כיצד להבין את כמות התפרים העצומה רכבות מבינה שפירושו כל מיני סוגים של תמרורים מהירות ובקלות, ללמוד כל מיני סוגים של איתות בדגלים. בTrainz 2012 יכול להיות מנוהל לא אחד אלא כמה רכבות, ואתה אתה יכול לקבל כנהג של אחד המתחמים או לשלוט בכל האוויר. משחק 2012 סימולטור Trainz ייקח לך להתאים את המיקום של זמני כל הזמן, בגלל הדיוק של הרכבת לאחת התכונות החשובות ביותר. משימות תמיד יהיו תלויות בזמן שבו יהיה עליך זמן מסוים כדי לספק נוסעים ומטען, הנתיב הוא לא איבד בשזירה המורכבת של מסילות ברזל. במצב סימולציה מלא, המשימה שלך תהיה אפילו יותר מסובך, שכן יהיה צורך לנטר כל הזמן את המהירות, בהתאם לעומס שאתה מבצע, יימנע בדרך אחרת אסון. ואם אתה משועמם עם רכבות מודרניות בTrainz 2012. יש לך רכבת ההזדמנות לשבת ברכבת קיטור קלאסית ולבזבז אותו על מסלולים היסטוריים.

עורך

החידוש העיקרי של החלק האחרון של סימולטור הרכבת היה בעורך המתקדם, שבו תוכל ליצור עולם משלך. הנה לאן לפנות מלבד הנחת קילומטרים הבאים של דרכים שאתה יכול לחדד את הנופים, נטיעת עצים, הקמת בתים ומשנים את הנוף בעצמך. מעצב צבעוני וכמעט אינסופי ביכולות שלה זה, יש מבחר רחב של רכבות ומכוניות, ותוכל לאסוף את הרכב החלומות שלהם ולשלוח אותו אליך נוצר באותה הדרך. יש בגלריה המשחק כולו יותר מ -400 יחידות הפעלה ציוד רכבת בפועל, החל מיחידות קיטור קלאסיות וכלה ברכבות מהירות סופר מודרניות. כל הדגמים עם דיוק קיצוני הועברו לצורה דיגיטלית ואתה יכול להיות בטוח שאתה יוצג בדיוק המכונית או ברכבת, כפי שהוא קיים או היה קיים, ובם גם את הפרטים הקטנים ביותר.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more