סימניות

Tormgard

שמות חלופיים: Tormgard

& nbsp;

Tormgard מקוון & ndash; הוא משחק דפדפן בחינם, שהוא מלא הרפתקאות. ישנם מקומות פראיים, חורבות עתיקות ומרתפים האפלים, שצריך להביס את אויביהם, לוקחים את אוצרותיהם! צפה המשחק מוצג בצורה של סוג של ספר מאויר, שהשחקן יוכל לדעת העולם המסתורי הזה שמלא בדמויות קסם ואגדות. & Hellip; & nbsp;

כדי להתחיל לשחק Tormgard, צריך רק לא מסובך הרשמה Tormgard: אתה צריך להיכנס להתחברות, סיסמא ודואר אלקטרוני בתחומי הרישום. כאן vprintsype על זה ומסיים את משחק הרשמה Tormgard, אתה יכול להמשיך לבחירתו של גיבור עתיד Svoge. בתחילה לבחור את הרצפה ואחד מארבעת הגזעים & ndash; איש, שדון, חצי-אורק גמד,. הבא, אתה צריך לבחור מקצוע לעתיד של הדמות שלך. בואו נסתכל על מקצועות אלה. אז:

איש & ndash; זה זמין למקצועות כגון כברברי, הכהן, לוחם, אביר, ריינג'ר ומשתמט. & Nbsp;

Elf - עומד לרשותו, כגון מקצועות כמו לוחם, כוהן, ריינג'ר ומשתמטים. & Nbsp;

גמד - כגון מקצועות העומדים לרשותו ככומר ולוחם. & Nbsp;

חצי אורק - עומד לרשותו, כגון מקצועות כמו הברברי, הלוחם וריינג'ר.

יש לציין כי המשחק המקוון Tormgard, מאפשר לך ליצור דמויות מרובות תחת חשבון אחד (זה נותן לי את ההזדמנות לשחק גזעים שונים ויש לי מקצועות שונים).

במשחק Tormgard המקוון, כל דמות מאפיינים הבסיסיים כמו כוח, זריזות, חוכמה, חיים נקודות, התקפה והגנה. על ידי העלאת הרמה במשחק של מאפיינים אלה, להיות קשובים לihnim אפשרויות, שכן זה יהיה תלוי ב& nbsp; יכולת הלחימה נוספת שלך. בנוסף לתכונות אלה, לא לשכוח אינדיקטורים כמו הרמה וכמות הניסיון. & Nbsp;

כדי שיוכלו לשחק את המשחק באינטרנט Tormgard, להיות שחקן בנפלא ומסתוריים & nbsp; מקומות שמלאים בסכנה והרפתקה. מקומות משחקים מקוונים Tormgard נחלקים לשלושה סוגים: עיר, חלל ומבוכים. לכל אחד מהמקומות הללו מאפיינים משלה ומטרה:

עיר - מקום שבו הגיבור מתחיל את המסע שלו במשחק.

חללים & ndash פתוחים; כאן אתה צריך לעבור את כרי הדשא הירוקים, היער האפל, מסריח ביצה והר מסוכן. כאן תוכל למצוא אוצר כדי להיתקל מלכודת, או שפגש את האויב, שהביס את הדמות שתקבל זהב, ניסיון וגביעים כי אז אתה יכול למכור, כדי לחזור לעיר. תכונה אחת של מיקום זה היא הבטיחות שלה.

מבוכים וndash; מקומות זה סוד שיכול לקבל, לא כל בני התמותה. כאן, מלבד האויבים הרגילים, לחיות מפלצות האליטה חזקות ובוסים. לכל צינוק סדרת מיני-משימות, אשר עברו, הגיבור שלך יהיה מסוגל להילחם הבוס הראשי של הצינוק, לנצחון על שיתוגמל בנדיבות.

משחק מקוון Tormgard, יש מדי פעם מה שנקרא: ילד (קרבות עם אויבים ומפלצות), תאונות (אפשרות של נפילה למלכודת) וממצא מזל (נמצא פעמים רבות הרבה זהב מוכן יותר לקרבות). & Nbsp;

יש משחק מקוון Tormgard מטבע משלו, זהב ופלטינה.

ובכן, יהיה לך את הרצון לשחק את המשחק באינטרנט Tormgard? אם כן, אז לבדוק Tormgard מחכה לך!

ובסופו של הדבר ניתן לומר כי לשחק Tormgard יהיה די מעניין. & Nbsp;

אז, אל תבזבזו את הזמן, להוכיח לכולם שאתה הטוב ביותר! & Nbsp;

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more