סימניות

סבל

שמות חלופיים: סבל

עינוי מקוון & ndash; משחק זה משחק תפקידים מקוון מרובה בסגנון של פנטזיה, שבו יש אווירה הייחודית של ימי הביניים.

משחק מקוון העינוי אינו דורש התקנה של משחק לקוח, אבל אתה יכול להוריד אותו מהאתר ולהתקין שתספק הזדמנויות נוספות למשחקים קלים. לשחק עינוי יכול להיות בכל דפדפן פופולרי.

בתחילה, משחק המקוון העינוי, הזדמנות activationless predlagagaet לשחק ולהחליט בעצמך, זה registrtrovatsya שווה ולשחק שוב או לא.

אם הניסוי אהב את המשחק, אז עוד & nbsp; להמשיך, צריך לא מסובך הרשמה עינוי: בתחום הרישום, הזן את השם של התו הבא, סיסמא, דואר אלקטרוני, תאריך לידה, לבחור את הרצפה, הזן את הקוד המיוחד בתחום ומלא צוין כל הליך זה האימוץ של ההסכם. תאריך במשחק העינוי סיים זה, אתה יכול להמשיך את המשחק!

אז, יצרנו פרמטרים estosnovne אופי: ניסיון, מאמרים, מיומנויות, מכפילי, אפשרויות ללא קרב, כותרת והתמכרות. עכשיו מבט מקרוב על האפשרויות הבאות:

הניסיון & ndash; persrnazh זה יקבל בקרבות;

סעיף & ndash; היא נלחמת אופי המשפיעים על מהלך הקרב. יש נתונים סטטיסטיים בסיסיים (חוזק, חיוניות, מודיעין) ומודל של המאמר (אינסטינקט, קור רוח, חישה, Agility);

מיומנויות & ndash; הם מחולקים לקבוצות (החזקת נשק, הצבא, מגינים, פיתוח כללי, נייד, רפואי, הדרכה, קסם);

מכפילי & ndash; הם משפיעים על היכולות של הדמות המיוחדות הקרבית (Crit, Uvertyvanie, אירוסין, השתקפות), למעט מכפילי, יש antimodifikatory; & nbsp;

אפשרויות ללא לחימה & ndash; מאפיין זה אין השפעה ישירה על המאבק (גבורה, קארמה, רמה, כותרת, שבט, מקום הלידה, הגיל וכמה);

הכותרת - זה תלוי ברמה של אופי קארמה וגבורה;

התמכרות & ndash; שחקנים שהגיעו לרמה החמישית הוא זמין לאחד מארבע הנטיות (אור, להזמין, כאוס, חושך).

משחק העינוי מקוון, שבו יש מבנים שונים הממוקמים בעיירה של מקונדו. הנה רשימה קצרה של הבניינים הבאים: אלכוהול החנות, בנק, דוכן, Combat מצודת בית החולים Forge, Exchange, אבן המלחמה, החוף.

בנוסף לבניינים במשחק הרבה מקומות שונים, אך חשוב מכל המקומות הם - המקום של ביצוע ואזור חמש נקודות.

יש משחק מקוון עינוי מערכת מסחר מפותח. יש: חנות (מוצרים שבו אתה יכול לקנות או למכור), שוק (כאן תוכל לבקש מכירה של מוצרים), המכרז והגשת הצעות.

במשחק הזה יש ארבעה סוגים של מטבעות. אלה הם: טאלר (המטבע העיקרי של המשחק), מוצק (זמין ל& laquo; אמיתית & raquo;), קרון (סולדים אנלוגיים, אבל ההבדל הוא שהם לא יכולים להיות מועברים לדמויות אחרות), Nortmarki (שהם מקבלים להשלימו משימות ומשכו הפניות).

כדי לשחק את משחק העינוי מקוון ביעילות בארסנל של המשחק יש לו מבחר גדול מאוד של פריטים וכלי נשק. הנה כמה מהדברים במשחק: צמידים, שריון, מועדונים, פגיונות, טבעות, חניתות, חרבות, נעליים, שרשרות, כפפות, חגורות, טבעות, צירים, קסדות,, לא פחות שימושי למגינים, ויותר משחקים.

כמובן, כמו משחקים רבים אחרים, יש בעלי חיים שיכולים לאלף, ושיעזרו לי בקרב. לנהל את בעלי החיים לא צריכים להילחם, זה לבד יחליט & nbsp; על בסיס המצב ולספק סיוע הדרוש. כל בעלי החיים מאפיינים משלהם, המשפיעים על היכולת שלהם להילחם בו: חיים, שריון, ונזק של אזור השביתה. בעלי החיים ניתן לקנות בחנויות, בבורסה, במכירה פומבית או מכרז.

לשחק את המשחק באינטרנט העינוי יעבור הרבה משימות שונות, למעבר שיינתן כמה פרסים.

במשחק יש הזדמנות להצטרף לשבט ואגודה, או כדי ליצור אותם.

אם במהלך המשחק יהיה כל שאלות על המשחק, הם יכולים לבקש תמיכה.

בסקירה זו, אנו מתארים לא את כל האפשרויות של המשחק הזה, יש לו תכונות רבות יותר מעניינות. מכל מה שמפריד בין הרישום המקוון העינוי רק. אז, אני מקווה לשחק עינוי לא יהיה משעמם! & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more