סימניות

TimeZero

שמות חלופיים: אפס מחצית

בעקבות האנושות הפיצוץ הגרעינית קיבלה נקודת התחלה חדשה ולקחה את הנתיב של פיתוח & ndash שונה; הרעיון אינו חדש, אבל התגלמותה בTimeZero משחק התפקידים פוסט-האפוקליפטי באינטרנט מאוד מרשים. TimeZero המקוון המשחק כבר די פופולרי ברשת, הודות לגרפיקה המעולה, משימות מעניינות והיכולות המרביות של הדמות שלך במונחים של התפתחות.

להתחיל TimeZero צריך להירשם. על משחק ofsayte, בחר באפשרות המתאימה. אחרי שקראתי את הפרולוג, העיתונות וlaquo; לשחק & raquo; והזן את השם לאופי, תיבת דואר אלקטרוני חוקית ואישור הסיסמה. Nuance - רישום במשחק TimeZero מציע לך לבחור את מינו של הגיבור שלך בעתיד. לאחר מכן, קיבלת את הכללים ואת ההסכם ולחיצות וlaquo; להיכנס & raquo;. חכה למכתב עם ההפעלה של החשבון, לאשר אותה - ורישום מקוון TimeZero כבר יש לך.

ובכן, עכשיו אתה יכול להתמודד עם הקמתה של הדמות. כבר בשלב זה משחק מקוון TimeZero גם את עצמו ממליץ. תוכניות שונות של יצירת דימוי של הגיבור, אחד עשר העסקאות, החלוקה למחנות (יש שתיים) והחלק (שמונה), והמספר העצום של חמולות. אז, לשחק את המשחק & nbsp; TimeZero באינטרנט, אתה יהיה אחד מהמחנות & ndash הלוחמים; מרפאים של קרונוס או של העקרבים השחורים. עם זאת, בזמן שאתה וlaquo; לא תזרח & raquo; להיות בשורותיהם, למה & ndash; המשך לקרוא. כל מחנה נוצר מארבעה שברים. & Nbsp;

חיובי וlaquo;; המרפאים קרונוס וraquo כוללים שברים הבאים:

1. ריינג'רס & ndash; יורשיו של המקצוע הצבאי, להגן על החלשים ומדוכאים מהביזה ושוד;

2. ברזל הוקס & ndash; קבוצה של מדענים מוכשרים שמטרתו למצוא תרבויות חדשות בחלל;

3. PsyONIX & ndash; קבוצה מיוחדת של אנשי פסיכו-קינטיקה (עבודה עם כוח מחשבה);

4. לבן לגיון & ndash; הצבא הגדול של הקיסר.

במחנה לשלילי וlaquo; שחור עקרב & raquo; חלק כולל:

1. פלישה & ndash; חיילי חייזרים חסרי רחמים ממערכת שמש אחרת;

2. SysTEAM & ndash; רובוטים ואינטליגנציה כדי לנהל אותם וlaquo; שרה וraquo;, מבקשים את ההרס של כל היצורים האורגניים;

3. חקלאים חינם & ndash; חקלאים עצמאיים; & nbsp;

4. מוסקבה גנגסטרים & ndash; מקומי וlaquo; bosota & raquo; - גנבים, רוצחים, בוזזים, וכן הלאה. & Nbsp;

כל המתחילים מתחילים לשחק & nbsp; TimeZero ל& laquo; חממה & raquo;, מקום מיוחד שבו אתה יכול לעבור לחימה אימונים (עיתונות וlaquo; הפגנת מאבק & raquo;) וזרוע - יש לך, כלי נשק, כלי נשק קר, לזרוק אנרגיה. וגם, כמובן, לקבל עבודה ראשונה. מוכן? אז לתפוס את התרמיל שלך וללכת & ndash; שם מעבר לקירות המבנה תוכל למצוא עולם מדהים, מסתורי ואכזרי.

עבר כל מסע, הגיבור מביא ניסיון, פרמטרים טובים יותר (ביצועים וכישורים), חידוש מלאי. באשר לביצועים, עשרה מהם: ניסיון, בריאות, חיוניות, psi-אנרגיה, כוח, זריזות, אינטואיציה, סיבולת, דיוק, מודיעין. המיומנויות יותר קטן (13) והם פיתחו עם שימוש בפריטים שונים של כלי נשק, תרופות וציוד. לאורך הדרך איך אתה TimeZero לשחק, לנסות לפתח את כולם. & Nbsp;

בנוסף למשימות אקראיות וסיפור, משחק מקוון TimeZero שבו אתה יכול לעשות (העבודה במכרות) כדי לחלץ ולמכור משאבים, להרוס את המפלצות ומוטציות (כאן סדר 16), וכן הלאה. ד. והכי חשוב, אתה צריך לדעת (או לא צריך & hellip; אם אתה מעוניין תככים & ndash; ספוילר! ) לשחק את המשחק באינטרנט TimeZero לנקודה מסוימת וכאשר הדמות שלך תהיה חזקה מספיק, ואת מספר הרמות אתה במקום הנכון, זה כאשר אתה צריך לקחת מישהו של צד & ndash; להיות מרפא של קרונוס, או שחור עקרב. & Nbsp; ובכן ועוד & ndash; הנקודה החדשה שלך אישית של התייחסות.

 

TimeZero רישום באינטרנט